Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7

Tema: pasword

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-04-2012
  Postime
  29

  pasword

  para ca kohesh kam futur pasvordin ne boot meny. Tani kam harruar ate. A mundet dikush te me ndihmoj si te futem ne boot meny pa e ditur pasvordin

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-10-2007
  Postime
  833
  Citim Postuar mė parė nga beratbeq Lexo Postimin
  para ca kohesh kam futur pasvordin ne boot meny. Tani kam harruar ate. A mundet dikush te me ndihmoj si te futem ne boot meny pa e ditur pasvordin
  Provoje duke i hequr baterine e biosit dhe ta lesh 24 ore pc pa e ndezur dhe me kabull korenti te hequr.

  nese sja del dot, jepi upgrade biosit... (Por me spec kjo pune)

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Aldi1
  Anėtarėsuar
  30-09-2004
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  42
  Postime
  401
  te pakten na jep te dhenat e pc...
  pastaj me te pare e me te bere...
  Aldi Shuli

 4. #4
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,883
  Remove chip 24c04/08 Atmel, pas kesaj cdo info apo pass ne bios kalon ne factory reset

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e DiGiT@LiFE
  Anėtarėsuar
  21-05-2012
  Postime
  390
  gėrmo plako gėrmo, se @@ e mia do gjesh

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-04-2012
  Postime
  29
  si te bej google me pasvord

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e freeopen
  Anėtarėsuar
  22-07-2011
  Postime
  1,516
  Citim Postuar mė parė nga beratbeq Lexo Postimin
  si te bej google me pasvord
  https://accounts.google.com/signup
  MOS I NDY TEMAT no name

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •