Close
Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 114
 1. #21
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime
  Citim Postuar m par nga Prudence Lexo Postimin
  ver merak per veten Ilia.
  Zot i madh po cuditemi edhe ne qe jetojme ketu, pale Bota kur i merr vesh keto krime.
  Cfare duhet te behet qe kjo gjakrrjedhje e kjo cmenduri e shqiptareve te ndaloje?
  Keshtu nuk shkohet me tutje.
  Parlamenti te vendose denime ekstreme deri ne marjen e jetes per keto krime. Ndryshe do shohim cudira edhe me te medha, te cilat ka mundesi te mos na cudisin me.
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 2. #22
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  yyyyy kafsh pre-historike!

 3. #23
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  25-02-2012
  Postime
  693
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  Citim Postuar m par nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Cfar po behet ?

  Ja kjo po behet deri sa te ket njerez si smth poetic qe ne vend te diskutojme per zgjidhje apo shkakun e ketyre ndodhive te shemtuara dhe te paprecedente, se si mund te parandalohen...ose te pakten te solidarizohen per fatkeqsin e ketyre njerezve qe bien pre e dhunes se njerezve me probleme mendore, nje e dy...ja "maloket " thote

  I kam thene smth peticut, mos ironizo me shprehje "maloket maloket" se do te bjeri per pjese nje dhenderr "malok" me dy pellemb mustaqe, 2 M i gjate, dhe do ta mbushe shtepin me "malok" te vegjel
  Eshte ferri qe ka mbjelle sali shpellari ne shqiperi,teorin e kaosit po e eksperimentojn
  shum bukur dhe mbikqyres eshte nji shpellar me i keq se bishat e egra.SALI BERJA.

 4. #24
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime n 55 postime
  ju tregoj nje ngjarje reale..e ndodhur ne rrethinat e durresit..eshte histori reale dhe jo alla fantashkence..

  para disa vitesh nje burre akuzohej nga vajza e tij se e kishte perdhunuar..vajza ishte rreth 13 vjeqe ne kete kohe..menjehere u mor e mireqene ngjarja dhe burri i shkrete perfundoi ne burg..vajza rritet dhe gjithnje e me shume kupton gabimin e bere dikur e shtyre nga mamaja e saj..nje dite nuk duron me dhe shkon dhe e tregon historine reale te manipulimit te saj nga mamaja..asnje media nuk shkruajti pasi nuk perbente lajm..burri i shkrete doli nga burgu me jeten dhe familjen e shkaterruar nga nje meri e gruas se tij...pak a shume e njejta gje ndodhi para nja 4 vitesh ne fshatin laknas te tiranes kur gruaja pas idhnimit me burrin per 40 mije lek e denoncoi si perdhunues te vajzes..ne kete rast fati ishte ne anen e burrit pasi askush nuk e besoj gruan dhe dhe pretendimin e saj pasi vajza ishte me e rritur dhe nuk pranoj te behen vegel e saj..

  i solla keto dy ngjarje per te ju thene se ka edhe raste kur behen manipulime..mundet qe dikush te abuzoje me nje femer mbi 12-13 vjeqe por dreq o pune si mundet te abuzoje me nje 8 vjeqe..dicka e pabesueshme..
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 5. #25
  krenar qe jam malsor..... Maska e _MALSORI_
  Antarsuar
  21-07-2005
  Vendndodhja
  diku neper bote
  Postime
  2,683
  Faleminderit
  12
  69 falenderime n 55 postime
  Citim Postuar m par nga cincinati5 Lexo Postimin
  Eshte ferri qe ka mbjelle sali shpellari ne shqiperi,teorin e kaosit po e eksperimentojn
  shum bukur dhe mbikqyres eshte nji shpellar me i keq se bishat e egra.SALI BERJA.
  ah qeveri e poshter..pse nuk shkon saliu me ja ruajte vajzen kesaj debiles..
  a do male me debore,trima te forte dhe malsore,fort bujare dhe burrerore,shko ne kukes i ke me dore.

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime n 80 postime
  Mamaja ka fajin e vet...por 47 vjecari perderisa ka ngacmuar kete cupen , dmth i shkon mendja maskarait per te tilla palacolleqe.... Ketu qendron problemi.pse meshkujt bejne gjera mostruoze?
  "M e mira sht armike e s mirs"

 7. #27
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime
  Citim Postuar m par nga cincinati5 Lexo Postimin
  Eshte ferri qe ka mbjelle sali shpellari ne shqiperi,teorin e kaosit po e eksperimentojn
  shum bukur dhe mbikqyres eshte nji shpellar me i keq se bishat e egra.SALI BERJA.
  Ne fakt ti ke te drejte.
  KJO ESHTE TEORI E KAOSIT.
  Por nuk ka asnje qeveri ne Bote qe te doje kaos ne vendin e vet. E vetmja qe eshte e interesuar per KAOS eshte opozita kaotike e nje njeriu qe politiken e rruges, dhunes, vrasjeve dhe djegjeve e ka ne plan te pare.
  Gjithe keto ngjarje te njepasnjeshme te padegjuara ne dhjetra vjet, po ndodhin rradhe njera pas tjetres ne nje hark kaq te shkurter kohor dhe kushdo mund te hamendesoje per burimin e ketij KAOSI te papritur.
  Mjere ata qe ikin pa per Kaotiket edhe 300000 jane pak , vetem e vetem Sali shpellari te iki.
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 8. #28
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-01-2011
  Postime
  2,454
  Faleminderit
  1
  29 falenderime n 26 postime
  ne kohen e komunizmit krime te tilla nuk denoheshin fare. pedofilia e shqiptareve ketu e ka origjinen

 9. #29
  Super Moderator Maska e benseven11
  Antarsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,747
  Faleminderit
  68
  191 falenderime n 177 postime
  Citim Postuar m par nga ilia spiro Lexo Postimin
  po, deri sa e ema nuk ka patur turp dhe mbante marredhenie jashte martesore me nje x person, qe nuk eshte i jati i se bijes, cfare pret tjeter te ndodhe...faj ka ne rradhe te pare e jema,..pastaj edhe perdhunuesi.... marrje...vazhdoni shfryni mllefin tani ju femra
  Se cfare ben e jema dhe se si e ben eshte histori tjeter.Na del ketu qe ajo
  ka patur ndonje lidhje jashtemartesore me ndonje burre tjeter dhe nuk eshte
  ndonje cudi,gjera te tilla ndodhin gjithmone.
  Qenka faj i nenes per kete rast???Po flet pa llogjike fare.
  Eshte faji i mostres qe duhet djegur me benzine
  ====
  Imagjinoje nje grua 30 vjec ben seks me cunin tend 14 vjec dhe ne kete rast si do themi ne ketu qe eshte faji jot sepse ti na paske lidhje jashtemartesore me nje grua tjeter????It doesn't make sense.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 10. #30
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Ndonje prononcim nga femrat e elites ne shqiperi kemi per kete qe po ndidh?
  apo e kane mendjen te koncertet
  JO SEKS PARA MARTESE

 11. #31
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga goldian Lexo Postimin
  Ndonje prononcim nga femrat e elites ne shqiperi kemi per kete qe po ndidh?
  apo e kane mendjen te koncertet
  Koncerete dhe politike, misids te tjerave.

 12. #32
  Dominus Albanae Maska e Geri Tr
  Antarsuar
  17-08-2009
  Vendndodhja
  Tirana the Shitty Metropolis
  Postime
  1,877
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  Ka ikur koha e fjaleve,keta burrec se burra nuk mund t'i quaj dot meritojne t'ua presin k0qet dhe tua rrasin mu ne b.yth qe mos t'i shkoje mendja askujt tjeter qe ta dredhin kamzhikun.Vetem duke instaluar friken ndaj ndeshkimit te shtetit keta monstra ulin koken,keshtu veprohet kur do te zbusesh dhe kafshet.
  T gjitha gjrat q ne shohim apo duken, jan vetm nj ndrr brenda nj ndrre

 13. #33
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e udirave
  Postime
  3,802
  Faleminderit
  129
  116 falenderime n 85 postime
  Pajtohem me ilian kesaj radhe. Nena ka faj. Le tia preke nje fije floku dikush vajzes sime, e bej therime, therime per fare.......

  E paska denoncu ne polici?! I behet nje nder i tille dikuj qe te lendon femijen?!
  Ajshja skishte nene ta mbronte, po kjo...

  As kafshet sbejne keso gjerash...
  AUTOCHTHONOUS

 14. #34
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga _MALSORI_ Lexo Postimin
  ju tregoj nje ngjarje reale..e ndodhur ne rrethinat e durresit..eshte histori reale dhe jo alla fantashkence..

  para disa vitesh nje burre akuzohej nga vajza e tij se e kishte perdhunuar..vajza ishte rreth 13 vjeqe ne kete kohe..menjehere u mor e mireqene ngjarja dhe burri i shkrete perfundoi ne burg..vajza rritet dhe gjithnje e me shume kupton gabimin e bere dikur e shtyre nga mamaja e saj..nje dite nuk duron me dhe shkon dhe e tregon historine reale te manipulimit te saj nga mamaja..asnje media nuk shkruajti pasi nuk perbente lajm..burri i shkrete doli nga burgu me jeten dhe familjen e shkaterruar nga nje meri e gruas se tij...pak a shume e njejta gje ndodhi para nja 4 vitesh ne fshatin laknas te tiranes kur gruaja pas idhnimit me burrin per 40 mije lek e denoncoi si perdhunues te vajzes..ne kete rast fati ishte ne anen e burrit pasi askush nuk e besoj gruan dhe dhe pretendimin e saj pasi vajza ishte me e rritur dhe nuk pranoj te behen vegel e saj..

  i solla keto dy ngjarje per te ju thene se ka edhe raste kur behen manipulime..mundet qe dikush te abuzoje me nje femer mbi 12-13 vjeqe por dreq o pune si mundet te abuzoje me nje 8 vjeqe..dicka e pabesueshme..
  me fal, por nuk po dua te ve ne dyshim fjalet e tua ne lidhje me ngjarjen qe tregove.
  dmth babai qenka akuzuar padrejtesisht se paska perdhunuar vajzen 13 vjecare.
  kjo nuk paska qene e vertete dhe burri paska bere vite burg padrejtesisht.
  si ka mundesi???
  cdo gjinekolog arrin krejt thjeshte te kuptoje nese nje vajze 13 vjecare eshte perdhunuar (dhe natyrisht cvirgjeruar).
  apo mos valle nuk ka qene e virgjer kjo ne moshen 13 vjec?!?!
  Vasudhaiva Kutumbakam

 15. #35
  MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
  Antarsuar
  03-06-2009
  Vendndodhja
  European Union
  Postime
  6,947
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga Smth_Poetic Lexo Postimin
  Jo gabohesh, por shume bile.
  Raste te tilla kane ndodh perhera e do vazhdojne per te ndodh jo vetem ne shqiperi por ne cdo shoqeri te botes, mbase aty ku i tredhen veglat private burrave edhe s'ndodh.

  Keto raste shume shume rralle here denoncohen e kjo gje eshte fatkeqesi ne fakt.
  Ndodhin kudo ne bote. Ne angli bile eshte kind of normal, sidomos kur femra behet adoleshente.
  Por cfare pret o njeri prej njerkut apo dashnores se nenes?
  Njerku, njerk mbetet.
  ''Mos rensh ne duart e njerkut e te njerkes''--i thone nje fjale.
  Ky problem nuk ka per tu zgjidh per sa kohe divorcet do ndodhin per nje fjale goje.
  te perdhunosh nje vajze 8 vjecare ka ndodhur perhere ne shqiperi?!?!?! po me le pa fjale...
  shpresoj ta kesh gabim.
  Vasudhaiva Kutumbakam

 16. #36
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Citim Postuar m par nga the admiral Lexo Postimin
  te perdhunosh nje vajze 8 vjecare ka ndodhur perhere ne shqiperi?!?!?! po me le pa fjale...
  shpresoj ta kesh gabim.
  asnje nuk mund te japi nje numer te sakt por qe kane ndodhur dhe do ndodhin gjera te tilla eshte e vertet.

 17. #37
  Love all, but trust a few Maska e angmokio
  Antarsuar
  02-09-2011
  Vendndodhja
  AngMoKio
  Postime
  3,937
  Faleminderit
  142
  222 falenderime n 186 postime

  Autori, pr abuzimin: Desha dhe e bra

  Ekspertiza: Me t miturn sht kryer marrdhnie seksuale

  Autori, pr abuzimin: Desha dhe e bra

  PRDHUNIMI

  DELVINE j ngjarje tragjike ka ndodhur n Delvin, ku nj 47- vjear ka prdhunuar nj 8- vjeare, vajzn e gruas me t ciln bashkjetonte. Ka qen nna e t miturs, ajo q ka denoncuar n polici abuzimin seksual q bashkjetuesi i saj, shtetasi Pandeli Anagnosti ka kryer me vajzn vetm 8vjee. Pas kallzimit, Policia sht vn n ndjekje t autorit t krimit, dhe ka mundur ta vr n pranga n ort e para t s diels. Msohet se nna e dy fmijve, shtetasja me iniciale K. C., bashkjetonte prej disa vitesh me Pandeli Anagnostin, por pa lidhur zyrtarisht kuror. Rrfimi tragjik i 8vjeares pr nnn e saj, ka br q kjo e fundit ta denoncoj 47- vjearin n Polici. Pas ekspertizs mbi t miturn, policia ka dal n konkluzionin se me 8vjearen sht kryer marrdhnie seksuale. Sipas dshmive t banorve t zons, autori i ngjarjes njihej edhe m par pr prirje seksuale ndaj t miturve dhe pr sjellje jonormale.

  Vetm 8 vjee, nxnse n klasn e dyt t shkolls fillore n fshatin Krane, ather kur bisedat pr t duhet t ishin librat dhe filmat vizatimor, ka prjetuar makthin m t frikshm t jets s saj. Dy dit m par, e mitura i ka treguar s ms episodin e ' uditshm' q i kishte ndodhur me bashkjetuesin e saj, kur ajo nuk ishte n shtpi. " Xhaxhi Pandeliu m ka puthur e shtrnguar fort, pastaj u shtrim t dy pr t fjetur, por ai nuk m la t flija", - msohet t'i ket rrfyer s ms, e mitura. Nisur nga kto fjal, e ma ka kuptuar abuzimin q kishte ndodhur me vajzn, dhe ka krkuar nga burri, t dij t vrtetn. Sipas dshmis s saj, 47- vjeari pinte gjithmon dhe ditn e shtun ka shkuar srish i dehur n shtpi. Pasi e ka pyetur se far kishte br me vajzn, ka marr prgjigjen m t paturpshme nga ai. " Desha dhe e bra", ka thn 47vjeari. Menjher gruaja ka lajmruar policin e Delvins, e cila ka mbrritur n shtpin e saj, ku ka marr edhe kallzimin pr prdhunimin e 8- vjeares. Vajza ka qen n gjendje tepr t rnd psikologjike dhe e traumatizuar. Ajo gjith kohn rrinte e mbyllur n dhomn e s ms. Ndrsa autori sht larguar nga banesa ku jetonte, pr t'u shptuar uniformave blu.

  HETIMI

  Pas ngritjes s postblloqeve, Policia ka mundur t arrestoj 47- vjearin, n ort 2: 00 t mngjesit t s diels, n fshatin Mesopotam t Delvins. Ndrkoh q ekspertiza mjeko- ligjore ka konfirmuar prdhunimin e 8- vjeares. Autori, pas marrjes n pyetje, ka pranuar pr policin se ka pasur marrdhnie seksuale me vajzn e mitur. Nga ana e uniformave blu t Policis s Sarands, po vijojn hetimet pr t zbardhur rrethanat n t cilat sht kryer krimi, nga 47- vjeari Pandeli Anagnosti. Ky i fundit sht drguar n ambientet e paraburgimit t Policis s Sarands. Materialet proceduriale iu referuan Prokuroris s Rrethit Gjyqsor Sarand pr ndjekje t mtejshme, pr veprn penale " Marrdhnie seksuale me t mitur", parashikuar nga neni 100/ 1 i Kodit Penal.

  Gazeta Shqiptare
  22-10-2012
  "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

 18. #38
  Perjashtuar nga Mod.
  Antarsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,361
  Faleminderit
  0
  13 falenderime n 13 postime
  Po behem vrases ne mendje. Po perfytyroj per vrasjen e ketij njeriu.
  Ndryshuar pr her t fundit nga Plaku me kostum : 22-10-2012 m 01:12

 19. #39
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime n 103 postime
  Citim Postuar m par nga angmokio Lexo Postimin
  Ekspertiza: Me t miturn sht kryer marrdhnie seksuale

  Autori, pr abuzimin: Desha dhe e bra

  PRDHUNIMI

  DELVINE j ngjarje tragjike ka ndodhur n Delvin, ku nj 47- vjear ka prdhunuar nj 8- vjeare, vajzn e gruas me t ciln bashkjetonte. Ka qen nna e t miturs, ajo q ka denoncuar n polici abuzimin seksual q bashkjetuesi i saj, shtetasi Pandeli Anagnosti ka kryer me vajzn vetm 8vjee. Pas kallzimit, Policia sht vn n ndjekje t autorit t krimit, dhe ka mundur ta vr n pranga n ort e para t s diels. Msohet se nna e dy fmijve, shtetasja me iniciale K. C., bashkjetonte prej disa vitesh me Pandeli Anagnostin, por pa lidhur zyrtarisht kuror. Rrfimi tragjik i 8vjeares pr nnn e saj, ka br q kjo e fundit ta denoncoj 47- vjearin n Polici. Pas ekspertizs mbi t miturn, policia ka dal n konkluzionin se me 8vjearen sht kryer marrdhnie seksuale. Sipas dshmive t banorve t zons, autori i ngjarjes njihej edhe m par pr prirje seksuale ndaj t miturve dhe pr sjellje jonormale.

  Vetm 8 vjee, nxnse n klasn e dyt t shkolls fillore n fshatin Krane, ather kur bisedat pr t duhet t ishin librat dhe filmat vizatimor, ka prjetuar makthin m t frikshm t jets s saj. Dy dit m par, e mitura i ka treguar s ms episodin e ' uditshm' q i kishte ndodhur me bashkjetuesin e saj, kur ajo nuk ishte n shtpi. " Xhaxhi Pandeliu m ka puthur e shtrnguar fort, pastaj u shtrim t dy pr t fjetur, por ai nuk m la t flija", - msohet t'i ket rrfyer s ms, e mitura. Nisur nga kto fjal, e ma ka kuptuar abuzimin q kishte ndodhur me vajzn, dhe ka krkuar nga burri, t dij t vrtetn. Sipas dshmis s saj, 47- vjeari pinte gjithmon dhe ditn e shtun ka shkuar srish i dehur n shtpi. Pasi e ka pyetur se far kishte br me vajzn, ka marr prgjigjen m t paturpshme nga ai. " Desha dhe e bra", ka thn 47vjeari. Menjher gruaja ka lajmruar policin e Delvins, e cila ka mbrritur n shtpin e saj, ku ka marr edhe kallzimin pr prdhunimin e 8- vjeares. Vajza ka qen n gjendje tepr t rnd psikologjike dhe e traumatizuar. Ajo gjith kohn rrinte e mbyllur n dhomn e s ms. Ndrsa autori sht larguar nga banesa ku jetonte, pr t'u shptuar uniformave blu.

  HETIMI

  Pas ngritjes s postblloqeve, Policia ka mundur t arrestoj 47- vjearin, n ort 2: 00 t mngjesit t s diels, n fshatin Mesopotam t Delvins. Ndrkoh q ekspertiza mjeko- ligjore ka konfirmuar prdhunimin e 8- vjeares. Autori, pas marrjes n pyetje, ka pranuar pr policin se ka pasur marrdhnie seksuale me vajzn e mitur. Nga ana e uniformave blu t Policis s Sarands, po vijojn hetimet pr t zbardhur rrethanat n t cilat sht kryer krimi, nga 47- vjeari Pandeli Anagnosti. Ky i fundit sht drguar n ambientet e paraburgimit t Policis s Sarands. Materialet proceduriale iu referuan Prokuroris s Rrethit Gjyqsor Sarand pr ndjekje t mtejshme, pr veprn penale " Marrdhnie seksuale me t mitur", parashikuar nga neni 100/ 1 i Kodit Penal.

  Gazeta Shqiptare
  22-10-2012
  Zgjidhja me e mire per keta tipa eshte te krijohet SKUADRA E PASTRIMIT ,
  Vrasja e ketyre mostrave pa gjyq e ne rrethana misterioze, do i trembte e do i tmeronte te gjithe ata qe do tentonin serish.
  Un jam njeri i thjesht.
  Knaqem me pak.
  M mjafton m e mira.

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Antarsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime n 80 postime
  Citim Postuar m par nga anita340 Lexo Postimin
  Pajtohem me ilian kesaj radhe. Nena ka faj. Le tia preke nje fije floku dikush vajzes sime, e bej therime, therime per fare.......

  E paska denoncu ne polici?! I behet nje nder i tille dikuj qe te lendon femijen?!
  Ajshja skishte nene ta mbronte, po kjo...

  As kafshet sbejne keso gjerash...


  puna eshte ta ruash para se ti preket fija e flokut.........
  "M e mira sht armike e s mirs"

Faqja 2 prej 6 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •