Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 31
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Kila_16
  Anėtarėsuar
  21-02-2011
  Vendndodhja
  Burrel
  Mosha
  25
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Smile Kerkese Per Aop Te #Shqiperia

  Pershendetje !!!
  Un jam Esi nga mati . Jam 18 vjece dhe maturante .
  Dua te behem pjes e stafit pasi me pelqen te kontriboj per te . Un ne Chat rri me nick Kila_17 dhe per disa dit pasi do e nderroj ne Kila sapo te mbush 18 vjece . Kaloj rreth 5 ore ose me shume cdo dit ne chat , kam qen para 6 muajsh aop po per shkak te mungeses me hoqen .Tani dua te rikthehem perseri dhe te jap kontributin tim i cili mendoj se eshte i nevojshem per ju . Di komandat e nevojshme per aop dhe disa Plus do vazhdoj te mesoj akoma te tjera per tu kompletuar .
  Shpresoj ta merrini parasysh kerkesen time dhe ju prentoj qe nuk do ju zhgenjej ).
  Ju FLM . PUCC .
  Me respekt Kila_17 ....

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Kila_16 pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,912
  Faleminderit
  47
  64 falenderime nė 51 postime
  Kila.

  S'ka mo ik e hajde kur te duash pastaj,oqej ?!

 4. #3
  i/e regjistruar Maska e Kila_16
  Anėtarėsuar
  21-02-2011
  Vendndodhja
  Burrel
  Mosha
  25
  Postime
  70
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga AlbaneZ Lexo Postimin
  Kila.

  S'ka mo ik e hajde kur te duash pastaj,oqej ?!
  okayyyyy albanez

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Kila_16 pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 6. #4
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Anėtarėsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  94
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Kila ske ce do moj cup si kur ato 5 ore qe i arxhon ne chat me mir ti arxhosh me mesime
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

 7. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ^_BIM_BUM_BAM_^ pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 8. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga ^_BIM_BUM_BAM_^ Lexo Postimin
  Kila ske ce do moj cup si kur ato 5 ore qe i arxhon ne chat me mir ti arxhosh me mesime
  Kur fol dhe ti qė as buk s'haje duke nejt nė chat :P

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar [PaRTiZoNi] pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 10. #6
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Edhe une do doja te jem pjes e stafit ,jo per tu marun me te por vetem qe kisha dashur te kem emrin ne forum me ngjyren Purple.
  Flm per mirkuptim
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 11. #7
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  36
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Edhe une do doja te jem pjes e stafit ,jo per tu marun me te por vetem qe kisha dashur te kem emrin ne forum me ngjyren Purple.
  Flm per mirkuptim
  ahahah Xhenet good idea . per hapesen e temes nese vertet shpenzon 5 ore ne chat e meriton status lol good god is like a part time job with an extra hour :P
  I LOVE GOD

  j&g

 12. #8
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Edhe une do doja te jem pjes e stafit ,jo per tu marun me te por vetem qe kisha dashur te kem emrin ne forum me ngjyren Purple.
  Flm per mirkuptim
  Ti e kishe pėr ca kohė apo jo ? :-D

 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar [PaRTiZoNi] pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 14. #9
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Citim Postuar mė parė nga [PaRTiZoNi] Lexo Postimin
  Ti e kishe pėr ca kohė apo jo ? :-D
  Po e kisha por me te njofshem,pa hyre kur ne chat.
  Ju lutem vetem ngjyren dua e shifni qe cdo postim e perdor kete ngjyre se me sjell fat kjo ngjyre, e ju rini 5 ore ne dite per mua
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 15. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Po e kisha por me te njofshem,pa hyre kur ne chat.
  Ju lutem vetem ngjyren dua e shifni qe cdo postim e perdor kete ngjyre se me sjell fat kjo ngjyre, e ju rini 5 ore ne dite per mua
  Nuk varet nga mua :-D
  Gjithsesi, ndoshta tė plotėsohet dėshira. :-)

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar [PaRTiZoNi] pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 17. #11
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  32
  Postime
  398
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  o rodiana :P

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar R3nato pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 19. #12
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  O Kingia Tironės :P

 20. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar [PaRTiZoNi] pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 21. #13
  Pro Floodist :D Maska e ino89
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Postime
  218
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  suksese ishalla te japin te drejten per Acc

 22. #14
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Nese e ke per mua,Amin.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 23. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 24. #15
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,915
  Faleminderit
  348
  197 falenderime nė 109 postime
  Waaaaaaaaauuuuuu, faleminderit,
  merci,danke,thank you,chokrane,hvala,blagodarim,toda,obrigada,Gracie s
  .
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 25. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhenet.M.S. pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 26. #16
  Ēun Kavaljer! Maska e Slimshaddy
  Anėtarėsuar
  13-08-2007
  Vendndodhja
  Albania/Tropojė
  Postime
  315
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Waaaaaaaaauuuuuu, faleminderit,
  merci,danke,thank you,chokrane,hvala,blagodarim,toda,obrigada,Gracie s
  .
  Mire ju si keni qene , nga shpia
  Mendja Ėshtė Dhuratė - Shfrytėzimi i Saj Mrekulli!

 27. #17
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  223
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Partizoni meqe kjo mori ngjyren purple tashi e du edhe un nga inoti.
  Du ngjyr purpleeeeeeeeeeeeeeeeeee (
  Shpresoj te me plotesohet deshira pasi edhe un kontriboj me sa kam mundesi ne forum dhe ne chat.
  Flm shpresoj qe mos te me zhgenjeni :P

 28. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar El_Culpable_ pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 29. #18
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga El_Culpable_ Lexo Postimin
  Partizoni meqe kjo mori ngjyren purple tashi e du edhe un nga inoti.
  Du ngjyr purpleeeeeeeeeeeeeeeeeee (
  Shpresoj te me plotesohet deshira pasi edhe un kontriboj me sa kam mundesi ne forum dhe ne chat.
  Flm shpresoj qe mos te me zhgenjeni :P
  Ty nuk te shkon kjo ngjyre se je cun
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 30. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Etna Etna pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 31. #19
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  pershendetje cfare eshte kjo Aop se dhe une dua te jem pjese

 32. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-02-2009
  Vendndodhja
  ▬►ⓋⓛⓅ◄▬
  Postime
  2,645
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga El_Culpable_ Lexo Postimin
  Partizoni meqe kjo mori ngjyren purple tashi e du edhe un nga inoti.
  Du ngjyr purpleeeeeeeeeeeeeeeeeee (
  Shpresoj te me plotesohet deshira pasi edhe un kontriboj me sa kam mundesi ne forum dhe ne chat.
  Flm shpresoj qe mos te me zhgenjeni :P
  O guapa, hermosa, preciosa, linda :P

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •