Close
Faqja 2 prej 12 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 227
 1. #21
  Citim Postuar mė parė nga Pa_doreza2 Lexo Postimin
  hahaha.......
  ===========
  Keshtu ja bej mamit ndonjehere
  We never really grow up, we only learn how to act in public.

 2. #22

 3. #23

 4. #24
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266


  ahahah dgj pak :P
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 5. #25
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-06-2012
  Postime
  199
  http://www.youtube.com/watch?feature...v=T9IHhF_tfM0#!

  Alsat-M: Plaku nga Llojani mė i menēur se krejt BDI-ja

  Kronika ishte miks i premtimeve tė bėra nga njė numėr i madh i funksionarėve tė BDI-sė gjatė dy viteve tė fundit, dhe parashikimit vullgar, qė fatkeqėsisht ka dalė i saktė, qė patė bėrė para dy viteve njė plak nga fshati Llojan i Kumanovės

  Televizioni “Alsat-M” tė shtunėn ka emetuar njė kronikė nė tė cilėn e ka trajtuar ēėshtjen e vendkalimit kufitar Llojan – Miratoc dhe vonesat qė po ndodhin me kėtė vendkalim. Kronika ishte miks i premtimeve tė bėra nga njė numėr i madh i funksionarėve tė BDI-sė gjatė dy viteve tė fundit, dhe parashikimit vullgar, qė fatkeqėsisht ka dalė i saktė, qė patė bėrė para dy viteve njė plak nga fshati Llojan i Kumanovės. Para dy vitesh plaku nė fjalė bėri parashikimet e tij nė lidhje me partitė politike, premtimet e tyre si dhe mendimet e tij se politikanėt nė pėrgjithėsi punojnė vetėm pėr interesat personale.

  Kėshtu edhe pas dy vitesh qė BDI-ja premtoi qė do e hapė kufirin Llojan-Miratoc, me qėllim qė shqiptarėt sa mė lirė tė lėvizin. BDI-ja nė disa cikle zgjedhore, e ka kėrkuar mandatin e popullit qė tė hapė kufirin Llojan-Miratoc. Kėshtu Ermira Mehmeti kėrkoi mandatin nga qytetarėt qė do tė hapė kėtė kalim kufitarė, poashtu edhe Sadulla Duraku premtoi se do e bėjė njė gjė tė tillė.

  Edhe lideri i BDI-sė, Ali Ahmeti, bėri njė premtim publik se do tė realizojė BDI-ja kėtė qėllim qė ka vėnė para vetes pėr tė hapė kufirin, Llojan-Miratoc. Mirėpo tani pėr tani parashikuesi mė i "fortė" , pėr realizimin e premtimeve tė BDI-sė, doli plaku nė videon e mėposhtme nė lidhje me kufrin Llojan-Miratoc. Plaku i cili qė para dy vitesh se ka pas enigmė se a do tė ēelet kufiri apo diēka tjetėr! Meqė premtimi ende nuk ėhstė realizuar, mė se i saktė ėshtė konstatimi i bėrė nė kronikėn e “Alsat – M” se parashikimi i plakut nga Llojani ėshtė treguar mė i saktė se premtimet e gjithė atyre funksionarėve tė lartė tė BDI-sė. Kjo kronikė ėshtė bė hit nė internet, njėsoj sikurse qė u bė hit para dy viteve video me parashikimin e plakut nga Llojani.

 6. #26
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Kshu eshte kur behesh shiki shiki java


 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Kshu eshte kur behesh shiki shiki java

  http://www.youtube.com/watch?v=vSQOrQkcwtI
  .Sa mir ti shikosh te tille....

 8. #28
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-06-2012
  Postime
  199
  Politikani

 9. #29
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266


  gocat beqare te forumit, dgj mire apelin e ket playboit
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 10. #30
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834 11. #31
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,360

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e Ēaushi
  Anėtarėsuar
  03-05-2006
  Vendndodhja
  Nė Atdhe!
  Postime
  3,283
  Dhuro shumė...e prit pak!

 13. #33
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 14. #34
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 15. #35
  CHEERFUL GIRL Maska e Arvima
  Anėtarėsuar
  14-04-2008
  Vendndodhja
  Ne nje vend te ngrohte
  Postime
  3,535
  hahahhaah , kjo eshte videoja me gallate qe kam pare

  http://www.youtube.com/watch?v=5X1VIyZe3Ws
  If you want to be TOGETHER you have TO-GET-HER !

 16. #36
  Revolution 1848

 17. #37
  =ஜ۩۞۩ஜ= Maska e toni007
  Anėtarėsuar
  02-03-2009
  Vendndodhja
  Ne vendin e Shqiponjave
  Mosha
  37
  Postime
  3,266
  Mendjemadhesia eshte KRENARIA e njerezve te dobet!

 18. #38

 19. #39
  hahahhahahhahaa oh sa kam qesh

  Revolution 1848

 20. #40
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Trimi, bisha dhe e bukura...Faqja 2 prej 12 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •