Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 57
  1. #21
    Anti Zombizem SigPunizem Maska e Duaje Siveten
    Anëtarësuar
    09-09-2007
    Postime
    3,698
    Citim Postuar më parë nga violativo Lexo Postimin
    ...

    O sa fat i zi per ty moj Shqiperi.Rezuam nje diktator te vdekur(ne bronx) dhe perendia ne shenje respekti per kombin na dha nje diktator te gjall por me nje difekt te vogel : Te semure psiqik.Hallall e paçim se e “meritojm”
    Mu ke porta, ke hyrja salijev sulltani,
    u vrane ne Jenar kater vete te ketij vatani
    u zune pusi si puna e Çelo Mezanit,

    Mos i thoni keto fjale,
    saliu vete nuk ka vrare,
    oiiiii

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e puroshkodran
    Anëtarësuar
    07-02-2008
    Postime
    3,635
    Citim Postuar më parë nga violativo Lexo Postimin
    Nuk e kena neve idhull Salen joooo ! E kane idhull tironsit e Bathores dhe ata qe vijne e votojne me karta fallco , ata Tironsit e Kosoves se Ibrahim Rrugaçit apo atij Milazim Thaçit ......

    Ne 8 maj te 2011 dhe dy dite para kufiri i Morinit ka heq te zite e ullinit , se u dynden keta tironcit me votu ne Tirone ....

    Ti a kupton qe me tironcit e Tirones , Salen nuk e lidh asgjo ? As me keta "tironcit" e Bathores apo me shumicen e "tironsve" te Prishtines nuk e lidh asgjo , se faktikisht ata nuk jane te lidh me serbin per te cilin punon Sala .... Por jane te pa zhvillum dhe sapo serbi iu flet malokshe , menjihere e quajn vella !
    ahahahah
    o bamatati i maleve te laberise, qenke ba violativo vorribomsi e?
    ndryshojne nickname-in njerzit e ndryshojne edhe prejardhjen.
    sa njerez pa identitet jeni mor burre.

    tiranasit autokton kan votu gjithmone djathtas. ti i ngaterron me katundaret qe erdhen bashke me enverin tend

  3. #23
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-01-2012
    Vendndodhja
    Rrefugjat ne vendin tim ...
    Postime
    991
    Citim Postuar më parë nga 2043 Lexo Postimin
    Lali ti akoma rehesh me thashethemet e komunistave qe duan te ulin figuren e Sales per te poshteruar PD ne.

    Sala nuk eshte ar i kulluar, por askush nuk po del me i zoti se ai ala .
    Me shume sec e ka poshteruar Sala PD-ne askush nuk e ka bere ! Edhe vete Ramizi po te ishte gjalle nuk kishte per ta poshteruar kaq ....!

    Jane te thella keto pune ...... E ka bo "rolin" Sala aq mire sa ........

    Vetem se eshte kriminel si natyre dhe edukim , se vallaj , po te qe per aktrim per juve "ordineret" eshte "yll hollivudi" !

    E keqja e kesaj pune eshte se kete "rol" e kreu mbi ne shqiptaret , pa po t'ia kishte bere vetem PD-se , pune e tyre le ta mbanin ....!
    Ndryshuar për herë të fundit nga violativo : 16-03-2012 më 11:24

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e juanito02
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    2,964
    Cfare tallje e madhe.
    Kujton sot sigurimi shtetit si hodhi bustin e Enver Hoxhes !!!
    Cudi pra securitate ne Rumani e hoqi qafe me plumb Causheskun dhe sben asnje pervjetor fitore.
    Ne fakt kane se ca kujtojne, kujtojne talljen e madhe qe i bene popullit duke i hedhur hi syve me demokraci komuniste e hapje te kufive.
    Kujtojne qe Shqiperine e ndane ne thela mes veti dhe e lane pa prona, pa shtet, e te shitur te serbi e greku.
    Kujtojne qe e lane ne bisht te gjithe kombeve ballkanike qe Eu ja hapi deren me zemergjeresi e Shqiperine pas dere.
    Kujtojne qe kane ne dore cdo cep te ekonomise dhe mbahen duke ju dhene kocka sahanlepirerve.
    Albania Uber Alles

  5. #25
    Ca hapni keto tema qesharake ku zihen ish-komunistet qe kush ka qene me pak komunist ne kohen e enverit.

  6. #26
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar më parë nga Qyfyre Lexo Postimin
    Ca hapni keto tema qesharake ku zihen ish-komunistet qe kush ka qene me pak komunist ne kohen e enverit.
    si e ke nickun ashtu dhe je.

    cdo familje shqiptare kishte nje "komunist"

    a e ke perjetu ti kohen e Enverit?

  7. #27
    sigurisht qe kishte cdo familje nje komunist brenda. po ata qe ishin kryekomunistat moren partite ne 1990. nuk e mori as babai im e as joti se ishin punetore te thjeshte qe se dinin nga binte byroja. ata ishin thjesht "komunist" ashtu me thonjza sic e ke shkruar, kurse sala dhe babai i rames ishin Komunist tamam pa thonjza, biles me K te madhe.

    ata qe ishin me koke e kembe brenda, ata kishin mundesine te merrnin pushtet e te organizonin parti. nuk mund te krijonte babai im parti, se nuk kishte asnje lloj fuqie e s'ja varte njeri.

    kurse keta qe ishin me te perlyerit ne kohen e neverit, dalin tani dhe akuzojne njeri tjetrin se kane qene komunista. si ka mundesi qe nuk e denuan salen thoshte njeri te nje komen. do denojne komunisti, komunistin, se ka qene komunist?

    te pakten te diskutohet se kush po ben ndonje gje tani, e kush po vjedh me pak a me shume, se eshte tamam qesharake te akuzosh njerin e te mbrosh tjetrin per pune komunizmi.

  8. #28
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    dujruc e dujlirgjon e duj fidel duj paskal e duj dulevangjel..

    ja cke thene

    -
    Mu ke porta, ke hyrja salijev sulltani,
    u vrane ne Jenar kater vete te ketij vatani

    --



    dujtomdosh e duj prec ngjel..

    ata te 4 nuk ishin te vatanit..

    te vatanit ne 21 janar ishin policet e gardistet qe ruanin kryeqendren e vatanit..

    ata te 4 se bashku me 4999 tjeret bandite e kriminele.. ishin hordhite e bllokqenerise..

    provojeni prap.. o sifiliza..

    i lumt pushka kush i qeroj ata zivere e zabita te ed rucit..

    ..

  9. #29
    Anti Zombizem SigPunizem Maska e Duaje Siveten
    Anëtarësuar
    09-09-2007
    Postime
    3,698
    Citim Postuar më parë nga Brari Lexo Postimin
    ...

    ata te 4 nuk ishin te vatanit..
    te vatanit ne 21 janar ishin policet e gardistet qe ruanin kryeqendren e vatanit..
    ata te 4 se bashku me 4999 tjeret bandite e kriminele.. ishin hordhite e bllokqenerise..
    provojeni prap.. o sifiliza..
    i lumt pushka kush i qeroj ata zivere e zabita te ed rucit..

    ..
    do(bi)çi nuk shfaq asnje shenje brerje-ndergjegje per marjen e jetes se kater njerezve, por si nje zombi-kanibal-puniste ngazellehet me vdekjen e atyre fatkeqeve ... ju ka zene gjaku, nuk perben ndonje çudi e madhe.

    Nuk ka asnje mjet juridik, asnje instrument te mirefillte shkencor qe te justifikoje ato vrasje makabre qe jane kryer mes dites per diell - etja per gjak eshte pjese e urise per pushtet e salijev nomenklature punistit enveristo-stalinist, sot xhahilo-kapo-hoxha-gjonist.

    Kunderveprimi ndaj demonstruesve violente behet simetrik me dhunen qe ata bejne dhe jo si asadi me plumba e zjarr killerash profesioniste; ata duheshin arrestuar dhe derguar per gjykim. Kaq.

    Por hordhia salijev-kanibalit zgjodhi marrjen e jetes, se jeta e njerzve nuk ka perbere problem per salijevin qysh ne filliemet e karrieres se tij pas-komuniste - nuk ka nevoje te permend gje tjeter, veçse vrasjet tragjike te mijra qytetare Shqiptare ne '97 - ne kulmin e kaosit e te anarshise qe krijoi, ne mesin e vrasjeve te njerezve te pafajshem, salijevi preferoi r-i-zgjedhjen per president, duke i hedhur me shume benzine zjarrit qe i vuri Shqiperise ne ate kohe.

    Biçim kriminel punist, zombi-vrases sigurims, hije qe kerkoni gjak te pafajshmish!

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e juanito02
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    2,964
    Sic ka bere gjithe jeten arma me e neveritshme e komunizmit ashtu ben dhe sot.
    Cfare mund te pritet nga partia sigurimit dhe rronxhobonxhet e saj gjakatare.
    Dje e ndanin popullin ne tanet e armikun e kllases sot te saliut a armik kushdo jo me salen.
    I qemtoi Enveri me te ndyret sociale qe dhe femijen e vet benin hasha per 50 vjet sa krijuan dhe genin sigurims te afte per ta futur ne loje cdo diktator.
    Albania Uber Alles

  11. #31
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    04-04-2006
    Vendndodhja
    Tirone
    Postime
    8,398
    Citim Postuar më parë nga violativo Lexo Postimin
    Me shume sec e ka poshteruar Sala PD-ne askush nuk e ka bere ! Edhe vete Ramizi po te ishte gjalle nuk kishte per ta poshteruar kaq ....!

    Jane te thella keto pune ...... E ka bo "rolin" Sala aq mire sa ........

    Vetem se eshte kriminel si natyre dhe edukim , se vallaj , po te qe per aktrim per juve "ordineret" eshte "yll hollivudi" !

    E keqja e kesaj pune eshte se kete "rol" e kreu mbi ne shqiptaret , pa po t'ia kishte bere vetem PD-se , pune e tyre le ta mbanin ....!
    Me thuaj nje drejtues shteti ne historine e Shqiperise qe ka qene me i mire se Sala.
    Unë jam njeri i thjeshtë.
    Kënaqem me pak.
    Më mjafton më e mira.

  12. #32
    Anti Zombizem SigPunizem Maska e Duaje Siveten
    Anëtarësuar
    09-09-2007
    Postime
    3,698
    Citim Postuar më parë nga 2043 Lexo Postimin
    Me thuaj nje drejtues shteti ne historine e Shqiperise qe ka qene me i mire se Sala.
    ta thom une si benet rakia ... di ti gje mo, sa e ka futur Shqiperine ne borxh salijev?

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e juanito02
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    2,964
    Nga Serbia e ben pyetjen ky me lart mo?
    Andej ne rregull del Saliu se me proserbi ai eshte bile dhe Ahmet Zogollit ja kaloi.
    Zogu i fali dy fshatra kufitare ky sala i ka dhene sektoret strategjike te ekonomise.
    Dhe riciklimin e plehrave po serbeve ja dha.
    Albania Uber Alles

  14. #34
    i/e regjistruar Maska e Brari
    Anëtarësuar
    23-04-2002
    Postime
    18,826
    per 21 janarin...


    vre kho o 21janarsat e ed ruc vidhers tom dosh perlekes..se mariz lino kim filbes se nexho bllokut..

    or shokat bllokmeno-qena nuku beni keq tu shkoni te varret atyre 4 bedelve e tu thoni.. se ju a punuam mire o shok bedela.. flini te qete se bedeloizmi juaj po na ben pune.. se me ju ne goje ham m.ut thoni neper ekran- tevera e gazeta e interno-tviter-neta.. dhe e kemi argument te forte te djallezise tone bllokqenoiste..
    mo tregoni nga aty ku jeni.. u thoni ... se si u a punuam..se si ju paguam e se si ju autobuso-rekrutuam e ju shpume te hani kaptinat boshe ne bulevard ndersa ne påaria bllokqeno mafio betone.. benim sehir nga bordelio fidelio.. lart ne kat te shtat..

    edhe shokit vidhers i thoni..se me bekimin tend ne i beme disa 21 janara derisa me ne fund e realizuam pllanin.. ose ombjektivin.. i muarrem ca kodosh te vrare qe erdhen per 20 mij leka te qelbura qe dulako tom dosho shkrelo-fatmir tocet na i dhan pa kursim.. e nashti o shoku Vidho i jemi afruar shum fitores se ata ziveret e vrare po na bejne pune..

    keshtu mo dujfidel e duj edvin e duj bllokmeno kapo hoxho-gjon gjinush gjin..


    ..

    sa per Lulin.. me shum te drejte i ka thene Gjimnazi Sami Frasher se.. ku do qe punoi si minister shkelqeu..

    bllokmenet nuku e kuptojne shkelqimin e Lulit sepse ata pasosh e viza i kan pasur gjithmon pa tallon si ne demokraci si ne koh bllokqeneri kur jeshën..

    mirpo eshte populli qe e ndjen vepren e Lulit..

    mijra plaka e pleq nena e gjysher nga shtresat e thjeshta popullore qe shkojne te femijet e niperit e tyre pa bredhur tashme rrugve te ambasadave duke paguar sekseret bllokqene per nje vize..

    kjo eshte mrekullia "LUL BASHA"..

    e kam par me syt e mi ne Rinas..

    Rrofsh o Lul Basha !



    ..

  15. #35
    i/e regjistruar Maska e juanito02
    Anëtarësuar
    09-07-2007
    Postime
    2,964
    Ore brar
    Mire kopy paste i 55 e i rd ke sa kan dale ato.
    Po dhe copy paste i vetvetes je bere.
    Ke mbushur sitet me te njetin tekst o izi.
    Te lodhi Saliu o lanet e ju kur ju currufjepset kapedani currufjepseni dhe vete.
    Albania Uber Alles

  16. #36
    Anti Zombizem SigPunizem Maska e Duaje Siveten
    Anëtarësuar
    09-09-2007
    Postime
    3,698
    ti mund te nxjerresh jarga sa te duash, e te qurravitesh me salijevin ne goje sa te mundesh, por kjo nuk perben asnje "ngacmim emocioni forumor", sepse tashme njihet emri dhe llagapi jot do(bi)çi.

    A arrin te shkruash me doren tende, o mavri sigurim-punist i kulluar: sa borxh kishte Shqiperia me 2005 dhe sa ka sot; cili ishte bilanci tregtar me jashte me 2005 dhe sa eshte sot.

    Kur vjen puna tek shifrat behesh gagaç do(bi)çe; kur vjen puna per vjellje-shpifje behesh buçe-do(bi)çe!

  17. #37
    Fortis Et Honoris Maska e Meriamun
    Anëtarësuar
    04-04-2009
    Postime
    1,730
    Turp te kete ky bandit qe shan ustain e tij.
    No amount of guilt can change the past and no amount of worrying can change the future

  18. #38
    Lab 100% Maska e Station
    Anëtarësuar
    26-02-2010
    Vendndodhja
    Shqipëri
    Postime
    6,624
    Citim Postuar më parë nga 2043 Lexo Postimin
    Me thuaj nje drejtues shteti ne historine e Shqiperise qe ka qene me i mire se Sala.
    Hahahahahahahaha le koqen e namit me këtë pyetje.

  19. #39
    Anti Zombizem SigPunizem Maska e Duaje Siveten
    Anëtarësuar
    09-09-2007
    Postime
    3,698
    Citim Postuar më parë nga 2043 Lexo Postimin
    Me thuaj nje drejtues shteti ne historine e Shqiperise qe ka qene me i mire se Sala.
    nuku po jep pergjigje - ahere kam te drejt te thom (nepermjet dixhital-te-shkruares) se ballaban pasha, esat toptani, pilo peristeri, hisni kapo, simon shtefani ... mbase edhe gzim kulufi - keta kane qene drejtues me te mire.

    megjithate, a mundesh me na tregua se sa eshte fatura financiare e borxhit te jashtem per Republiken e Shqiperise sot, dhe sa ishte me 2005?

  20. #40
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    17-01-2012
    Vendndodhja
    Rrefugjat ne vendin tim ...
    Postime
    991
    Citim Postuar më parë nga 2043 Lexo Postimin
    Me thuaj nje drejtues shteti ne historine e Shqiperise qe ka qene me i mire se Sala.
    Ta them une ! Te te them ENVER HOXHA por dhe AHMET ZOGU ia ngre vlerat shume ketij Sales , birbos se serbit ! Ahmeti e tradhetoi Shqiperine jo nje here , por e beri per interesa personale te pakten !

    Kurse ky Sala Ram Berishoviçi eshte thjesht nje spurdhjak i Enverit dhe ajo me e keqja i lindur dhe rritur si gen spiunesh te serbit nga hatri i te cilit i sherben edhe grekut ! Mundet te them me siguri se sikur Shqiperine ta kishte marre ne dore shoku Pali (Miska) apo shoku Hekri , apo Loqja Shenka do te ishte prape shume here me mire Shqiperia , se edhe me keta eshte vite drite larg Berishovici !

    Po une po te them nji tek lagjia jone qe eshte me i mire se Sala , ka qene quajtur Gezim Kulufi !
    Ndryshuar për herë të fundit nga violativo : 18-03-2012 më 14:44

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •