Close
Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 123
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  nacu rrofshni, ju shtofshin dhe ju sa me shume

  keto treja kapa un, batja me bayernin ma kane bere ne fund :
  Valencia 1
  Barcen 2-3
  dhe Bayernin 4+

  20 mij per 180!

  kurse te 130-cja kapa keto :

  Bayern 4+
  Benfica 2-3
  Man Utd gol -gol
  Valencia 1
  dhe juve kurven qe e kam ekipin e zemres 1
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e tarushi
  Anėtarėsuar
  21-03-2011
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ej cuna na gjeni ndnje skedine per neser ..ose hidhni kater ndeshje e le ti analizojme bashke..

 3. #23
  ų
  Anėtarėsuar
  19-05-2007
  Postime
  8,528
  Faleminderit
  5
  57 falenderime nė 46 postime
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Te ai lokali qė po shikoja ndeshjen unė s'kishte njeri qė s'kishte vendos Bajernin ose Juven.

  Endless, Urime besoj se vetėm ti ke fituar sot, qėllofsh gjithmonė :P
  Vallaj sot s besoj te kete ngelur ndonje pa i hedhur ato te dyja.Doje apo nuk doje,do te conte zoti te njera nga ato te pakten .

  Endless ben perjashtim se nuk ka zot qe e mer persiper
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  Vallaj sot s besoj te kete ngelur ndonje pa i hedhur ato te dyja.Doje apo nuk doje,do te conte zoti te njera nga ato te pakten .

  Endless ben perjashtim se nuk ka zot qe e mer persiper
  hehehe...po jo mo plako aman, se kam qe ne fillim te sezonit qe se kisha bere sefte per zotin, me kish ik truri fare : )
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
  nacu rrofshni, ju shtofshin dhe ju sa me shume

  keto treja kapa un, batja me bayernin ma kane bere ne fund :
  Valencia 1
  Barcen 2-3
  dhe Bayernin 4+

  20 mij per 180!

  kurse te 130-cja kapa keto :

  Bayern 4+
  Benfica 2-3
  Man Utd gol -gol
  Valencia 1
  dhe juve kurven qe e kam ekipin e zemres 1
  fat paske pas te bayerni hallall
  JO SEKS PARA MARTESE

 6. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  si thoni keto trija neser
  malaga
  milan
  manchester city

  100 euro 16,42 kuota
  JO SEKS PARA MARTESE

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  goldi, ik nga Milani


  Une keto do i luaj;

  Manchester City - 1/1
  Schalke - 1
  Arsenal - 1
  Real Madrid - 2/2
  Dinamo Kiev - 1
  #VamosArgentina

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Njerz sonte du t'luaj kshtu!

  Dynamo Kyiv - Dinamo Zagreb 1 1
  FC Porto - Paris S.G. X
  Arsenal - Olympiakos Piraeus 1
  Schalke - Montpellier 1
  Zenit St. Petersburg - AC Milan 1 1
  Anderlecht - Malaga 2
  Manchester C. - Borussia Dortmund 1
  Ajax Amsterdam - Real Madrid 2
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 9. #29
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,080
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  M. City 1 (AH -1) @3.00
  PSG 2 (AH -1) @5.50
  Malaga 2 (AH -1) @3.70

  @61.05 Bet365


  Kam luajtur vetem € 2,00.
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 10. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  kam lujt 7/8
  6 kam gjet gervinjo gol ne pj pare c ronaldo gol pj pare malaga fiton e dinamo kiev fiton 2-0 pj pare midlesbrough 1-1 pj pare arsenal shenon golin e pare ne pjes pare LUJTA DZEKO SHENON NE PJ PARE IKU PER LESH tani ka mbet afellay shenon gol ne pj te dyte

  beni pak tifo aman
  JO SEKS PARA MARTESE

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  si thoni keto trija neser
  malaga
  milan
  manchester city

  100 euro 16,42 kuota
  si mer robt vet e thashe e keshtu si lujta sot
  JO SEKS PARA MARTESE

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  si mer robt vet e thashe e keshtu si lujta sot
  Po nuk ka fitu City!


  Une du ndeshje kisha fiksim po nuk lujta fare.

  Milanin 2 dhe Malagen 2

 13. #33
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Manchester City mė hoqi 200 euro nga duart. S'do s'do.

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Bamba
  Anėtarėsuar
  22-12-2006
  Postime
  3,411
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  Pse re me partizonin po lushin ato qe e paske pas kaq te sigurte ti?
  Nuk eshte ekip city, hiqeni nga mendja. Kampionatin vitin qe kaloi e fitoi kot se nuk kishte konkurence.

 15. #35
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Vallaj te City s'mė shkonte nė menje se do dilte ashu, duke parė dhe ndeshjen qė bon me Realin. Kapa Milanin, mė shumė me inat e loza Milanin se mė dogji dhe me Parmėn.

  Vėrtet sonte City ishte copė copė.

 16. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  Po nuk ka fitu City!


  Une du ndeshje kisha fiksim po nuk lujta fare.

  Milanin 2 dhe Malagen 2
  i luajta 50 euro keto trija dhe realin
  ca bohet o partizoni me ne se ska shpjegim kjo pune
  JO SEKS PARA MARTESE

 17. #37
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  goldo, s'na dashuron fati neve
  Duhet me shku me nai hoxh me na shkrujt. lol

 18. #38
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Shif se ēfar mė bėri Arsenali nė min e 45.

  http://i186.photobucket.com/albums/x...g?t=1349299468
  Sui generis

 19. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime nė 44 postime
  Partizon as hoxhe as enver sna bo mo derman hahahaha po qesh nga halli
  rapsoul mire sevjen ne klubin e te deshperuarve
  e tmerrshme cdo her vetem njera iken per lesh
  pse jemi mallku keshtu
  JO SEKS PARA MARTESE

 20. #40
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Citim Postuar mė parė nga goldian Lexo Postimin
  Partizon as hoxhe as enver sna bo mo derman hahahaha po qesh nga halli
  rapsoul mire sevjen ne klubin e te deshperuarve
  e tmerrshme cdo her vetem njera iken per lesh
  pse jemi mallku keshtu
  Minuta e 42 shėnon Arsenali, ndėrsa nė sekondat e fundit tė pjesės sė parė barazojnė ato grekofilėt, e pastaj i jep edhe 2 Arsenali ncnc se don fk.
  Sui generis

Faqja 2 prej 7 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •