Close
Faqja 19 prej 28 FillimFillim ... 91718192021 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 361 deri 380 prej 555
  1. #361
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,469
    Postimet në Bllog
    1
    Citim Postuar më parë nga SaS Lexo Postimin
    Qenia ne pubertet nuk eshte se te justifikon shume te shkosh me nje 14 vjecare qe nuk di si te veproi kur i vine periodat edhe jo me te kete nje gjykim te sakte se me ke duhet apo sduhet te shkoj , gjithsesi ate e thashe per inerci te temes qe per mua ky ka qene pedofil nese vertetohet qe ka kryer marrdhenie deri ne moshen 16 vjecare te goces ( per mua kryerja e marrdhenieve seksuale me nje femer apo mashkull te moshes 16 vjecare e poshte quhet pedofili )!!!
    eshte tjeter gje mendimi dhe edukata personale dhe tjeter gje cfare percakton shkenca per devijancat seksuale,.... nje here e nje kohe martesa e nje vajze 14 vjec quhet normale, flas per 50-vjet te shkuara, por mos kane qene pedofile ata meshkuj qe martoheshin me to,...une them jo...shkenca flet me baza dhe jo nga deshirat tona personale,...deri ne vitin 2003 kufiri ka qene 16 vjec per vajzen, sot 18, neser ma jep truri mua si deputet e bej 30 vjec...une flas shkencerisht...
    por media do vetem te shitet dhe aq i ben abuzimi me fjalen...
    Duaje te afermin tend si veten

  2. #362
    i/e regjistruar Maska e Tipiku
    Anëtarësuar
    08-08-2005
    Postime
    3,950
    Citim Postuar më parë nga SaS Lexo Postimin
    Qenia ne pubertet nuk eshte se te justifikon shume te shkosh me nje 14 vjecare qe nuk di si te veproi kur i vine periodat edhe jo me te kete nje gjykim te sakte se me ke duhet apo sduhet te shkoj , gjithsesi ate e thashe per inerci te temes qe per mua ky ka qene pedofil nese vertetohet qe ka kryer marrdhenie deri ne moshen 16 vjecare te goces ( per mua kryerja e marrdhenieve seksuale me nje femer apo mashkull te moshes 16 vjecare e poshte quhet pedofili ) !!! gjithsesi nuk e gjykoj kete njeri nese eshte i fajshem ose jo deri ne momentin qe do vendosi gjykata nese realisht eshte i tille ose jo !!! por prerja e kokes eshte nje makabritet me vete qe nuk ka justifikim pavarsisht e ka kryer ose jo ne momente traume apo ku di une se si mund ta quaj !!!
    Ore SaS lene kte se ky qenka nga ata tipat qe po e pe pa breke e me pak gjoks te fryre nuk ka rendesi mosha sa eshte hypi se eshte e junanit ypppppppppp xhixhiiiiiiiiiiiii
    Po ku ke pare ti more?
    Je Njeri Me Llogjik i cili di ti permbahet ndjenjave Te Masakroj dhe Te Shemtoj Kufomen e cila mbi gjithcka ne bote Ishte Femer dhe Mbante nje Foshnje ne Barke?

    Stjerner er dom som lyser i Mørke

  3. #363
    i/e regjistruar Maska e Tipiku
    Anëtarësuar
    08-08-2005
    Postime
    3,950
    Citim Postuar më parë nga ilia spiro Lexo Postimin
    eshte tjeter gje mendimi dhe edukata personale dhe tjeter gje cfare percakton shkenca per devijancat seksuale,.... nje here e nje kohe martesa e nje vajze 14 vjec quhet normale, flas per 50-vjet te shkuara, por mos kane qene pedofile ata meshkuj qe martoheshin me to,...une them jo...shkenca flet me baza dhe jo nga deshirat tona personale,...deri ne vitin 2003 kufiri ka qene 16 vjec per vajzen, sot 18, neser ma jep truri mua si deputet e bej 30 vjec...une flas shkencerisht...
    por media do vetem te shitet dhe aq i ben abuzimi me fjalen...
    Ore ti po flet per Mardheniet apo per Mostren qe Ka Bere nje Krim Makaber se nuk po te kuptoj do dalesh ke Kanuni tani

    Stjerner er dom som lyser i Mørke

  4. #364
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,469
    Postimet në Bllog
    1
    Citim Postuar më parë nga Tipiku Lexo Postimin
    Ore Je ne terezi ti ??
    Tani po te jape nje artikull qe te kuptosh qe per ne Shqiptaret femra eshte e shenjt e si tille duhet te mbese.
    !
    konkluzioni yt eshte ky, ke te drejte,...por femrat ja kane hequr vete vetes kete shenjteri,...ku shkojne me te parin qe u del perpara
    dhe femra duhet te me e permbajtur, por po te rrosh ne shqiperi do te shohesh se shumica ne qytete dalin me breke,... shenjteri...daku mos u tall me mu...
    por megjithate varet se cfare kupton ti me shenjteri..
    Duaje te afermin tend si veten

  5. #365
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anëtarësuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    Citim Postuar më parë nga ilia spiro Lexo Postimin
    eshte tjeter gje mendimi dhe edukata personale dhe tjeter gje cfare percakton shkenca per devijancat seksuale,.... nje here e nje kohe martesa e nje vajze 14 vjec quhet normale, flas per 50-vjet te shkuara, por mos kane qene pedofile ata meshkuj qe martoheshin me to,...une them jo...shkenca flet me baza dhe jo nga deshirat tona personale,...deri ne vitin 2003 kufiri ka qene 16 vjec per vajzen, sot 18, neser ma jep truri mua si deputet e bej 30 vjec...une flas shkencerisht...
    por media do vetem te shitet dhe aq i ben abuzimi me fjalen...
    ate po te them edhe une po te sqaroj qe nga ana ime personale e shikoj qe ky nese ka kryer marrdhenie seksuale me ate deri ne moshen 16 vjece ( nuk po them 18 vjec dhe spo them me deshire apo pa deshire sepse ai/ajo deri ne ate moshe nuk eshte i/e afte te kete gjykim te plote per veprimet qe kryen ) e quaj pedofil , nese gjykata nuk e quan te tille atehere jam i detyruar si shtetas te pranoj vendimin e gjykates pavarsisht nese me duket ose jo i drejte si vendim , ndersa sa per shkencen e dime qe leviz sipas kohes nje opinion sepse nuk eshte ekzakt !!! per x shkencetar mosha e pubertetit mund te perbej problem ndersa per y shkencetar mund te mos perbej problem ( njerez jane edhe ata kane mendime apo analiza individuale ) !!!
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  6. #366
    i/e regjistruar Maska e Tipiku
    Anëtarësuar
    08-08-2005
    Postime
    3,950
    Citim Postuar më parë nga ilia spiro Lexo Postimin
    konkluzioni yt eshte ky, ke te drejte,...por femrat ja kane hequr vete vetes kete shenjteri,...ku shkojne me te parin qe u del perpara
    dhe femra duhet te me e permbajtur, por po te rrosh ne shqiperi do te shohesh se shumica ne qytete dalin me breke,... shenjteri...daku mos u tall me mu...
    por megjithate varet se cfare kupton ti me shenjteri..
    Or Ilia Ca do te ishte ajo mer qe edhe nuk vej ne dyshim qe mund te kete ndodhur qe e ka kerku vete,
    Po ta perseri prape cfardo te kete qene ajo prape me gjithe gojen edhe K... me e madhe nuk e meriton te Masakrohet ti prihet Koka.
    Vetem nje i Semure Psiqik e ben Kte Krim.

    Stjerner er dom som lyser i Mørke

  7. #367
    Love all, but trust a few Maska e angmokio
    Anëtarësuar
    02-09-2011
    Vendndodhja
    AngMoKio
    Postime
    3,928

    Të burgosurit: Nuk e duam plakun monstër në qeli, të zhduket nga faqja e dheut.

    Të burgosurit: Nuk e duam plakun monstër në qeli, të zhduket nga faqja e dheut

    DURRES - Shaban Norja nuk e ka vendin asgjëkundi. Në shtëpi, jo; në fshat jo, por as edhe në qelitë e burgut. Vrasja makabre e 18-vjeçares Aishe Vata nga fshati Xhafzotaj i Durrësit ka indinjuar jo vetëm njerëzit që respektojnë ligjin, por edhe ata që akuzohen për vrasje, grabitje, trafik droge e femrash etj. Dërgimi në para-burgimin e Durrësit të 80-vjeçarit që la shtatzënë adoleshenten me origjinë nga Kukësi dhe që para pak ditësh i preu kokën në një arë me misër ka shkaktuar revoltë tek 250 të paraburgosur. “Plaku monstër të zhduket nga faqja e dheut. Nuk e duam që qelitë tona! Ta dërgojnë ku të duan, të mos rrijë këtu me ne!”. Kështu kanë deklaruar të paraburgosurit, të cilët u kanë kërkuar drejtuesve të këtij institucioni që të marrin masa për largimin sa më parë të të moshuarit, që është cilësuar publikisht si maniak seksual. Reagimi i ashpër dhe i prerë i personave që ndodhen në qelitë e paraburgimit ka përcjellë frikë tek Norja, i cili nuk ka dalë nga qelia e tij as në orarin e ajrimit. Burime të besueshme nga Paraburgimi i Durrësit bëjnë me dije se ekzekutori i Aishe Vatës, mëngjesin e djeshëm, kur u zgjua, kishte “mbushur pantallonat”.

    TË PARABURGOSURIT
    Pas përfundimit të seancës gjyqësore të zhvilluar pasditen e së mërkurës dhe ku u vendos masa e sigurisë “Arrest me burg”, Shaban Norja është dërguar me një furgon policie tek Paraburgimi i Durrësit. Burime nga ky institucion pohojnë se 80-vjeçari është caktuar në një qeli që është e veçuar nga të tjerat, në katin e parë. Ai ruhet nga punonjës policie gjatë 24 orëve. Është pak të thuhet që Norja është pritur keq nga të paraburgosurit e tjerë. Këta të fundit kanë reaguar njëzëri, duke u kërkuar drejtuesve të paraburgimit largimin e menjëhershëm të plakut monstër. “Sapo morën vesh se Shaban Norja do të rrinte në këtë institucion, të paraburgosurit e tjerë që akuzohen për kryerjen e veprave të ndryshme penale u treguan të prerë. Asnjëri prej tyre nuk pranoi që 80-vjeçarin ta kishte në dhomë. Nisur nga kjo situatë si dhe për të shmangur ndonjë incident në ambientet e paraburgimit, kemi kërkuar që Norja të mos qëndrojë në këtë institucion deri në përfundim të hetimeve, por të dërgohet në një institucion tjetër.
    Meqenëse për ngjarjen e Xhafzotajt po heton edhe Drejtoria e Krimeve të Rënda, 80-vjeçari duhet të dërgohet në Tiranë”, shprehen drejtues të Paraburgimit në Durrës. Ndërsa, sqarojnë se për të mos lejuar daljen e situatës jashtë kontrollit, plakun vrasës e kanë caktuar në një qeli të veçantë në katin e parë, ku nuk ka shumë lëvizje.

    SHABAN NORJA
    Burime nga Paraburgimi i Durrësit thonë se të akuzuarin për vrasjen e 18-vjeçares Aishe Vata nuk e ka vizituar asnjë prej të afërmve të tij. Sipas këtyre burimeve, dje në mëngjes, kur është ngritur nga gjumi, Shaban Norja kishte kryer nevojat personale në pantallona. Asnjë prej të afërmve nuk i ka sjellë rroba për t’u ndërruar dhe kjo i ka vënë në vështirësi punonjësit e paraburgimit për t’i siguruar veshjen 80-vjeçarit. Mësohet se paraditen e djeshme Norja është vizituar nga psikiatrja e burgut, sociologu si edhe edukatori përgjegjës dhe është hapur edhe dosja psiko-sociale e tij. Gjithashtu, Norja është vizituar edhe nga mjekët, të cilët shprehen se gjendja e tij shëndetësore është në parametra normal. Gjatë gjithë kohës, i moshuari ka qëndruar i vetëm në qeli, nuk ka folur me punonjësit, ka ngrënë drekën dhe nuk ka shfaqur pendesë. Ai nuk ka dalë për ajrim jashtë dhomës së tij, ku ruhet nga gardianët.

    Burimi: BalkanWeb
    "And speak kindly to mankind '' Quran - 2:83"

  8. #368
    i/e regjistruar Maska e Xhemis
    Anëtarësuar
    17-11-2003
    Vendndodhja
    Iliri
    Postime
    1,431
    Citim Postuar më parë nga Xhemis Lexo Postimin
    Ate qe nuk e suportoj dot eshte pervec te zezes ngjarje, eshte mediatizimi dhe futja e ketij makrabiteti ne cdo shtepi shqiptare me ane te mediave.Dhe jo vetem kaq por marrja e deshmive nga personave familjare dhe vazhdimi i rubrikes se lajmit me thashetheme dhe deshire per te shitur gazetat me fatkeqesite e te tjereve per dite te tera.Per mendimin tim keto lajme jo vetem qe duhet te censurohen por kemi mundesi ne si njerez mos ia hapim televizorin femijve kur jepen keto lajme.Mos i degjoni sepse do zhgenjeheni shume per njerzit qe ju rrethojne dhe boten ku jetojme.O njerez duhet tu behet publicitet lajmeve te mira, bamiresive, ndihmes, moralit, besimit dhe jo kronikave te zeza qe ua nxijne jeten meditike shqiptareve.A nuk u mjafton stresi ekonomik, politik por duhet te stresohen menderisht nga te tilla lajme.I bej thirje ketyre paleve gazetare te qebabtoreve mediatike shqiptare qe ti shkurtojn dhe censurojne kronikat e zeza ne maksimum sepse mesazhi negativ qe percjellin eshte me i keq se vete ngjarja.
    bobobo cfare lajmesh.

    http://www.mapo.al/2012/09/20/vajza-...ne-emigrantet/
    Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

  9. #369
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,469
    Postimet në Bllog
    1
    ,
    o popull, po lexoni ore 5 postime me siper kam postuar sjelljet devijante seksuale..
    eshte cilesuar publikisht maniak, por nga kush,..prokuroria, gjykata, se s`po e marrim vesh...kjo palo media genjen paturpesisht dhe abuzon me fjalen...
    sipas meje ky person eshte vetem nje njeri qe ka kryer nje vrasje....shabani ka vrare por nuk dihet ende ne cfare kushte ka qene... edhe vete ligji psh ka perjashtim kur vret gruan qe e kap ne shtratin tend me nje tjeter,...nuk mund te gjykojme lehte
    natyrisht te shkosh me nje vajze para 18 vjeteve eshte abuzim dhe shkelje ligji,,,tani per tani une vetem kete mekat "seksual" shikoj tek ky person
    Ndryshuar për herë të fundit nga ilia spiro : 19-10-2012 më 07:39
    Duaje te afermin tend si veten

  10. #370
    i/e regjistruar Maska e Xhemis
    Anëtarësuar
    17-11-2003
    Vendndodhja
    Iliri
    Postime
    1,431
    Ne kohen e komunizmit ka qene nje shprehje kur dilte ndonje skene e "padeshirueshme" per femijet ne televizor.

    http://www.tvklan.al/emisioni.php?id=5090

    Coje shpejt ke Tirana. (tvsh).. .
    Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

  11. #371
    i/e regjistruar Maska e Tipiku
    Anëtarësuar
    08-08-2005
    Postime
    3,950
    Citim Postuar më parë nga Xhemis Lexo Postimin
    Ne kohen e komunizmit ka qene nje shprehje kur dilte ndonje skene e "padeshirueshme" per femijet ne televizor.

    http://www.tvklan.al/emisioni.php?id=5090

    Coje shpejt ke Tirana. (tvsh).. .
    Sma do mendja ta kesh jetu ate kohe ti edhe nuk ma do as mendja qe te dish per cfare behet Muhabet ktu.

    Ju lutem antarve te jene me konstruktiv ne Debat e jo te na Sejllin Linke nga Ca tha ai apo ca u tha aty apo ca thash une

    Stjerner er dom som lyser i Mørke

  12. #372
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,469
    Postimet në Bllog
    1
    Citim Postuar më parë nga Tipiku Lexo Postimin
    Ore SaS lene kte se ky qenka nga ata tipat qe po e pe pa breke e me pak gjoks te fryre nuk ka rendesi mosha sa eshte hypi se eshte e junanit ypppppppppp xhixhiiiiiiiiiiiii
    Po ku ke pare ti more?
    Je Njeri Me Llogjik i cili di ti permbahet ndjenjave Te Masakroj dhe Te Shemtoj Kufomen e cila mbi gjithcka ne bote Ishte Femer dhe Mbante nje Foshnje ne Barke?
    po, burre jam e pranoj, ato te tjerat mbaji per vete...., dhe natyrisht ne aresyetimin tim nderhyjn edhe ndjenjat burrerore dhe kjo menyre e te kuptuarit...

    nuk me pelqejne aresyetimet homo

    me kaq jom tu e myll me ty djali/vajza, mos cito me..ose vazhdo po nuk pertove
    Ndryshuar për herë të fundit nga ilia spiro : 19-10-2012 më 08:00
    Duaje te afermin tend si veten

  13. #373
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anëtarësuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar më parë nga ilia spiro Lexo Postimin
    ,
    o popull, po lexoni ore 5 postime me siper kam postuar sjelljet devijante seksuale..
    eshte cilesuar publikisht maniak, por nga kush,..prokuroria, gjykata, se s`po e marrim vesh...kjo palo media genjen paturpesisht dhe abuzon me fjalen...
    sipas meje ky person eshte vetem nje njeri qe ka kryer nje vrasje....shabani ka vrare por nuk dihet ende ne cfare kushte ka qene... edhe vete ligji psh ka perjashtim kur vret gruan qe e kap ne shtratin tend me nje tjeter,...nuk mund te gjykojme lehte
    natyrisht te shkosh me nje vajze para 18 vjeteve eshte abuzim dhe shkelje ligji,,,tani per tani une vetem kete mekat "seksual" shikoj tek ky person
    ore zoteri. nuk te mbushet mendja se ky shabani eshte nje maniak seksual???
    ai ka perdhunur nja vajze 14 vjecare. KA PERDHUNUAR.
    cdokush qe perdhunon nje femer, qofte ajo 14 apo 60 vjecare cilesohet me te drejte si maniak seksual. PIKE.
    arrin ta kuptosh kete?
    Ndryshuar për herë të fundit nga the admiral : 19-10-2012 më 08:28
    Vasudhaiva Kutumbakam

  14. #374
    Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
    Anëtarësuar
    24-02-2007
    Vendndodhja
    Aty më gjen, nën hijen tënde që më le amanet!Nëse të duket që kam humb,më kerko atje ku fryn uragani i kohës,atje do më gjeshë,duke të kërkua Ty!
    Postime
    7,750
    Citim Postuar më parë nga the admiral Lexo Postimin
    ore zoteri. nuk te mbushet mendja se ky shabani eshte nje maniak seksual???
    ai ka perdhunur nja vajze 14 vjecare. KA PERDHUNUAR.
    cdokush qe perdhunon nje femer, qofte ajo 14 apo 60 vjecare cilesohet me te drejte si maniak seksual. PIKE.
    arrin ta kuptosh kete?
    Nuk ishte vajza e tij,e nuk i dhemb shpirti atij...Mos u lodhni te replikoni me te....
    Rëndesia e një personi nuk vlerësohet nga hapësira që zë, por nga boshlleku që le kur nuk është më.

  15. #375
    i/e regjistruar Maska e Tipiku
    Anëtarësuar
    08-08-2005
    Postime
    3,950
    Citim Postuar më parë nga Tipiku Lexo Postimin
    Or Ilia Ca do te ishte ajo mer qe edhe nuk vej ne dyshim qe mund te kete ndodhur qe e ka kerku vete,
    Po ta perseri prape cfardo te kete qene ajo prape me gjithe gojen edhe K... me e madhe nuk e meriton te Masakrohet ti prihet Koka.
    Vetem nje i Semure Psiqik e ben Kte Krim.
    Citim Postuar më parë nga ilia spiro Lexo Postimin
    po, burre jam e pranoj, ato te tjerat mbaji per vete...., dhe natyrisht ne aresyetimin tim nderhyjn edhe ndjenjat burrerore dhe kjo menyre e te kuptuarit...

    nuk me pelqejne aresyetimet homo

    me kaq jom tu e myll me ty djali/vajza, mos cito me..ose vazhdo po nuk pertove
    Nuk te Ofendova me asnej Postimin timin madje dhash mendimin tim dhe personin te cilit i drejtohem ne veten e 3 eshte ai Mostra qe ndodhen Brenda.
    Edhe se Ke Citoj une apo Jo Nuk te Pyes e ste Pje*** Fare Ty shoku per deri sa i ka opsionet Forumi.
    Se Trima Ofendimi nga Ekrani ka Plote por Po te Ishe Ktu Afer Meje Te Tregoja une se kujt Fushe dhe Terheqje Seksuale i Perkas.
    P3d3rast Forumesh.

    Stjerner er dom som lyser i Mørke

  16. #376
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,469
    Postimet në Bllog
    1
    Citim Postuar më parë nga the admiral Lexo Postimin
    ore zoteri. nuk te mbushet mendja se ky shabani eshte nje maniak seksual???
    ai ka perdhunur nja vajze 14 vjecare. KA PERDHUNUAR.
    cdokush qe perdhunon nje femer, qofte ajo 14 apo 60 vjecare cilesohet me te drejte si maniak seksual. PIKE.
    arrin ta kuptosh kete?
    ore mik, po ku e di mer burr se na qenka perdhunuar per 4 vjet rresht, kush e ka thene kete se ajo ka nderruar jete, 4 vjet perdhunim...nje mendje e shendoshe nuk mund ta besoje kete,..mund te perdhunohet nje here dhe pastaj denoncon, ose fshihet, por sesi mund te perdhunohet 4 vjet rresht, kete e dine vetem admiralet e evropes,,...ti po ja fut kot lum miku, se perdhunimi nuk ka te beje me manine seksuale,...ik meso shkencen me pare pastaj hajde e na jep mendje
    Ndryshuar për herë të fundit nga ilia spiro : 19-10-2012 më 08:53
    Duaje te afermin tend si veten

  17. #377
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,469
    Postimet në Bllog
    1
    Citim Postuar më parë nga Tipiku Lexo Postimin
    Nuk te Ofendova me asnej Postimin timin madje dhash mendimin tim dhe personin te cilit i drejtohem ne veten e 3 eshte ai Mostra qe ndodhen Brenda.
    Edhe se Ke Citoj une apo Jo Nuk te Pyes e ste Pje*** Fare Ty shoku per deri sa i ka opsionet Forumi.
    Se Trima Ofendimi nga Ekrani ka Plote por Po te Ishe Ktu Afer Meje Te Tregoja une se kujt Fushe dhe Terheqje Seksuale i Perkas.
    P3d3rast Forumesh.
    po pse hyyyyyyyyyyyp xhixhi nuk eshte ofendim (e shkela se po te citoj)...nderkaq une nuk te kam fyer aspak, nese te kam fyer pa dashur te kerkoj falje

    pershendetje
    Duaje te afermin tend si veten

  18. #378
    i/e regjistruar Maska e Tipiku
    Anëtarësuar
    08-08-2005
    Postime
    3,950
    Citim Postuar më parë nga ilia spiro Lexo Postimin
    po pse hyyyyyyyyyyyp xhixhi nuk eshte ofendim (e shkela se po te citoj)...nderkaq une nuk te kam fyer aspak
    O Nasllogog Yppppp xhixhi eshte menyre te shprehuri qe ka bere nje skec Cekja Humorist nga Berati ai ishte nje Plake edhe i shikonte Femrat si Manjak.
    Isha duke Fol me SaS jo Me ty.

    Stjerner er dom som lyser i Mørke

  19. #379
    Orthodhoks Maska e ilia spiro
    Anëtarësuar
    02-02-2009
    Postime
    3,469
    Postimet në Bllog
    1
    Citim Postuar më parë nga e panjohura Lexo Postimin
    Nuk ishte vajza e tij,e nuk i dhemb shpirti atij...Mos u lodhni te replikoni me te....
    shpirti nuk mund te ndahet me copa,....pse te mos me vije keq edhe per Shabanin, apo se nuk eshte babai im ?

    dhe nga e hetoke ti shpirtin tim permes internetit? boke magji me duket (LOL)
    pastaj une e thashe, ne kete teme po marr pozicionin e avokatit te Shabanit,...nuk me pelqejne qe te gjithe nxjerrim mllefin, pa e ditur te verteten, dhe as kam qejf te shkoj pas berihajt se keshtu na shkoka shumica (ne forum)

    shumica e gjermaneve shkoi pas hitlerit, po mos kishte te drejte?
    Ndryshuar për herë të fundit nga ilia spiro : 19-10-2012 më 09:15
    Duaje te afermin tend si veten

  20. #380
    MR. BEAN - Laden Maska e the admiral
    Anëtarësuar
    03-06-2009
    Vendndodhja
    European Union
    Postime
    6,876
    Citim Postuar më parë nga ilia spiro Lexo Postimin
    ore mik, po ku e di mer burr se na qenka perdhunuar per 4 vjet rresht, kush e ka thene kete se ajo ka nderruar jete, 4 vjet perdhunim...nje mendje e shendoshe nuk mund ta besoje kete,..mund te perdhunohet nje here dhe pastaj denoncon, ose fshihet, por sesi mund te perdhunohet 4 vjet rresht, kete e dine vetem admiralet e evropes,,...ti po ja fut kot lum miku, se perdhunimi nuk ka te beje me manine seksuale,...ik meso shkencen me pare pastaj hajde e na jep mendje
    tani ka dy mundesi. ti ose je nje shpifes i keq dhe genjeshtar ose nuk di shqip. zgjidh e merr.

    mos valle fola per 4 vjet perdhunim une ore einstein? kete po e shpik ti. po shpik ti per te mbrojtur tezat e tua te semura.
    une fola per perdhunim ne moshen 14 vjecare. kaq. hap syte dhe mos me shit p*rdhe mua!!!

    ai plakushi, qe per ty eshte thjeshte nje vrases pa asnje lloj devijimi seksual, ka pohuar vete qe ne fillim e ka perdhunuar , pastaj ajo ka shkuar me deshire...
    keto jane fjalet e tij.

    AI KA POHUAR QE E KA PERDHUNUR. kjo per cdo njeri me mendje te shendoshe e ben shabanin maniak seksual.
    por ti nuk je ne kete kategori dhe nuk e kupton.
    Vasudhaiva Kutumbakam

Faqja 19 prej 28 FillimFillim ... 91718192021 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •