Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Report Maska e mariaAA
  Anėtarėsuar
  28-10-2012
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  50

  Atmosfera E Festave

  Nuk mund te ecesh neper tirane pa vene re atmosferen qe e rrethon...Ajo eshte e rrethuar nga flamujt dhe nga ngjyrat kuq e zi...tek ngren koken veren dritaret e pallateve te cilat disa prej tyre kane varur flamuj...Une per vete e pelqej shum kete atmosfere pasi kjo na bashkon te gjitheve...shum prej nesh mund te udhehiqen nga turma per te festuar pasi shum prej nesh mund te mos e dije as se cf po kremton

 2. #2
  perse nuk ben te hudhen foto ketu,te paraqitet me mire atmosfera ?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga POKO : 18-11-2012 mė 15:39 Arsyeja: foto
  Njerezit qe kafshojne doren e atij qe i ushqen,zakonisht lepijne kepucet e atyre qe i godasin.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •