Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Destro
  Anėtarėsuar
  30-05-2012
  Vendndodhja
  Gjithanej nga pak
  Postime
  8
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Wink Kerkese per AOp te kanali #Shqiperia

  Kerkoj Te Behem Pjese E Stafit Te Kanali #Shqiperia #Ndihme #Stafi Pasi Me Pelqen Te Jap Dhe Une Kontributin Tim Ne Staf.
  Ne Chat Kohet E Fundit Futem Me Nick Destro,Por Me Mir Njifem Me Nick Ai_CuNi_Dr.
  Shpresoj Qe Kerkesa Ime Te Meret Parasysh Nga Ju . Ju Flm

 2. #2
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  ome ishalla e merr lol !

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •