Close
Faqja 0 prej 26 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 501
 1. #1
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834

  Arrow Juventus F.C.

  Meqe tema arriti nr 500 te postimeve,po hape temen e re.

  Forza Juventus.


 2. #2
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823
  Ta gzoni temen e re pra.Ne vend te dyte ishalla kte vit :P lol
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 3. #3
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Mos ke ngaterru teme gjo ?

  Se per Juventus gjithmone eshte kjo :

  ALLA JUVENTUS VINCERE NON E' IMPORTANTE,E' L'UNICA COSA CHE CONTA!!!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AlbaneZ : 12-06-2012 mė 10:19

 4. #4
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823
  Boh,filloi ti kapi euforia Juventinet pa fillua akoma Seria A :P
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 5. #5
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  Boh,filloi ti kapi euforia Juventinet pa fillua akoma Seria A :P
  Te keshilloj vetem nje gj, shko goolge e kerko fjalen Juventus,mos konsidero fare 20 vitet e fundit ..edhe prap ke per tu mahnitur sa histori te madhe ja kjo skuader dhe sa lojtar elitar kan luajtur per Zonjen e vjetr!!!
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 6. #6

 7. #7
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Kėto ditė pritet zyrtarizimi i Pogba, Isla dhe Asamoah.
  Sui generis

 8. #8
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834 9. #9
  Shqiptar Maska e {A_N_G_E_L_69}
  Anėtarėsuar
  11-03-2003
  Vendndodhja
  Switzerland
  Postime
  3,823
  Citim Postuar mė parė nga toni007 Lexo Postimin
  Te keshilloj vetem nje gj, shko goolge e kerko fjalen Juventus,mos konsidero fare 20 vitet e fundit ..edhe prap ke per tu mahnitur sa histori te madhe ja kjo skuader dhe sa lojtar elitar kan luajtur per Zonjen e vjetr!!!
  S`po me thua dicka te re...Pastaj Juventusit nuk po ja humb vlerat njeri si klub i madh qe eshte.Ka edhe klube me te medhenj me histori se Juventus.Duke filluar nga Milan etj etj me radhe.
  ”Ti, Shqipėri, Mė Jep Nder, Mė Jep Emrin Shqiptar”

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e bianco_neri
  Anėtarėsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  411


  Ju pershendes Kampionat apsolut te Italise
  #finoallafineforzaJuventus

 11. #11
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Asamoah ne Torino per te kryer vizitat mjekesore.
 12. #12
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Citim Postuar mė parė nga {A_N_G_E_L_69} Lexo Postimin
  S`po me thua dicka te re...Pastaj Juventusit nuk po ja humb vlerat njeri si klub i madh qe eshte.Ka edhe klube me te medhenj me histori se Juventus.Duke filluar nga Milan etj etj me radhe.
  Thua?

  Kerko statistikat uefa te Juventusit e Milanit.. Milani pati vetem 1 cikel vitet 86/92 ndersa Juventusi eshte me stabel ne histori.Veret Junentusi nuk ka bere histori ne europe si Milani, por kemi mar 2 champios edhe 3 finale te humbura edhe kjo tregon gjithsesi qe Juventusi ka qen gjithmon skuader e madhe ne europe...edhe persa i perkete histori futbollistike italiane eShte skuadra me me shum trofe edhe tifoze ne gjithe Italiane.

  Asamoah e Isla tashme jan lojtar te Juventusit,shpresoj vetem ne nje blerja perfundimtare te TOP PLAYER per sulmin, Van Persi do ishte zgjedhja ideale.
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 13. #13
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Kur nje ekip si Real Madrid futet ne merkato, ekipet duhet te shqetesohen gjithnje. Kete here duket se madrilenet e drejtuar nga Mourinho po kerkojne nje objektv te Zonjes se Vjeter. Ky objektiv eshte Edinson Cavani. "El matador" pelqehet shume nga "special one" dhe duket se eshte gati oferta.

  Flitet per nje shifer prej 50 mln euro per Napolin dhe nje kontrate 5vjecare prej 7 mln euro ne vit per Cavanin. Nese oferta konfirmohet, atehere do te ishte e parefuzueshme.
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 14. #14
  Shko numero edhe njehere sa finale ka humbur Juventusi ne CL/Kupen e kampioneve!

 15. #15
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Citim Postuar mė parė nga Bamba Lexo Postimin
  Shko numero edhe njehere sa finale ka humbur Juventusi ne CL/Kupen e kampioneve!
  po flisja per juventusin pas viteve 90

  UN SI BREZI I RI, MBAJ MEND 3 1)ME REAL MADRID 2)ME BORUSIA DORTMUND 39 ME MILANIN .. TRE NDESHJE FALIMENTARE
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 16. #16
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Blerje te goditura

  Isla & Asamoah
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AlbaneZ : 15-06-2012 mė 04:01

 17. #17
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  BENVENUTO ALLA JUVENTUS ISLA!!!!


 18. #18
  i/e regjistruar Maska e bianco_neri
  Anėtarėsuar
  20-11-2010
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  411
  Bac u Kry

  Verrati ne 2013 do te vishet Bardh e Zi. Marreveshja eshte arritur ai do te qendroje te Pescara edhe nje sezon per te ardhur tek Juventus ne 2013 qe te zevendesoje Pirlon.
  #finoallafineforzaJuventus

 19. #19
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Fanella per trasfertat tashme zyrtare
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 20. #20
  Mu ajo e shkrujtma poshte stemes ma shpif...

Faqja 0 prej 26 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •