Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 67 prej 67
 1. #61
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-05-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  nje menyre e mire per te fituar para eshte me probux nuk eshte shume e shpejte por eshte e sigurt ne fillim duhet te regjistrohesh dhe te klikosh reklamat me kalimin e kohes mun te marresh rrefer me qera qe te klikojne per ju provojeni por duhet te keni pak durim dhe do ta shihni une e kam provuar dhe tani po shijoj fitimet regjistrohuni duke klikuar ketu http://www.probux.com/?r=padomelaj

 2. #62
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-07-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  http://www.neobux.com/?r=Xhoni2

  per me shum info ..

 3. #63
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-03-2014
  Vendndodhja
  BOSH
  Postime
  103
  Faleminderit
  7
  18 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  Pirdh pirdh se lirohesh, i thone ketij muhabeti. Provojeni njehere te trulloseni para pc

 4. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-02-2011
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  ka shume websajte qe jane mashtruese por ka edhe te rregullta dhe te licencuara.fitimi ne keto site PTC eshte shume i vogel po qe se nuk blen referues me qira prandaj per te fituar vertet shuma te mira parash ju keshilloj keto hapa.1.ne rradh te par duhet te keni nje llogari ne paypal pasi pagesat behen nepermjet paypalit.2 .pasi te rregjistroheni ne nje nga keto site PTC (linkun e te cilave do e jap me posht) .ne fillim ju duhet te bleni nga 100 referenta ne jav qe ju kushtojn 20$ dhe pasi te keni ba 200 referenta keto ju garantojn afersisht rreth 60$ ne muaj.une jam rregjistruar ne keto site dhe e kam provu jan te rregullta dhe paguajn po nuk e besuat mund tju paraqes faturat e paypalit ku kam marr pagesen disa nga keto site ptc jan: http://www.probux.com/?r=mjeshtri70
  http://www.zapbux.com/index.php?r=mjeshtri70
  http://www.fusebux.com/index.php?r=mjeshtri70

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e joss
  Anėtarėsuar
  15-09-2005
  Postime
  312
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Si te besh para online.

  Citim Postuar mė parė nga tiziana Lexo Postimin
  pershendetje te gjitheve... per te bere leke online ju keshilloj : BANNERS BROKER
  firme kanadese shume serioze me rreth 40.000 antare ne te gjithe boten dhe deri me sot ka paguar mbi $57,558,359.00. regjistrimi eshte falas dhe per te fituar nuk te kerkon rreferal. kam dy muaj qe bej pjese dhe e kam mese dyfishuar kapitalin tim.
  po te regjistroheni te ky linku qe eshte falas do t'ju ndjek dhe keshilloj hap pas hapi.
  http://www.bannersbroker.com/adrix
  po te doni me kontaktoni me mesazh privat qe t'ju dimostroj fotot e tabeles sime me fitimet si shtohen dite per dite. FITIM TE MBARE!!!!

  Site Temporarily Closed......

 6. #66
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-03-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Thumbs up Pėr: Si te besh para online.

  Pershendetje

  Po jua tregoj kete metod se si te fitoni online qe eshte menyra me e lehte edhe nese nuk keni pasur asnjehere ekperience.
  Eshte nje program qe ju meson si te beni para online mbrenda 14 Diteve ! Ky program ju meson hap pas hapi me udhezues te videove qe eshte shume e thjeshte vetem duhet te ndjekin videot edhe te beni te njejten gje edhe ju.

  Jua tregoj kete menyr sepse nuk duhet te investoni asgje edhe eshte diqka qe vet e kam provuar edhe vazhdoj ta bej. Po ju them qe funksionon .


  Gjithcka qe duhet te beni si start eshte te klikoni ne kete link te regjistroheni edhe te aktivizoni accountin.

  http://www.yourmoneyproject.online/

  Shpresoj qe t'ju ndihmoje juve qe keni nevoj edhe deshire te fitoni online.

 7. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  Per te fituar leke online ka disa menyra.
  menyrat sesi te fitojme para shpejt sakte dhe bukur jane mashtrime.
  fitimet online kane pune dhe duan kohe. per te mesuar hap pas hapi si te fitoj para online me adsense
  se si te aprovohemi, rregullorja e adsense, keshilli te tjera vizitoni linkun e mesiperm.

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •