Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2012
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  42

  Qfar esht kjo ?

  Hej ju kisha lut juve djemve sidomos a kish dit dikush qfar esht kjo qe me shfaqet ne ekran sa her qe e ndez kompjuterin ?

  a esht ndonje rezik per pc'n tim
  qfar mund tbej qe ta heq ket?
  dhe si dihet rregulluar ket problem?

  Ju faleminderit <3


  http://www.google.com/imgres?start=1...:20,s:100,i:64

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Blerim R
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  Pejė
  Postime
  139
  Jo bre Gjikoll nuk ka kurgjo rrezik, instaloje per se dyti her Internet Explorer ose Hape internet Explorer kliko Tools pastaj Internet options shko tek Advance Tab dhe kliko Reset
  www.Shkarko-Falas.tk

 3. #3
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360
  Citim Postuar mė parė nga Agneta Gjikolli Lexo Postimin
  Hej ju kisha lut juve djemve sidomos a kish dit dikush qfar esht kjo qe me shfaqet ne ekran sa her qe e ndez kompjuterin ?

  a esht ndonje rezik per pc'n tim
  qfar mund tbej qe ta heq ket?
  dhe si dihet rregulluar ket problem?

  Ju faleminderit <3


  http://www.google.com/imgres?start=1...:20,s:100,i:64
  .....dhompir eshte,qy

 4. #4
  DRAKULA NE ORA 00:00 ka me dal prej PC
  KUJDES

  nuk eshte sen futja X e vazhdo punen.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-10-2012
  Vendndodhja
  Peje
  Postime
  42
  hahah faliminderit shum BLERIM

  ndersa ju dy mos boni hajgare more me muu qyy un veq veta :P

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •