Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 34 prej 34
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230

    Sharri-Liburna

    Citim Postuar më parë nga Sharri-Liburna Lexo Postimin
    Ooooo,po me vjen marre,kuku,po llogarite policia me vetur zyrtare po bajn speca per turshi, me ket shifet qe aty nuk ka frej, te gjith diqka me marr,pasi shefi i tyne nuk merret me ta ,ne kosov bejn gara secila kategori se si me plaqkit me shum....
    ahhha si ne rexhimin taleban

  2. #22
    ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
    Anëtarësuar
    29-09-2006
    Postime
    965
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Nje loj e hashimit per ta humb vemendjen e kapitullimit para serbis,pra hashimit po i luhatet karrika nga vet njerzit e tij dhe hajt ta bej nje show me plaka serbe
    shum te vogel e ke shkruar me fal qe po te permirsoj te lutem

  3. #23
    Antar i PDK-s Fitimtar. Maska e Boy_XL
    Anëtarësuar
    24-10-2010
    Vendndodhja
    n'PDK
    Postime
    678
    Citim Postuar më parë nga drenicaku Lexo Postimin
    Deri te hanen ata lirohen si zakonisht,kjo eshte nje show medial e hiq me shume une keshtu besoi sepse u mesuam me tani askush me nuk i beson kesaj qeverie perveq ndonje qurani qe kush ti fishkellon ben qkurdhullullu
    hahahah.
    - per njo gjys ore ke pshtu albin donqiqin pa e arrestu edhe ato .
    Vv - Palaço+LISBA :D

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e Sharri-Liburna
    Anëtarësuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    ne toke
    Postime
    2,171
    Citim Postuar më parë nga Boy_XL Lexo Postimin
    hahahah.
    - per njo gjys ore ke pshtu albin donqiqin pa e arrestu edhe ato .
    mos je i fam. te qerim e ibrahim kelmenit se e paske stilin e tyre,si atij te pikes 1-31, te Llap etj. me shum emna paske pas hy ne ket forum!

  5. #25
    Antar i PDK-s Fitimtar. Maska e Boy_XL
    Anëtarësuar
    24-10-2010
    Vendndodhja
    n'PDK
    Postime
    678
    Citim Postuar më parë nga Sharri-Liburna Lexo Postimin
    mos je i fam. te qerim e ibrahim kelmenit se e paske stilin e tyre,si ati mke piken 1-31 te Llap etj. me shum emna paske pas hy ne ket forum!
    - ne hyjm me shum emra ne Forum dhe ne votojm ka 150 here, dhe neve ska kush na bën asgje.
    gaboni rend nese mendoni se ne jemi te dobet.
    ne jem aq te fort sa edhe Serbin nga Kosova e kemi perzen.
    në fakt une gabova ne nuk jemi aq te fort vet , mirpo neve e kemi ne krah Ameriken dhe te gjith Evropen .
    nese nuk beson shiko....

    Clinton: Tash do të rriten njohjet për Kosovën

    Westerwelle: Marrëveshja hap në drejtimin e duhur

    Hague përshëndet marrëveshjet

    Presidenti Topi vlerëson marrëveshjet e arritura mes Kosovës dhe Serbisë

    Kacin: Marrëveshja i jep fund bllokadës së Kosovës

    Ambasada e SHBA-ve i uron Kosovës nënshkrimin e marrëveshjeve

    Deklaratë e Ashton dhe Fule: Kosova sikur të tjerët në Ballkanin Perëndimor

    Berisha: Serbia pranoi pavarësinë e Kosovës

    Feith: Marrëveshja e rëndësishme për të gjithë

    BERLINI PËRGËZON, MARRËVESHJET NJË HAP DREJTË BE-SË

    WISNER: FUSNOTA NUK ZBEHË KRENARINË E KOSOVËS

    Zhbogar: Thaçi bëri një akt burrëror

    - a je i knaqur koke Bungu ?????
    Vv - Palaço+LISBA :D

  6. #26
    ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
    Anëtarësuar
    29-09-2006
    Postime
    965
    gjithmone kur eshte tredhtue populli shqiptar, Tradhetaret e kan pas krah europen




  7. #27
    Daçiq: Na spiunuan serbët që punojnë për Thaçin

    Ministri i brendshëm i Serbisë, Ivica Daçiq, e ka dënuar ashpër arrestimin e pjesëtarëve të Ministrisë së brendshme të Serbisë në Gjilan dhe ka shprehur keqardhje që policia e Serbisë nuk e ka policinë e vet në Kosovë.
    “Më vie keq që Serbia nuk e ka policinë në Kosovë, sepse sikur ta kishte pasur, nuk do të kishte ndodhur kjo që shqiptarët e bëjnë kundër serbëve, e as ajo që serbët ia bëjnë vetvetes”, ka theksuar Daçiq.

    Ai ka deklaruar se pjesëtarët e Ministrisë së brendshme të Serbisë i kishin paraqitur “serbët lokalë që punojnë për Thaçin”.

    Dje, pjesëtarë të një njësie speciale të policisë së Kosovës i kanë arrestuar gjashtë serbë në Gjilan, dhe i kanë akuzuar për sulm në rendin juridik të Kosovës dhe pengim të policisë në kryerjen e detyrës zyrtare

    bota sot

  8. #28
    he he hee... Maska e halla mine
    Anëtarësuar
    05-01-2011
    Vendndodhja
    brojë
    Postime
    1,466
    Daçiq: Na spiunuan serbët që punojnë për Thaçin
    Propagand e madhe po bahet ne kurriz te qytetareve te kosoves.
    Nuk mund te kete shka qe punon per Thaqin, derisa ky punon hapur per Serbin.. Serbia duhet ta shperbleje dhe ta mbroje ne çdo menyre argatin e vet. Si mund te behet kjo?? Krejt e thjeshte, ta paraqes patriot dhe antishka para qytetareve shqiptar te mjere, analfabeta politik e injoranta intelektual. Nuk mund t'i sherbeje hashimi serbise nese humb keq autoritetin fiktiv qe deri tani ka patur.. Meqenese figura e tij sot per sot nuk ka vlere ne syt e shumices se qytetareve as per drras qenefi.. serbia duhet te intervenoje ne te gjitha menyrat. Jo veq serbia, kete jane duke e bere edhe "miqte" e Kosoves, sepse "ja dojn te miren" ketij vendi me shume se ne..
    Krejt e kote.. nuk ka asnje mundesi te rehabilitohet kjo figure e ndyre tradhtare. Ka marre fund ne menyre te pakthyeshme.
    Asnjë kompromis, kurr asnjëher.. deri n'apokalips!

  9. #29
    ASHT E LEKS ANDRRA Maska e Hillirian-zo
    Anëtarësuar
    29-09-2006
    Postime
    965
    Citim Postuar më parë nga DYDRINAS Lexo Postimin
    Daçiq: Na spiunuan serbët që punojnë për Thaçin

    Ministri i brendshëm i Serbisë, Ivica Daçiq, e ka dënuar ashpër arrestimin e pjesëtarëve të Ministrisë së brendshme të Serbisë në Gjilan dhe ka shprehur keqardhje që policia e Serbisë nuk e ka policinë e vet në Kosovë.
    “Më vie keq që Serbia nuk e ka policinë në Kosovë,
    sepse sikur ta kishte pasur, nuk do të kishte ndodhur kjo që shqiptarët e bëjnë kundër serbëve, e as ajo që serbët ia bëjnë vetvetes”, ka theksuar Daçiq.

    Ai ka deklaruar se pjesëtarët e Ministrisë së brendshme të Serbisë i kishin paraqitur “serbët lokalë që punojnë për Thaçin”.

    Dje, pjesëtarë të një njësie speciale të policisë së Kosovës i kanë arrestuar gjashtë serbë në Gjilan, dhe i kanë akuzuar për sulm në rendin juridik të Kosovës dhe pengim të policisë në kryerjen e detyrës zyrtare

    bota sot


    Mani mend keto deklarata te serbeve dhe krahasoni me aktivitetet pas 10 viteve (´` PO NESE KANE SUKSES SOT ME FUSSNOTE``)
    Kjo deklarat eshte hapi tjeter e serbeve. Vetem perse po i shkruaj po rrenqethem vete. Vaj vata e mjer mileti

  10. #30
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    07-09-2010
    Vendndodhja
    www.arberiaonline.com
    Postime
    1,187
    Citim Postuar më parë nga DYDRINAS Lexo Postimin
    Daçiq: Na spiunuan serbët që punojnë për Thaçin

    Ministri i brendshëm i Serbisë, Ivica Daçiq, e ka dënuar ashpër arrestimin e pjesëtarëve të Ministrisë së brendshme të Serbisë në Gjilan dhe ka shprehur keqardhje që policia e Serbisë nuk e ka policinë e vet në Kosovë.
    “Më vie keq që Serbia nuk e ka policinë në Kosovë, sepse sikur ta kishte pasur, nuk do të kishte ndodhur kjo që shqiptarët e bëjnë kundër serbëve, e as ajo që serbët ia bëjnë vetvetes”, ka theksuar Daçiq.

    Ai ka deklaruar se pjesëtarët e Ministrisë së brendshme të Serbisë i kishin paraqitur “serbët lokalë që punojnë për Thaçin”.

    Dje, pjesëtarë të një njësie speciale të policisë së Kosovës i kanë arrestuar gjashtë serbë në Gjilan, dhe i kanë akuzuar për sulm në rendin juridik të Kosovës dhe pengim të policisë në kryerjen e detyrës zyrtare

    bota sot
    Vertet qe ka thene ky shkau ashtu , por po e shtoj edhe kete pjese tjeter nga ai qe e kemi thene dje ne kete forum :
    Ministri i Brendshëm serb Ivica Daçiç tha se qëllimi i arrestimin policëve serbë në Kosovë eshte për të tërhequr vëmendjen e popullsisë shqiptare në marrëveshje midis Beogradit dhe Prishtinës, e cila është arritur në Bruksel.
    Marre nga TV tyre : http://www.rts.rs/page/stories/ci/st...%BE%D0%BC.html

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e beni33
    Anëtarësuar
    27-04-2008
    Postime
    4,230
    Eulex E Dryshoj Akuzen Ndaj Ktyre Policve Serb Qe U Kapen Ne Kosove Pra Kta Prap Po Them Se Dote Lirohen Por Daten Nuk Mund Ta Di Te Sakt Ne Fillim Dote Qohet Pluhen Nga Mediumet Qwe Kontrollon Hasha Pastaj Dote Heshtet Nje Koh Dhe Dhe Njet Ne Heshtje Dote Lirohen Ne Munges Provave

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e Sharri-Liburna
    Anëtarësuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    ne toke
    Postime
    2,171
    Kjo ka qen e ditun,pse a nuk e pat qfar arm kishin qit para kamerav ?me ket hash ka dasht me mlu m..t me sh...rr.
    Zhduku nga tokat Arbrore, qelbesira Aziatike

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e Sharri-Liburna
    Anëtarësuar
    13-09-2009
    Vendndodhja
    ne toke
    Postime
    2,171
    http://kohaditore.com/index.php?page=1,13,89420


    Ja tentimi i nje rrene te kulluar,shiqone qfar arme ua kan konfiskuar policis si MPB-s se serbis absurde

  14. #34
    Skandinavien Maska e TetovaMas
    Anëtarësuar
    20-03-2008
    Vendndodhja
    Te vendi i xhenetit
    Postime
    2,664
    Citim Postuar më parë nga Boy_XL Lexo Postimin
    - ne hyjm me shum emra ne Forum dhe ne votojm ka 150 here, dhe neve ska kush na bën asgje.
    gaboni rend nese mendoni se ne jemi te dobet.
    ne jem aq te fort sa edhe Serbin nga Kosova e kemi perzen.
    në fakt une gabova ne nuk jemi aq te fort vet , mirpo neve e kemi ne krah Ameriken dhe te gjith Evropen .
    nese nuk beson shiko....

    Clinton: Tash do të rriten njohjet për Kosovën

    Westerwelle: Marrëveshja hap në drejtimin e duhur

    Hague përshëndet marrëveshjet

    Presidenti Topi vlerëson marrëveshjet e arritura mes Kosovës dhe Serbisë

    Kacin: Marrëveshja i jep fund bllokadës së Kosovës

    Ambasada e SHBA-ve i uron Kosovës nënshkrimin e marrëveshjeve

    Deklaratë e Ashton dhe Fule: Kosova sikur të tjerët në Ballkanin Perëndimor

    Berisha: Serbia pranoi pavarësinë e Kosovës

    Feith: Marrëveshja e rëndësishme për të gjithë

    BERLINI PËRGËZON, MARRËVESHJET NJË HAP DREJTË BE-SË

    WISNER: FUSNOTA NUK ZBEHË KRENARINË E KOSOVËS

    Zhbogar: Thaçi bëri një akt burrëror

    - a je i knaqur koke Bungu ?????

    Nje komente i cili ka vlere te lexohet, eshte e vertete se Kosova nuk ka humbur asgje ,me Marreveshjen ,pore vetem ka perparime dhe perparesi per ne BE .

    BE, nuk njehe nacionalizem shqipetare dhe serbe ,bile bile ase qe merret me patriotizem te kalbur te ballkanit .

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •