Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime

  Talking Kultur max te Nenforumi mysliman !

  Postuar mė parė nga Rina_87

  Keta islamofobet, nuk jane islamofob po jane islam urrejtesm qelbesina. Sa per lufte nderfetare me shqiptare keto prostitutat e krishtere munden vetem jashteqitjen me ua honger shqiptareve, ne krye me keta pedofilat katolike, amoral dhe qelbesina.

  Kaq munden me ba keta te krishteret, bre ja hongshin M*t** vetit. Cka mundet me ba nje 2% ne Kosove si ke si nuk ke, edhe mos me kane asgje nuk verehet. Keta jane berrllogu i shqiptarise, se me kane te mire keta ishin kane nje fe me shqiptare e jo me shkje. Keta jane mbetje incestoidesh, lavire dhe prostituta pedofile. Shikojeni kete kryepedofilin katolik qysh i ngan mbrapa cikave fmi kishe pi kissi. Ptuuu pjelle prostitute dhe incestoidi!

  Eshte rrezik nje qenie te tille amorale me lane ne vende publike, sidomos virtuale se ku sheh emra femnash ky turbullohet si prositute pedofile dhe e humb vetedijen, dhe i parafytyrohen me imazhe te smuta te tij. Garant ky qelbesine zanatin e tij te pedofilise e ka ushtru per here te pare me femije te vet, 100%.
  http://www.forumishqiptar.com/showpo...99&postcount=3

  Postuar mė parė nga Rina_87

  Ishe lope gru! Qysh kcejne si magjupet ne dasem. Po ik oj turllajke mos mu drejto. Qelbesinat e tua te krishtera ishin shpifesa, rrenca, qelbesina e kete nuk e kam vene re te muslimanet.

  Lexon pak ma shume neper forum dhe e kupton. Oj baxhelle.


  Ec tash se nuk e kam plan me hy ne kete forum qelbesine.!
  http://www.forumishqiptar.com/showpo...1&postcount=16
  Postuar mė parė nga Rina_87

  Dhe, ne asnje vend tjeter nuk e sheh kete mizerje dhe sterdhune mes anetaresh dhe nga stafi moderues, disa pandla te paedukate dhe te degjeneruar. Shume nga keto qelbsinat moderuese, tjeterkah nuk i kishin lene as me i pastu wc ! Ja ky eshte niveli, ku te sulmojne moderatoret si reja ne qiell te kthjellte, pa asnje arsye.

  Edhe mundohet ky kryeqelbaniku "Albo", tua jep rolin e te shenjtit qelbesinave, se kishe nuk guxojne te fyhen.

  Qelbesina, qelbesine mbetet, smund ta ndryshosh.
  Moderatoret ku jane ?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga EuroStar1 : 08-03-2012 mė 13:04

 2. #2
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Tema u pastrua nga postimet e pahijshme. Flm per raportimin.
  relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •