Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 51

Tema: pershendetje

 1. #1
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504

  pershendetje

  kerkoj nje shokun tim,eshte nga fieri, dhe ka mbaruar arkitekture,ka jetuar ne tr, tani nuk e di ku ndodhet,nese e lexon dhe do qe te me fls,e di ku mund te me kontaktoj ,flm

 2. #2
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  te me fali shum shum shum, nese kjo "cmenduri" qe po bej,pra qe po e kerkoj, e shqeteson...

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  te me fali shum shum shum, nese kjo "cmenduri" qe po bej,pra qe po e kerkoj, e shqeteson...
  Ndajme shqetesimin me ty,me shprese te lajmrohet sa me pare

 4. #4
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  faleminderit

 5. #5
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  nese ndokush njeh ndo nje person me keto pak te dhena, i lutem te me konkatoj me sms, per te dhene te dhena te tj,per te pare nese perputhen...

 6. #6
  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  kerkoj nje shokun tim,eshte nga fieri, dhe ka mbaruar arkitekture,ka jetuar ne tr, tani nuk e di ku ndodhet
  Po te rrahurat e zemres sa i ka ?
  Revolution 1848

 7. #7
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  nuk ndihmon per gje kjo pyetje

 8. #8
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  kerkoj nje shokun tim,eshte nga fieri, dhe ka mbaruar arkitekture,ka jetuar ne tr, tani nuk e di ku ndodhet,nese e lexon dhe do qe te me fls,e di ku mund te me kontaktoj ,flm
  Mir mo , por ky shoku jot ka ndonje emer mbiemer apo ku ta di un, provo kerkoje njehere ne fb, mos keni ndonje shoke te perbashket edhe mund ta ket ne frend list.
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 9. #9
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  e kam kerkuar , ne fb nuk mund ta gjej me emrin e tij, nuk figuron

 10. #10
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  e kam kerkuar , ne fb nuk mund ta gjej me emrin e tij, nuk figuron
  ke ndonje foto te tij? veje ne forum te tema ..

  kerko informacione mbi te, ku studion.. ca universiteti? pastaj shko fb..shiko te te regjistruarit e universitetit.
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 11. #11
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  e di un ku studjon, i ka mbaruar studimet, ku te kerkoj info per te? ne fb nuk e gjej dot

 12. #12
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  foto nuk kam

 13. #13
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  por edhe po te kem nuk dua te vej foto,sepse nuk mund ta cenoj kaq ahume privatesine e tij

 14. #14
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  por edhe po te kem nuk dua te vej foto,sepse nuk mund ta cenoj kaq ahume privatesine e tij
  me kontakto me mesaxhe privat se po zgjatet kot tema!!
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 15. #15
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  lexojini mire te dhenat,dhe nese ndokush njeh dike te perafert, te me coj sms me privat

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669
  sa te rrezikshme jane bere femrat sot, edhe ne vrime te miut kerkojne kur ju duhet dicka;
  po mire mo vajze , po ai djale te donte te mbante lidhje me ty, do te linte ndnje te dhene , po i paska fshire te gjitha gjurmet...
  me duken te cuditeshme kesi lloj temash, aspak dashamirese
  Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo

 17. #17
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  po ku e lexove ti mor djale qe behet fjale per nje lidhje, apo po jane te gjinive te ndryshme ka gjimon lidhje? nejse tem tj kjo, po ca po te duhet ty sa te reikshme jane femrat, shif ate qe te ka rene per pjese per vete, me te tj , meren te tj

 18. #18
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  po ku e lexove ti mor djale qe behet fjale per nje lidhje, apo po jane te gjinive te ndryshme ka gjimon lidhje? nejse tem tj kjo, po ca po te duhet ty sa te reikshme jane femrat, shif ate qe te ka rene per pjese per vete, me te tj , meren te tj
  ?????????????????????????????????????????????//

 19. #19
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,095
  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  te me fali shum shum shum, nese kjo "cmenduri" qe po bej,pra qe po e kerkoj, e shqeteson...
  me fal qe po te pyes, por pse te duket 'cmenduri' kjo? nese mendon se mund ta shqetesoje as mos iu fut fare kerkimit me mire...

 20. #20
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,625
  Citim Postuar mė parė nga didii Lexo Postimin
  kerkoj nje shokun tim,eshte nga fieri, dhe ka mbaruar arkitekture,ka jetuar ne tr, tani nuk e di ku ndodhet,nese e lexon dhe do qe te me fls,e di ku mund te me kontaktoj ,flm
  Me kaq tė dhėna sa jep ti mund tė jem ose unė ose ndonjė tjetėr ai qė kėrkon.

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •