Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 25
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Anėtarėsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285

  A ekziston nje program per krahasim te kuotave neper bastore te ndryshme?

  Qarkullojne te dhena se ekziston nje lloj programi qe mund te bej krahasimen e kuotave apo dallimin ne perqindje te kuotave te ndryshme ne nje loje te caktuar.A ka dikush nje spjegim per kete.

 2. #2
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,046
  Po kjo s'eshte ndonje gje e re. Pse ēuditesh ti ?!?

  Une aktualisht per te krahasuar kuotat e basteve online perdor faqen oddsoddsodds.com.
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 3. #3
  Do jete ndonje program sekret!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-08-2011
  Postime
  2
  po mund te hysh edhe ne flashscore.com

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Anėtarėsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  ky eshte nje program qe kushton nga 800-1200 eu,fitimi flitet qe eshte i garantuar.Nuk ka lidhje me keto qe po permendni,sepse ne kohe shum te shkurter 10-12 sec.duhet te kesh te hapur llogarite perkatese dhe ti pagojsh shanset on lin,ne dy bastore qe ti sygjeron ky lloj programi.

 6. #6
  E cfare emri na paska e kush e shet ?
  Keto duken si budaliqe.
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 7. #7
  LOL

  Ky flet per sure bet...

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Anėtarėsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  Eshte e ngjajshme por ky funksionon per lojat live.

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Anėtarėsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  Me garanci qe nuk eshte puc,eshte e provuar .

 10. #10
  E di ti se sa llogari te ndryshme dhe sa LEK duhet te kesh te besh dicka te tille?
  Kot per kuriozitet e kam!

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  E di ti se sa llogari te ndryshme dhe sa LEK duhet te kesh te besh dicka te tille?
  Kot per kuriozitet e kam!
  Te pakten duhet te kesh 20 llogari dhe te gjitha me 2- 3 mije euro,kohe te lire me bollek nese mund te quhet e tille sepse duhet te ngujohesh para pc,si dhe shume fat kundrejt stafit kunder mashtrimit te cdo bookmakers.
  Do mjaftojne 2 baste te tilla dhe ky staf menjehere do kuptoje se po luan ''sure bet'' ..... dhe do te bllokoje llogarine.
  MOS I NDY TEMAT no name

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar freeopen pėr postimin:

  agronm (21-03-2014)

 13. #12
  Citim Postuar mė parė nga freeopen Lexo Postimin
  Te pakten duhet te kesh 20 llogari dhe te gjitha me 2- 3 mije euro,kohe te lire me bollek nese mund te quhet e tille sepse duhet te ngujohesh para pc,si dhe shume fat kundrejt stafit kunder mashtrimit te cdo bookmakers.
  Do mjaftojne 2 baste te tilla dhe ky staf menjehere do kuptoje se po luan ''sure bet'' ..... dhe do te bllokoje llogarine.
  20 llogari * 2 mije euro secila= 40.000 Euro.
  Nuk eshte nevoja fare te luash lloto po te kesh aq lek
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BlooD_VenoM pėr postimin:

  agronm (21-03-2014)

 15. #13
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516
  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  20 llogari * 2 mije euro secila= 40.000 Euro.
  Nuk eshte nevoja fare te luash lloto po te kesh aq lek
  Me e bukura eshte se fitimi per cdo bast te kryer eshte nje shume modeste dhe jo nje ''Jack Pot''
  MOS I NDY TEMAT no name

 16. #14
  Citim Postuar mė parė nga freeopen Lexo Postimin
  Me e bukura eshte se fitimi per cdo bast te kryer eshte nje shume modeste dhe jo nje ''Jack Pot''
  LOL

  Kjo teme qenka per te koshi dmth
  "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

 17. #15
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516
  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  LOL

  Kjo teme qenka per te koshi dmth
  Per t'i vene zjarrin thuaj.
  MOS I NDY TEMAT no name

 18. #16
  Qe te sqarohet cuni e te rri i qete, prandaj e kemi ne!

 19. #17
  Kalorės i Lirisė Maska e BlueBaron
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Nė Tironėn e Ondrrave
  Postime
  5,046
  Citim Postuar mė parė nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
  20 llogari * 2 mije euro secila= 40.000 Euro.
  Nuk eshte nevoja fare te luash lloto po te kesh aq lek

  Bastet luhen per qejf o Blood, jo per te jetuar. Pastaj ata qe jetojne me bastet, luajne me shifra me 4/5 ose 6 zero. Me 50 apo 100 tona kruajne dhembet.
  Mund tė shkėpusėsh Ēunat nga TIRONA, por kurrė nuk mund tė shkėpusėsh TIRONĖN nga zemra e Ēunave !!!

 20. #18
  ►ⓣⓘ®ⓞɳ©◄™ Maska e [PaRTiZoNi]
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,530
  Mos e ka fjalėn pėr Sbobet ky, po e ka kuptu keq si program. :-D
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [PaRTiZoNi] : 21-09-2012 mė 12:03
  Pogba, Pogba l'hano visto nella spiaggia che diceva VU CUMPRA


 21. #19
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Anėtarėsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  E di ti se sa llogari te ndryshme dhe sa LEK duhet te kesh te besh dicka te tille?
  Kot per kuriozitet e kam!
  5-6 bwin,sbobet,,188,willhill dhe dy te tjera....fillohet me nga 1000 eu te te gjitha......do te thote 6000 eu.

 22. #20
  i/e regjistruar Maska e TOMY_X
  Anėtarėsuar
  05-03-2004
  Vendndodhja
  STRUGE
  Postime
  285
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Mos e ka fjalėn pėr Sbobet ky, po e ka kuptu keq si program. :-D
  une vec fillova te aplikoj kete programin....eshte i pa arritshem,kerkon pak perqendrim se jane lojet drejtperdrejt....gjithsesi shendet....

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •