Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-12-2008
  Vendndodhja
  RKS
  Postime
  215
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime

  Unlock iphone 4 5.0.1 baseband 04.11.08

  prsh. a kam ndoji mundesi qe ta bej unlock ket iphone me ka ardhur nga zvicrra dhe kam vetur neper mobishope me kan then se behet 130 euro a ka ndoji mundsi qe te bej vet unlock qfar programa duhet

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar BesmiiRi pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  kaq mu be edhe mua rrafsh 100 euro.

  ketu ke nje faqe po hiq me pak nuk kushton:S

  http://www.officialiphoneunlock.co.uk/iphone_unlock.php
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar strange pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •