Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 23
 1. #1
  Vetevendosje & kuq e zi Maska e ABytyqi
  Anėtarėsuar
  19-05-2006
  Vendndodhja
  Belgjik
  Postime
  475

  Nga jeni dhe ku jetoni

  Per shkak te mos njohjes mes veti apo te askujt ketu morra gucim ta hapi nje Tem.

  Desha ta hap nje Tem pak sa e vonuar ndoshta apo nuk e kam par ndokund qe sme ka ra ne sy,desha te ju pys te gjithve ;Nga jeni dhe nga Lajmroheni.

  Mendoj se pak a shum do te naj mundson njohjen mes njeri tjetri apo aferisn dhe interesat e perbashketa qe kemi si shoqeri shqiptare ,ket tem e pash te nevojshme per shum arsye,por si do qoft te jet me shum si nje tem soviale komunikuse kontaktuese.
  ju pershendes te gjithve Vllezer dhe motra nga do qe jeni nga un Alberti.

  Un quhem Albert bytyqi vij nga Kosova komuna e Lipjanit fshati Gadime e eperme perkosisht jetoj ne Belgjik.
  Kosova ėshtė Zemra e Shqipėrisė !

 2. #2
  ***LOVE*** Maska e Tironcja_BLN
  Anėtarėsuar
  01-02-2008
  Vendndodhja
  Berlin City
  Postime
  3,440
  jetoj ne gjermani por vi nga Tirona
  zemra ime tull shpirti jot llac dashurija jon pallat 15 kac

 3. #3
  Nga Rrethi lushnjes jetoj ne vlore
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga thirsty : 16-02-2012 mė 17:27
  We never really grow up, we only learn how to act in public.

 4. #4
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,624
  Nga rrethi i Vlorės jetoj nė Lushnje.

 5. #5
  Diku nga Shqiperia e madhe. Nga zemra e Kosoves!

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,119
  na paftani i beratit, jetoj ne zhapokik
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e enes bajrami
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Vendndodhja
  Strug
  Postime
  78
  Nga Struga e Maqedonise,jetoj ne Strug
  Strugane

 8. #8
  Skandinavien Maska e TetovaMas
  Anėtarėsuar
  20-03-2008
  Vendndodhja
  Te vendi i xhenetit
  Postime
  2,664
  Jame nga Tetova ,qe nga viti 1990 , jetoje ne Danimarke .

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-02-2013
  Vendndodhja
  crete
  Postime
  10

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  Nga Berati jetoj ne Krete

 10. #10
  Kosovė e Shqiperi nje Maska e aska_peja
  Anėtarėsuar
  30-01-2006
  Vendndodhja
  gjermani
  Postime
  362

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  Pershendetje
  Jam nga Peja, jetoj ne Gjermani

 11. #11
  E dua letėrsinė Maska e chengiz
  Anėtarėsuar
  25-03-2012
  Vendndodhja
  Kukes
  Postime
  102

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  jetoj ne qarkue e kukesit diku nga veriu afer atdheut tim te 2 kosoves[gjakoves] krum

 12. #12
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,308

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  nga Katuni jetoj ne Tirane

 13. #13
  geri Maska e geri891
  Anėtarėsuar
  27-10-2008
  Vendndodhja
  durres
  Postime
  38

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  jam nga berati jetoj ne durres levis ne europ....

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,677

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  Jam nga shqiperia, jetoj ne nje shpi me qera

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-05-2014
  Vendndodhja
  Metz, France
  Postime
  24

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  Nga Tropoja dhe jetoj ne Metz te frances

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e ArlingtonHTS
  Anėtarėsuar
  09-11-2014
  Vendndodhja
  Chicago
  Postime
  98

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  Nga Tirana, dhe jetoj ne Amerike.

 17. #17
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,265
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  Jam nga Gjirokastra dhe jetoj ne Sarande.

 18. #18
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,225

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  Jam nga Jugu I Shqiperis Fier
  Jetoj ne Boston dhe New York
  Partizoni

 19. #19
  ..Mos me prek!! Maska e Lulke
  Anėtarėsuar
  18-11-2014
  Postime
  1,665

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  Durrsake jetoj ne France.
  It`s not that you can`t ...It`s that you won`t .

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e Invulner
  Anėtarėsuar
  06-06-2013
  Postime
  11

  Pėr: Nga jeni dhe ku jetoni

  Nga Mallakastra,Fier jetoj ne Britanin e Madhe.
  I n v u l n e r

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •