Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662

  The Voice! (USA)

  Kush e shikon kete show, dhe eshte i apasionuar per muziken, kengen ju ftoj te flasim ketu! Sapo ka filluar, blind auditions. Jane 4 teams, Adam, Ceelo, Blake dhe Xtina.

  Personalisht jam fan me Adam Team so far. Mbase me kalimin e kohes ndryshoj mendim, varet nga performancat e tyre.

  Ju ftoj te flasim se shpejti per ditet ne vazhdim. Besoj, ose shpresoj qe sjam e vetmja qe me pelqejne keto show-s.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PINK : 25-09-2012 mė 21:22
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 2. #2
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Njeri qe me pelqeu

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga PINK : 25-09-2012 mė 21:31
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 3. #3
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 4. #4
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,662
  Dhe kjo me pelqeu sot. Zgjodhi Blake. (I like this name a lot, Blake ) lol.

  Kendoi shume bukur.

  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •