Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 45
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268

  The Voice of Albania 2012

  Pershendetje ne kete teme do postoj konkurenten qe do marrin pjes ket vite ne The Voice of Albania

  juria eshte e njejte pra : Miriam Cani , Sidrit Bejleri, Elton Deda , Alma Bektashi ..
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268
  konkurentet e nates se 1 jane :


  ne ekipin e Miriam Cani
  Besa Emini -“I Have Nothing” 19 vjece nga Tetova
  Jehona Emini- “Price Tag” 15 vjece nga Tetova


  ne ekipin e Sidrit Bejleri,
  Valbona Zhuleku- “Edge of Glory” 31 vjeē (Angli)
  Lind Islami-“You and I Both” 20 vjeē (Pejė)


  ne ekipin e Elton Deda
  Damiana Shtylla - “Soon You’ll Be Found” 18 vjeē (Bilisht)
  Aleksandėr Tuka - “Just the Two of Us” 37 vjeē (Shkodėr)


  ne ekipin e Alma Bektashi

  Dino- “Valerie” 20 vjeē (Ulqin)
  Iris Ramaj- “Welcome to Burlesque” 19 vjeē (Itali)
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268
  pershendetje me falni skam qe aktive keto dite keshtu qe skam shkrujt per pjestaret tjer te voice of albania,
  keshtu qe dal direkt tek ato qe u kualifikuan pas dueteve
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 4. #4
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Ajo Venera nga Struga eshte e papare,ne skene sillet a thua se ka shume vite ne kete zanat.Ka nje ze shume te bukur dhe eshte shume e sigurt ne aftesite se saje kur gjendet perballe rivalit/es.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AlbaneZ : 24-11-2012 mė 09:44

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268
  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Ajo Venera nga Struga eshte e papare,ne skene sillet a thua se ka shume vite ne kete zanat.Ka nje ze shume te bukur dhe eshte shume e sigurt ne aftesite se saje kur gjendet perballe rivalit/es.

  AlbaneZ , Venera eshte shum e mir me te vertet ajo ka edhe pervoj ka marr pjes ne disa programe
  ka dhe pervoj dhe talente
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005
  matej karaqi favoriti im

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268
  Skuadrat e THE VOICE OF ALBANIA 2:
  ALMA
  1. Dezi
  2. Marjona
  3. Jozefina
  4. Kadishe
  5. Dino
  6. Oraldo
  7. Andi
  8. Algerti
  9. Hyseni
  10. Blerta
  11. Leonora
  12. Irisi

  ELTONI
  1. Damiana
  2. Aleksandėr
  3. Aurela
  4. Arbėresha
  5. Fjoralba
  6. Nazmia
  7. Arjola
  8. Florinda
  9. Maria
  10. Matej
  11. Edona
  12. Jehona Lumi

  SIDRITI
  1. Rina
  2. Valbona
  3. Venera
  4. Lindi
  5. Egzoni
  6. Adelina
  7. Merlinda
  8. Kushtrimi
  9. Ahmedi
  10. Dilan
  11. Leutrimi
  12. Labinoti

  MIRIAMI
  1. Emin
  2. Mjellma
  3. Ervini
  4. Laureta & Natyra
  5. Keler
  6. Erza
  7. Besa
  8. Rubini
  9. Ifigenia
  10. Ajsel
  11. Vala
  12. Jehona Emini

  Keto ishin kengetaret e perzgjedhur ne fazen e pare te THE VOICE OF ALBANIA , ne fazen e dyte te betejave disa nga to vazhduan garen e disa jo...
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268
  Ne fazen e dyte tek Betejat garen e vazhduan

  Miriam Cani


  1.Mjellma
  2.Ajsel
  3.Rubin
  4.Marjona
  5.Emin
  6.Keler
  7.Maria
  8.Erza  SIDRIT BEJLERI


  1.Kadisha
  2.Dilan
  3.Lindi
  4.Valbona
  5.Egzon
  6.Labinot
  7.Venera
  8.Jehona


  ELTON DEDA

  1.Aleksander
  2.Edona
  3.Aurela
  4.Andi
  5.Kushtrim
  6.Arberesha
  7.Damiana
  8.Matej

  ALMA BEKTASHI
  1.Dezi
  2.Iris
  3.Jozefina
  4.Leonora
  5.Vala
  6.Oraldo
  7.Arjona
  8.Dino
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  Ne fazen e trete tek Betejat garen e vazhduan

  Miriam Cani


  1.Mjellma
  2..Emin
  3.Keler
  4.Maria
  5.Erza  SIDRIT BEJLERI

  1.Lindi
  2.Valbona
  3.Egzon
  4.Venera
  5.Jehona
  ELTON DEDA


  1.Aleksander
  2.Edona
  3.Aurela
  4..Matej
  5.Arberesha


  ALMA BEKTASHI

  1.Dezi
  2.Jozefina
  3.Leonora
  4.Arjona
  5.Dino
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  Ne naten e pare live vazhduan garen

  Miriam Cani


  1.Mjellma
  2..Emin
  3.Keler
  4.Erza  SIDRIT BEJLERI

  1.Lindi
  2.Valbona
  3.Egzon
  4.Venera
  ELTON DEDA

  1.Aleksander
  2.Edona
  3.Aurela
  4.Matej  ALMA BEKTASHI

  1.Dezi
  2.Jozefina
  3.Arjona
  4.Dino
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,422

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  Kush ka shance ta fitoje?
  "Mė e mira ėshtė armike e sė mirės"

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  ne naten e dyte live 04.01.2013 garen vazhduan :

  Ne naten e pare live vazhduan garen

  Miriam Cani  1.Mjellma
  2..Emin
  3.Keler
  SIDRIT BEJLER
  I

  1.Lindi
  2.Valbona
  3.Venera
  ELTON DEDA


  1.Aleksander
  2.Edona
  3.Matej  ALMA BEKTASHI

  1.Jozefina
  2.Arjona
  3.Dino
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e letaa
  Anėtarėsuar
  25-04-2010
  Vendndodhja
  ketu afer, atje larg
  Postime
  1,268

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  Citim Postuar mė parė nga Prudence Lexo Postimin
  Kush ka shance ta fitoje?
  sipas mendimit time

  Venera, Lindi,Jozefina, kto kan ze me te mir
  Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  Per mendimin tim
  Dino
  Lindi
  Jozefina.

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  Citim Postuar mė parė nga letaa Lexo Postimin
  Ne naten e dyte live 04.01.2013 garen vazhduan :


  Miriam Cani  1.Mjellma
  2..Emin
  3.Keler
  SIDRIT BEJLER
  I

  1.Lindi
  2.Valbona
  3.Venera
  ELTON DEDA


  1.Aleksander
  2.Edona
  3.Matej  ALMA BEKTASHI

  1.Jozefina
  2.Arjona
  3.Dino

  Te preferuarit e mi nga secili grup jane :

  MJELLMA - Miriam Cani

  VENERA - Sidrit Bejleri

  MATEJ - Elton Deda

  JOZEFINA , ARIOLA - Alma Bektashi

 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-02-2007
  Postime
  64

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  fitorja do diskutohet ne mes mjellmes veneres dhe jozefines...te treja kane karakteristikat e veta shume te mira
  Miku

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,005

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  matej karaqi

 18. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Te preferuarit e mi nga secili grup jane :

  MJELLMA - Miriam Cani

  VENERA - Sidrit Bejleri

  MATEJ - Elton Deda

  JOZEFINA , ARIOLA - Alma Bektashi

  4 Finalistet jane te preferuarit e mi nga ky edicion :

  MJELLMA
  VENERA
  MATEJ
  JOZEFINA  Per mua, VENERA meriton te jete FITUESJA e VOICE ALBANIA 2 !

  Shpresoj ta shohim sa me shume ne skenat shqiptare te festivaleve, e pse jo nje dite ne EUROVIZION !


  Bravo STRUGA, me pelqen qe tradita e bukur e artit strugan vazhdon ! Pas Fitnete Tudes, Selami Kolonjes, Agim Poshkes nje tjeter ze i bukur strugan spikat me talentin e saj !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 21-01-2013 mė 12:24

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  Nga te larguarit LINDI dhe ARJOLA me kane pelqyer shume dhe shpresoj t'i mbeten skenes pasi ishin vertet jo vetem 2 zera shume te bukur , por dhe dy artiste qe perconin aq pozitivitet , solaritet , embelsi e miresi . Na kane kenaqur !!!

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pėr: The Voice of Albania 2012

  Trajneret ALMA, MIRIAMI, ELTONI , SIDRITI kane qene TE SHKELQYER dhe tejet PROFESIONAL !!

  Jo vetem ARTISTE TE MEDHENJ por dhe NJEREZ SHUME FISNIKE !!! BRAVO !!!

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •