Close
Faqja 0 prej 19 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 374
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Vullnet07
  Anėtarėsuar
  05-09-2007
  Postime
  2

  Manchester City

  Qka mendoni ju per sheukun e Man.City a esht duke vepruar drejt me blerjen e superyjeve qe esht duke i rradhitur.

 2. #2
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,792
  paraja smund te blej gjithcka !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 3. #3
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Postime
  11,955
  Manchester City, mund te blej gjithēka me para, por jo edhe famėn, tifozėt dhe shkėlqesinė qė kanė klubet e mėdha si Real, Milan, Manchester...
  My silence doesn't mean I am gone!

 4. #4
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Anėtarėsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Mundet te behet vetem si ekipi i Chelsit asgje me teper
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 5. #5
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Mund te bej cmos ne ekip, mirepo suksesi dhe emri sdo ti del kurre!
  Sui generis

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Sh1pRa
  Anėtarėsuar
  17-07-2008
  Postime
  270
  man.City

  Do Tju Nxjer probleme , Chelsea , manshterit , liverpooL , ArsenaL.

 7. #7
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Mund te arrij vetem ate qe ka arritur Chelsea , jo me teper ngase per te patur famen e klubeve si Real Madrid , Barcelona etj duhet diqka me teper sesa te kesh para.

 8. #8
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,707
  Manchester City eshte ekip i mirė por nuk eshte ne rangun e duhur.
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 9. #9
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Ne kete menyre qe po vepron pronari i ri i Man City po degjeneron futbollin !

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-05-2002
  Postime
  1,230
  nuk mendoj se do shkoje shum larg, mund te ket pasurin e gjith botes, po ekipi pa histori i till do te ngelet. ai mund te bej dhe dream team po ama te tjeret nuk do rin duar kryq. lojtaret qe jane me gjak dhe me seder nuk do shesin deshiren e tyre per nje grusht para tek man city. ai qe dashuron futbollin mendon te bej dicka ne te jo ta degjeneroje sic po arin te bej ky arabi. futbolli do njerez qe jane per sportin dhe jo per biznesin apo per krenari vetjake qe une mund te arij te blej ke te dua dhe ta bej ekipin si dua. nuk eshte ne ligjet e futbollit dhe nuk ka per te qene vertet dekaden e fundit futbolli ka menjanuar me shum nga biznesi po nuk do te kthehet kurre 100% ne biznes apo ne deshira faraonike.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e visari9
  Anėtarėsuar
  22-10-2006
  Vendndodhja
  n' Prishtinė
  Postime
  809
  Citim Postuar mė parė nga strong_07 Lexo Postimin
  Mundet te behet vetem si ekipi i Chelsit asgje me teper
  bravo ashtu si Chelsea asgje me teper , ndoshta e fiton ndonje por ma shume jo

  Cesc Fabregas i ka thene se do te ishte vetevrases per karieren e tije nese do ke kaloj tek Man City
  1.Arsenal
  20.Tottenham

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e visari9
  Anėtarėsuar
  22-10-2006
  Vendndodhja
  n' Prishtinė
  Postime
  809
  Citim Postuar mė parė nga Sh1pRa Lexo Postimin
  man.City

  Do Tju Nxjer probleme , Chelsea , manshterit , liverpooL , ArsenaL.
  Chelsea-t ndoshta por Arsenalit , Man Utd dhe Liverpool-it jo se kan histori shoku
  historia vlen shume ndersa Man City nuk ka
  1.Arsenal
  20.Tottenham

 13. #13
  Leader Maska e Ribery
  Anėtarėsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  830
  akush nuk ka pasur histori ne fillim, por ate e kane krijuar, dmth nuk do te thote se Man City vetem pse nuk ka histori nuk mund te fitoj asgje, merreni si shembull Olympique Lyonnais i cili fitoj per 7 vite me rradhe titullin kampion ne France,edhepse nuk kishin aspak histori te ndritur si klub
  Por prapseprap, pajtohem me juve qe thate se nuk do te arrij shume, ndoshta do te jete superiore 2-3 sezone, maximim 5, por jo me shume
  Problemi eshye se lojtaret e medhenj refuzojne te luajne per skuadra mesatare, per te mos thene te vogla.Buffon,Villa e Fabregas veq e kane thene fjalen e tyre, qe nuk ka shance te bashkohen te City
  Ju uroj fat kesaj skuadre, shpresoj te arrijne te fitojne se paku FA Cup, gjithe ato investime, e meritojne te pakten ate!

  Be the change you want to see in the world!

 14. #14
  USAlbania
  Anėtarėsuar
  27-05-2008
  Vendndodhja
  With money you can buy a bed, but not sleep.
  Postime
  524

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Lukather
  Anėtarėsuar
  09-10-2007
  Postime
  239
  Futbolli anglez po fundoset ...shikoni pronaret e klubeve angleze ...vetem ne shqiptaret kemi mbetuar pa blere gje atje.
  Time is the enemy of a young man's dreams

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e visari9
  Anėtarėsuar
  22-10-2006
  Vendndodhja
  n' Prishtinė
  Postime
  809
  Citim Postuar mė parė nga Ribery Lexo Postimin
  akush nuk ka pasur histori ne fillim, por ate e kane krijuar, dmth nuk do te thote se Man City vetem pse nuk ka histori nuk mund te fitoj asgje, merreni si shembull Olympique Lyonnais i cili fitoj per 7 vite me rradhe titullin kampion ne France,edhepse nuk kishin aspak histori te ndritur si klub
  Por prapseprap, pajtohem me juve qe thate se nuk do te arrij shume, ndoshta do te jete superiore 2-3 sezone, maximim 5, por jo me shume
  Problemi eshye se lojtaret e medhenj refuzojne te luajne per skuadra mesatare, per te mos thene te vogla.Buffon,Villa e Fabregas veq e kane thene fjalen e tyre, qe nuk ka shance te bashkohen te City
  Ju uroj fat kesaj skuadre, shpresoj te arrijne te fitojne se paku FA Cup, gjithe ato investime, e meritojne te pakten ate!
  natyrisht qe askush nuk ka lindur me histori por Man City ėshtė me dekada mbas Arsenalit , Liverpoolit , Man Utd .
  1.Arsenal
  20.Tottenham

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-06-2008
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  396
  O Jo veq M Cityn , Edhe juve ju blen krejtve.
  - Imagination is more important than knowledge.

 18. #18
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Postime
  11,955
  Manchester C. 1 - 3 Chelsea

  Ohhhh sa keq! LOL.
  My silence doesn't mean I am gone!

 19. #19
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,707
  Manchester City 1-3 Chelsea


  Manchester City: Hart, Zabaleta, Dunne, Richards, Ball (Sturridge, 85), Kompany, Hamann (Fernandes, 61), Ireland, Wright-Phillips, Robinho, Jo.

  Chelsea: Cech, Bosingwa, Carvalho, Terry, A Cole, Malouda (Belletti, 70), Obi Mikel, J Cole (Drogba, 70), Deco, Anelka (Alex, 79).

  GOALS:

  1-3 Chelsea (Anelka, 69)

  1-2 Chelsea (Lampard, 53)

  1-1 Chelsea (Carvalho, 16)


  1-0 Manchester City (Robinho, 12)

  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 20. #20
  Leader Maska e Ribery
  Anėtarėsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  830
  qe sot u pa qe eshte nje skuader falso, skuader pa nam dhe as qe do te mund te bejne dicka
  Ne Angli ndeshja e sotme mes Man City dhe Chelsea quhej "Clash of the cash" , apo ne shqip "dueli i parave", e si duket Chelsky prap se prap doli fitimtare

  Be the change you want to see in the world!

Faqja 0 prej 19 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •