Close
Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 129
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Mr.Dashuria
    Anėtarėsuar
    23-11-2006
    Postime
    138

    Femra pyet mashkulli pergjigjet!

    MEndova se eshte teme interesante ku femrat vetem te bejne pyetje dhe meshkujt skane te drejte replike me pyetje .
    Mundohuni dhe jepuni pergjigjen tuaj femrave! Zgjuarsi dhe pergjigje me bote brenda ore jo pergjigje te verfera.
    If the sky is red dont cry the sky already cried for you

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e toni54
    Anėtarėsuar
    25-02-2010
    Postime
    3,776
    pyetja ku eshte .......ti si per fillim.....

  3. #3
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    ok po beje une pyetjen e para,nje gje qe s ekam te qarte...

    Perse meshkujt kur ta kuptojn se nje femer ndjen dicka per ate,fillojn dhe i'a lidhin shume larte vetes....dmth krenohen pffff.....(mashkullit si shkon per stili te beje nje gje te till mendoj)
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  4. #4
    Perjashtuar nga Mod.
    Anėtarėsuar
    07-09-2012
    Vendndodhja
    Ne Shqiperi
    Postime
    5,308
    se di se kam provuar

  5. #5
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
    se di se kam provuar
    ATEHER LERI ATA QE E KAN "PROVUAR" TE FLASIN, ose fundja efundit nese kan pare dikend
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  6. #6
    i/e regjistruar Maska e Ilir Baftijari
    Anėtarėsuar
    05-11-2012
    Vendndodhja
    Shkup
    Postime
    41
    Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
    ok po beje une pyetjen e para,nje gje qe s ekam te qarte...

    Perse meshkujt kur ta kuptojn se nje femer ndjen dicka per ate,fillojn dhe i'a lidhin shume larte vetes....dmth krenohen pffff.....(mashkullit si shkon per stili te beje nje gje te till mendoj)
    Kjo ndodh njejt edhe me femrat kur ndonjė mashkulli i thotė tė dua Mos folim pastaj ēka ndodh kur shkon ta pėrhap te shoqet e veta...

  7. #7
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Citim Postuar mė parė nga Ilir Baftijari Lexo Postimin
    Kjo ndodh njejt edhe me femrat kur ndonjė mashkulli i thotė tė dua Mos folim pastaj ēka ndodh kur shkon ta pėrhap te shoqet e veta...
    E ceka dhe me larte s e"mashullit" si shkone nje gje e till...
    eshte e ditur s ene femrat jemi pak me lazrane,pak me kryelarta kur behet fjale per gjera te tilla....po moo djali...buri qe eshte bure se bene nje gje te till mendoj
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  8. #8
    Love all, but trust a few Maska e angmokio
    Anėtarėsuar
    02-09-2011
    Vendndodhja
    AngMoKio
    Postime
    3,928
    Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
    ok po beje une pyetjen e para,nje gje qe s ekam te qarte...

    Perse meshkujt kur ta kuptojn se nje femer ndjen dicka per ate,fillojn dhe i'a lidhin shume larte vetes....dmth krenohen pffff.....(mashkullit si shkon per stili te beje nje gje te till mendoj)
    Mashkullit i shkon , burrit nuk i shkon. Jo cdo mashkull konsiderohet burre
    "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

  9. #9
    i/e regjistruar Maska e Ilir Baftijari
    Anėtarėsuar
    05-11-2012
    Vendndodhja
    Shkup
    Postime
    41
    Gjithashtu mvaret edhe nga pjekuria e mashkullit. Mua ende mė duken kėto gjėra interesante , por jo edhe ndonjė mė tė moshuar apo mė tė pjekurit

  10. #10
    CHEERFUL GIRL
    Anėtarėsuar
    14-04-2008
    Postime
    3,536
    Heh, interesante tema!

    Pse mashkulli krenohet kur ka shkuar me shume femra? ( mua me duket budallallik)
    Ose , edhe kur nuk ka shkuar.... Genjen se ka pasur shume per tu lavderuar?
    E ne qofte, ftohte e ngrice, ti duro se dimri do t ike nje dite...

  11. #11
    i/e regjistruar Maska e Gentian_gr
    Anėtarėsuar
    30-08-2007
    Postime
    2,520
    Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
    Heh, interesante tema!

    Pse mashkulli krenohet kur ka shkuar me shume femra? ( mua me duket budallallik)
    Ose , edhe kur nuk ka shkuar.... Genjen se ka pasur shume per tu lavderuar?
    Ekzakt nje mashkull me norma nuk i bie te jete pjese lavderatash,edhe e kunderta,por kjo tregon sepse e te treguarit ato qe thoni e ben te ndihet mire me veten,edhe pse e di qe askush ose pak kush e beson!

  12. #12
    New York Maska e mario_kingu
    Anėtarėsuar
    09-12-2004
    Vendndodhja
    New York
    Postime
    2,225
    Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
    Heh, interesante tema!

    Pse mashkulli krenohet kur ka shkuar me shume femra? ( mua me duket budallallik)
    Ose , edhe kur nuk ka shkuar.... Genjen se ka pasur shume per tu lavderuar?
    Nje mashkull qe ka shkuar me shum femra krenohet por se jep veten nuk ben bla bla
    Nje mashkull qe nuk ka shkuar fillon e genjen sepse i duket vetja lozer

    ne fund te fundit te gjith genjejn cik si ai qe ka shkuar si ai qe nuk ka shkuar
    Partizoni

  13. #13
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Nese Ti,qe do maresh guzimin te pergjigjesh
    ndodhesh ne nje dhome me nje femer,ku aty jeni vetem ju dy,dhe askush tjeter,sidhe ajo te ngacmon e te provokon,te josh,ti duke qen i martuar dhe me femije,do te kishe rene ne provokimet e saja,do te shkojshe me ate?! (kete "i martuar mernja kinse,sikur te ishit)
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  14. #14
    i/e regjistruar Maska e Tipiku
    Anėtarėsuar
    08-08-2005
    Postime
    3,950
    Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
    Nese Ti,qe do maresh guzimin te pergjigjesh
    ndodhesh ne nje dhome me nje femer,ku aty jeni vetem ju dy,dhe askush tjeter,sidhe ajo te ngacmon e te provokon,te josh,ti duke qen i martuar dhe me femije,do te kishe rene ne provokimet e saja,do te shkojshe me ate?! (kete "i martuar mernja kinse,sikur te ishit)

    Nese do isha i martuar dhe me fmi nuk do te ndodhte te isha ne nje dhome vetem me nje femer por ne shpi tek gruaja dhe fmit.
    Nese do te ndhote rastesisht ne mardhenie pune apo ku di une nuk e di por nuk besoj qe ka aq engjej burra sa ti rrezistoj tundimit te nje Gruaje.
    Edhe nqs se do kishte dicka nuk do te vendosej permbi familjen por do te ishte dicka qe do te ndodhte aty dhe do te ngelte aty serisht.
    Familja mbi gjithcka.

    NEXT PLZ

    Stjerner er dom som lyser i Mųrke

  15. #15
    Perjashtuar nga Mod.
    Anėtarėsuar
    07-09-2012
    Vendndodhja
    Ne Shqiperi
    Postime
    5,308
    Citim Postuar mė parė nga Arvima Lexo Postimin
    Heh, interesante tema!

    Pse mashkulli krenohet kur ka shkuar me shume femra? ( mua me duket budallallik)
    Ose , edhe kur nuk ka shkuar.... Genjen se ka pasur shume per tu lavderuar?
    une nuk genjej
    Citim Postuar mė parė nga mario_kingu Lexo Postimin
    Nje mashkull qe ka shkuar me shum femra krenohet por se jep veten nuk ben bla bla
    Nje mashkull qe nuk ka shkuar fillon e genjen sepse i duket vetja lozer : D

    ne fund te fundit te gjith genjejn cik si ai qe ka shkuar si ai qe nuk ka shkuar
    ashtu duhet te jete lol

  16. #16
    Atje ku je ti........ Maska e tetovarja87
    Anėtarėsuar
    26-11-2009
    Vendndodhja
    Tetove
    Postime
    7,660
    Citim Postuar mė parė nga Tipiku Lexo Postimin
    Nese do isha i martuar dhe me fmi nuk do te ndodhte te isha ne nje dhome vetem me nje femer por ne shpi tek gruaja dhe fmit.
    Nese do te ndhote rastesisht ne mardhenie pune apo ku di une nuk e di por nuk besoj qe ka aq engjej burra sa ti rrezistoj tundimit te nje Gruaje.
    Edhe nqs se do kishte dicka nuk do te vendosej permbi familjen por do te ishte dicka qe do te ndodhte aty dhe do te ngelte aty serisht.
    Familja mbi gjithcka.

    NEXT PLZ
    Mere si supozim,p.sh nese shoket do u'a benin me qellim dhe te u mbyllnin ne nje dhome me ate,p.sh per te vetmen arsye se ti mbahesh ne sy te ature se kur sdo ta tradhetoja gruan...


    gjithsesi flm per pergj.

    meshkujt jan aq te dobet,po pra...se besoj se ka ndonje qe do te rezistonte nje gje te till..
    Loti nuk sjell dhimbje,por dhimbja sjell lot,mos thuaj o Zot kam 1 dhimbje,por o dhimbje kam 1 Zot

  17. #17
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878
    Citim Postuar mė parė nga tetovarja87 Lexo Postimin
    Nese Ti,qe do maresh guzimin te pergjigjesh
    ndodhesh ne nje dhome me nje femer,ku aty jeni vetem ju dy,dhe askush tjeter,sidhe ajo te ngacmon e te provokon,te josh,ti duke qen i martuar dhe me femije,do te kishe rene ne provokimet e saja,do te shkojshe me ate?! (kete "i martuar mernja kinse,sikur te ishit)

    Nese je vertete i dashuruar edhe nese je i mbyllur me 100 goca, nuk do i shofesh fare eshte e njejte sikur te mos ekzistonin fare.
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

  18. #18
    ti, une dhe melodia Maska e orhideja
    Anėtarėsuar
    02-10-2010
    Postime
    4,817
    Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
    Nese je vertete i dashuruar edhe nese je i mbyllur me 100 goca, nuk do i shofesh fare eshte e njejte sikur te mos ekzistonin fare.
    Like

    Kush do donit te ju bej pyetjen e rradhes?????..... se une s'kam pytje per ju
    Carpe diem!!

  19. #19
    cherry blossom girl
    Anėtarėsuar
    14-05-2010
    Postime
    6,095
    Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
    Nese je vertete i dashuruar edhe nese je i mbyllur me 100 goca, nuk do i shofesh fare eshte e njejte sikur te mos ekzistonin fare.
    pikerisht

  20. #20
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878
    Kete nuk do duhet ta thoja, e kthej prapa.
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

Faqja 0 prej 7 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •