Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 69
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Antarsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,278
  Faleminderit
  0
  21 falenderime n 21 postime

  Vrasje e dyfisht, vret bashkshortin dhe t dashurin e saj

  Tropoj, vrasje e dyfisht


  Nj ngjarje e rnd ka tronditur Tropojn n ort e para t mngjesit t s enjtes.

  Nj grua 31-vjeare ka vrar bashkshortin dhe t dashurin e saj. Ngjarja ka ndodhur rreth ors 02.45 pas mesnats n lagjen “Partizani” t Tropojs. Manjola Dollapi ka vrar t shoqin Eduart Dollapi dhe Kaanik Gjuriqin me te cilin kishte nje lidhje intime. Shkak per kete ngjarje te rende mesohet se eshte bere tradhtia bashkeshortore.

  31-vjearja sht kapur n banes nga i shoqi me Kacanik Gjuriqin. Pas nje konflikti mes te dyve mesohet se gruaja ka qelluar me arme kallashnikov te shoqin, duke e lene te vdekur ne vend. Me pas 31-vjearja ka qelluar edhe mbi te dashurin e saj duke i shkaktuar vdekjen edhe ketij te fundit.

  Burime nga policia e Tropojes bejne te ditur se 31-vjearja Manjola Dollpai pak ore pas krimit eshte dorezuar ne polici duke pranuar edhe autorsin.
  M gnjeu pasuria, jeta vrap m iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka n dhe t huaj do t vdes..

 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  ...kjo mire qe te tradhetoka, po kjo edhe te vriska mer aman! Paska keq e me keq!

 3. #3
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  hahahaaha

  Mjere ata qe kane vdekur, se s'u merrka vesh. Duhen ca hollesira te tjera ketu.

  Si u vriskan keto njerez kshu. Mire e ka ky white_skane, edhe akullore edhe cokollate kjo...

  Nje gje nuk kuptoj, gabimin e ka bere kjo e vrasjen po kjo: Ja si ka shkuar ngjarja: Vjen burri e gjen keto te dy. Burri nga inati vret te dashmin, gruaja si maloke qe eshte e gjakftohte merr kallashin shpejt e shpejt e vret burrin. Mqs kane vdekur te dy, gazetat per te shit lajmin ia kane vene te dy vrasjet gruas haha (shaka... e zoti na i mbajt larg kesisoj gjejnash e kesisoj njerezish).
  La vita bella...

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Antarsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime n 18 postime
  Ose ose ,gruaja e dinte qe do e vriste burri (per cenim nderi ) edhe mendoi me mire po e vras une .
  Pastaj mendon une te vuaj ne burg e i dashuri te bredhi lule me lule ?? Une e vrava nje ,pune e madhe po u ben dy .Edhe fappp vret edhe te dashurin .
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 5. #5
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  Eh, mire e ke menduar ti. Mund te jete edhe kjo! Ka qene e menura e dheut ajo. E ka rujt vetem per vete, me nje fjale as per vete e as per tjeter lol
  La vita bella...

 6. #6
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  wow pak si e pabesushme duket nje femer vret dy burra. Qe ka tradhetuar e besoj por qe te jet vrasese e te dyve nuk e besoj.
  I LOVE GOD

  j&g

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Antarsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime n 18 postime
  Citim Postuar m par nga Erlebnisse Lexo Postimin
  Eh, mire e ke menduar ti. Mund te jete edhe kjo! Ka qene e menura e dheut ajo. E ka rujt vetem per vete, me nje fjale as per vete e as per tjeter lol
  Ka qene dashuri e paster dhe e perjetshme ,ose ose kjo ka qene shume egoiste si tip

  Aman ,te bejne kujdes keta meshkujt qe zene dashnore ,se mund te perfundojne si puna e atij lumadhit
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 8. #8
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  E gjeta zgjidhjen:

  Facebook. lol
  La vita bella...

 9. #9
  Perjashtuar
  Antarsuar
  02-04-2010
  Vendndodhja
  unided states of europe
  Postime
  692
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  Po me te dashurin cfare pati???.....Bo bo kohe te veshtira per dashnoret....

 10. #10
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  Eshte ba zor edhe me tradhtu mor......

 11. #11
  Djal Drenice Maska e Lexuesi_
  Antarsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime n 111 postime
  Se e mendova edhe njehere.

  Ka ardh burri i ka zen dyte se bashku lakuriq... Po zgjohet ajo nga shtrati po e kam kallashit keta dyt si viqa e kan kqyr deri sa e ka marr ajo kallashin edhe jav ka qkrep baaaarrrrrr. Disi e pa kuptimt po me duket.

  Versioni me i besueshem eshte ky: Kjo ka ardh ne shtepi i ka gjet dashnoret bashk dhe kjo nga xhelozia e burrit qe i ka dal ( gay ) njeri nga ata te parades ka kap kallashin dhe i ka vra te dyte

 12. #12
  Pasioni pr shkencn Maska e Erlebnisse
  Antarsuar
  06-12-2007
  Postime
  3,471
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime
  hahahahaha e vertete: me e besueshme kjo pjesa me "Gay".

  Bravo Lexuesi, tani po qe e tregove qe lexon: horror horror.

  Te isha si kjo ne kete pike zdo kisha zgjedh kallash. Do i ftoja per kaf. Do i fusja ilac gjumi e pastaj do i grija mishin e do e shisja. Te pakten fitoja ndonje lek si ajo e flokeve e kjo me burrat
  La vita bella...

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Antarsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime n 199 postime
  Citim Postuar m par nga HEN-RI Lexo Postimin
  Po me te dashurin cfare pati???.....Bo bo kohe te veshtira per dashnoret....
  Tani burrin do e kete vrare per vetmbrotje, do e kete kercenuar qe do e vrasi, ndersa te dashurin se do e kete mohuar qe e donte, ose e ka ofenduar rende, si ka dale ne mbrojtje a dicka e ngjashme. Ndryshe s'kishte pse ta vriste dhe ate. Paska qene goxha e shkathet, qe ka arrit ti vras te dy, lol. C'drame!
  Feelings change - memories don't.

 14. #14
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Antarsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime n 64 postime
  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Se e mendova edhe njehere.

  Ka ardh burri i ka zen dyte se bashku lakuriq... Po zgjohet ajo nga shtrati po e kam kallashit keta dyt si viqa e kan kqyr deri sa e ka marr ajo kallashin edhe jav ka qkrep baaaarrrrrr. Disi e pa kuptimt po me duket.

  Versioni me i besueshem eshte ky: Kjo ka ardh ne shtepi i ka gjet dashnoret bashk dhe kjo nga xhelozia e burrit qe i ka dal ( gay ) njeri nga ata te parades ka kap kallashin dhe i ka vra te dyte
  lol ky version makes more sense
  I LOVE GOD

  j&g

 15. #15
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Antarsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty m gjen, nn hijen tnde q m le amanet!Nse t duket q kam humb,m kerko atje ku fryn uragani i kohs,atje do m gjesh,duke t krkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  135 falenderime n 105 postime
  Citim Postuar m par nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Se e mendova edhe njehere.

  Ka ardh burri i ka zen dyte se bashku lakuriq... Po zgjohet ajo nga shtrati po e kam kallashit keta dyt si viqa e kan kqyr deri sa e ka marr ajo kallashin edhe jav ka qkrep baaaarrrrrr. Disi e pa kuptimt po me duket.

  Versioni me i besueshem eshte ky: Kjo ka ardh ne shtepi i ka gjet dashnoret bashk dhe kjo nga xhelozia e burrit qe i ka dal ( gay ) njeri nga ata te parades ka kap kallashin dhe i ka vra te dyte
  Veq kush te ka inatin,se boll i menqur je....Hahahaha
  Rndesia e nj personi nuk vlersohet nga hapsira q z, por nga boshlleku q le kur nuk sht m.

 16. #16
  Hierark i lart Maska e Uriel
  Antarsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime n 33 postime
  Mesa duket kjo i ka dashur te dy. Meqe burri do e vriste me siguri dashnorin, ndoshta edhe gruan dhe me pas do kalbej ne burg per tere jeten, kjo ka menduar ta marre mbi vete pergjegjesine e fajit te vet, duke e vuajtur vete denimin. Logjiken aq shume metra mbi nivelin e detit mos ta kerkoje njeri.
  relata refero

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  skenari im eshte , burri hyn ne shpi, kjo me kembeperpjet me amoren e vet dhe: 'zemer nuk eshte ashtu si duket' dhe burri qe rend me vrap per nga dhoma tjeter, merr koburen dhe bam bam dashnorit ksaj, kjo e hidheruar sa ska me per vdekjen e romeos, nxjerr kallashin dhe ja zbras burrit gjithe karikatorin. dhe ne fund fare thote qe i vrava un te dy per mos te dal dhe me keq sec po del. the end
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  20-06-2003
  Postime
  1,566
  Faleminderit
  0
  4 falenderime n 4 postime
  ...po mire sikur t'ja ket kerrcit dashnori burrit kallash, se ka vajt i pregatit ai, eshte i vetdijshem per c'ka po ben keshtu qe kallashin e ka marr me vete.

  Grus i ka ardh inat 'U bone ti vrasesh burrin tim!?' bam dashnorit me kallashin e vet gruja (te vrasi tjetri me armen tate eshte gje e keqe, sidomos femer )

 19. #19
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Antarsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime n 424 postime
  Citim Postuar m par nga Etna Etna Lexo Postimin
  Ose ose ,gruaja e dinte qe do e vriste burri (per cenim nderi ) edhe mendoi me mire po e vras une .
  Pastaj mendon une te vuaj ne burg e i dashuri te bredhi lule me lule ?? Une e vrava nje ,pune e madhe po u ben dy .Edhe fappp vret edhe te dashurin .
  hahaha etna llogjikim me te sakte skishte ahhahaha sa kam qesh
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

 20. #20
  Lab 100% Maska e Station
  Antarsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime n 21 postime
  Citim Postuar m par nga mia@ Lexo Postimin
  Tani burrin do e kete vrare per vetmbrotje, do e kete kercenuar qe do e vrasi, ndersa te dashurin se do e kete mohuar qe e donte, ose e ka ofenduar rende, si ka dale ne mbrojtje a dicka e ngjashme. Ndryshe s'kishte pse ta vriste dhe ate. Paska qene goxha e shkathet, qe ka arrit ti vras te dy, lol. C'drame!
  Nuk e mar vesh pse keni prjashtuar versionin m t mundshm??

  - Burri e di se gruaja e tradhton dhe i thot se nuk vjen gjith natn.

  - Gruaja nga q ka frik ta kaloj natn vetm thret "komshiun"

  - Burri kthehet befas n shtpi n 02.45, gjen ashikun fshehur n hale dhe fillon prleshjen.

  - Gruaja nga frika e pasojave rrmben "kardhashin" qllon burrin por duke mos mar parasysh q kallashnikovi i shprndan pak si shum plumbat palos gabimisht edhe "komshiun".

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •