Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 67
 1. #41
  i/e regjistruar Maska e tiziana
  Anėtarėsuar
  26-05-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  44
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  e kam te veshtire t'i postoj ketu fitimet.
  me kerkoni miqesine ne fb dhe shikoini vete sa reale eshte.http://www.facebook.com/BannersBrokerALBANIA
  ticiana

 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  984
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Ore na terbuat ju me komunikim me kode , nuk futet njeri te regjistrohet diku pa dhene shpjegim me pare se si qysh fitohen keto para?

 3. #43
  ***VIP***
  Anėtarėsuar
  26-08-2008
  Postime
  804
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 3 postime
  Jo mer djema kam une nje program me te mire por nuk e postoj dot se e kam krijuar vete. Po po deshet mi dergoni mua parate, per tre muaj ti trefishon vellai.
  Moderator, e di vet ti...

 4. #44
  xXx
  Anėtarėsuar
  29-09-2008
  Postime
  135
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga ^SHIU^ Lexo Postimin
  Jo mer djema kam une nje program me te mire por nuk e postoj dot se e kam krijuar vete. Po po deshet mi dergoni mua parate, per tre muaj ti trefishon vellai.
  Keshtu tha dhe Sudja dhe e rruajti kete popull.

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-12-2003
  Vendndodhja
  Tiron
  Postime
  984
  Faleminderit
  115
  47 falenderime nė 45 postime
  Tek kjo teme jane mbledhur nje tufe dallaveresh kush e kush te mashtroje me teper

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-01-2012
  Vendndodhja
  Texas
  Postime
  57
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Keshtu mendoj edhe une o Tori, se asnje nga keto websitet qe keto thone nuk te con diku. Me duket se keto i publikojne vetem per interesat e tyre qe te krijojne sa me shume referrals.

 7. #47
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  kjo eshte pun ha pi ri dhe .........

  Kerko Tare Kerko SE qenin e ngordhur do maresh
  Partizoni

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-02-2012
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  Miq ju kerkoj falje qe nuk kam qene aktiv ne forum dhe nuk ju jam pergjigjur. Me te vertete nuk kam pasur kohe.

  Citim Postuar mė parė nga tiziana Lexo Postimin
  pershendetje te gjitheve... per te bere leke online ju keshilloj : BANNERS BROKER
  firme kanadese shume serioze me rreth 40.000 antare ne te gjithe boten dhe deri me sot ka paguar mbi $57,558,359.00. regjistrimi eshte falas dhe per te fituar nuk te kerkon rreferal. kam dy muaj qe bej pjese dhe e kam mese dyfishuar kapitalin tim.
  po te regjistroheni te ky linku qe eshte falas do t'ju ndjek dhe keshilloj hap pas hapi.

  po te doni me kontaktoni me mesazh privat qe t'ju dimostroj fotot e tabeles sime me fitimet si shtohen dite per dite. FITIM TE MBARE!!!!
  Banners Broker sot ka mbi 100,000 affiliates. Vertet interesant
  Citim Postuar mė parė nga King_Arthur Lexo Postimin
  Iniciative e mire por pa fund , ka shume mundesi te mira per te fituar para ne internet te duhet pune akoma dhe nese do te merresh seriozisht me kete pune bli nje domain te rregullt 7-8 $ Vetem kujdes mos biesh pre te ndonje mashtrimi
  Eshte e vertete qe eshte mire qe te kesh nje domain te rregullt,sepse vlen ajo shprehja: "Nese eshte falas nuk eshte jotja".
  Citim Postuar mė parė nga klikusi Lexo Postimin
  Qe tani e kemi edhe nje te Kosoves perdallim prej tjereve ky mbush edhe telefona mobil Vala dhe ipko regjistrohu ne linkun ne vazhdim
  http://www.kosovalinks.com/?ref=g11111
  Ka shume kohe qe ky website nuk rifreskohet. Mesa duket eshte braktisur. Shpresoj te mos jete braktisur pasi eshte e hidhur te mashtrohesh...
  Citim Postuar mė parė nga tiziana Lexo Postimin
  Ja dhe nje tjeter mundesi per te fituar me sondazhet e publiciteteve ku nuk kerkohet asnje investim.mjafton vetem te shikosh deri ne tre reklama ne dite, jep sondazhin tend dhe fiton $9-15 per cdo sondazh. mjafton vetem nje komputer, internet dhe deshira juaj. pagesa behet me paypal kur arrin shumen e 1200$
  linku per regjistrimin falas eshte ky
  http://MixSurvs.com/?ref=1185006
  Fitim te mbare te gjitheve!!!!
  Ky website nuk ekziston me dhe nese do te ekzistonte nuk do te besoja shume ne te. Nuk para ndodh qe dikush te paguaje dollare per nje sondazh.

  Citim Postuar mė parė nga a.koci Lexo Postimin
  Vertet interesante tema, do ta provoj edhe une kete menyre te re punesimi, gjith diten ne internet jam pse te mos bej ca para.
  Shih blogun tim "Si te besh para ne internet"

  Citim Postuar mė parė nga letaa Lexo Postimin
  eshte e vertet kjo,, qe mund te fitosh para online,, me duket e pabesuar nese e ka be ndonje prove le te tregoj
  Une kam prova. Nese deshiron ti shohesh me ndiq ne Facebook: http://facebook.com/SiTeBeshParaNeInternet

  Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
  Ore keni bere 100 postime dhe askush nuk tregon se si fitohen keto para?
  Shih http://sitebeshparaneinternet.blogspot.com

  Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
  Ore na terbuat ju me komunikim me kode , nuk futet njeri te regjistrohet diku pa dhene shpjegim me pare se si qysh fitohen keto para?
  Shih mesiper!

  Citim Postuar mė parė nga Tori Lexo Postimin
  Tek kjo teme jane mbledhur nje tufe dallaveresh kush e kush te mashtroje me teper
  Me beso nuk dua te te mashtroj.

  Citim Postuar mė parė nga Bena74 Lexo Postimin
  Keshtu mendoj edhe une o Tori, se asnje nga keto websitet qe keto thone nuk te con diku. Me duket se keto i publikojne vetem per interesat e tyre qe te krijojne sa me shume referrals.
  Eshte e vertete qe deshiroj te kem shume referues,komisione prej klikimeve te tyre ose blerjeve qe ata bejne etj,por eshte e vertete,qe me shume perkushtim,dua t'ju mesoj sadopak qe te beni te njejten gje si une dhe te jeni te suksesshem,ashtu sic une dua te jem. Nuk ka asgje te padrejte ketu!

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-02-2012
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Lightbulb Pėr: Si te besh para online.

  Hej miq dua t'ju njoftoj se blogu eshte rifreskuar. Ne te do te gjeni me shume informacione interesante.

 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-07-2013
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  Ja ku e keni nje blok per strategjin ne faqet neobux dhe probux
  http://neobuxprobuxstrategy.blogspot.com/

 11. #51
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,750
  Faleminderit
  68
  192 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  Si te besh para duke klikuar dhe skema te tilla jane njelloj
  sikur te mbushesh gotten e ujit me pika uji.
  Edhe per aq pak uje kerkohet kohe jashtzakonisht e madhe,qe sja vlen
  Te besh 20$ per dy vjet!!!!!!
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-02-2012
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  Citim Postuar mė parė nga benseven11 Lexo Postimin
  Si te besh para duke klikuar dhe skema te tilla jane njelloj
  sikur te mbushesh gotten e ujit me pika uji.
  Edhe per aq pak uje kerkohet kohe jashtzakonisht e madhe,qe sja vlen
  Te besh 20$ per dy vjet!!!!!!
  Eshte e vertete qe mund te besh 20$ per dy vjet por vetem nese klikon vetem ti dhe nuk ke asnje te referuar ne keto faqe,qe ne fakt eshte baza e ketyre puneve. Se shpejti do t'ju tregoj qe te besh rreth 400$ ne muaj duhet vetem 100 referues...

 13. #53
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  20$ per dy vjet?
  Lum ata qe kan nerva,une nuk do kisha per vete,bej si te beje e do zgjohem ne 6 e 30....

  Por kjo 400$ ne muaj,sikur ta prish mendjen cik

 14. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-02-2012
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  Citim Postuar mė parė nga zANė Lexo Postimin
  20$ per dy vjet?
  Lum ata qe kan nerva,une nuk do kisha per vete,bej si te beje e do zgjohem ne 6 e 30....

  Por kjo 400$ ne muaj,sikur ta prish mendjen cik
  Shih firmen time dhe do kuptosh qe 400$ jane ne fakt te mundura

 15. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-07-2013
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  Kliko nė kėtė faqe
  http://VisitsToMoney.com/index.php?refId=272225
  Regjistrimi nėn referimin tim nuk ėshtė i nevojshėm, mund tė regjistrohesh free .
  Pas regjistrimit ke linkun e referimeve, rekllamo linkun, pėr gjdo vizit tė linku merr 0.50 cent.

 16. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-02-2012
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  Tashme blogu viral ka nje version ne Anglisht qe quhet Viral Blog Idea. Eshte shume i vlefshem per personat qe kane mundesi ti reklamojne nje audience te huaj. Nese e keni tashme nje version ne Shqip te ketij blogu nuk eshte e nevojshme ti kryeni rregjistrimet perseri, mjafton te ndryshoni referral linket. Suksese.

 17. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-02-2012
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  ardid te krijosh 3 tema te reja ne te njejtin seksion ne forum dhe te postosh ketu te njejtin mesazh nuk eshte profesionale.

 18. #58
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  Veq shqiptari kqyr me ba pare tu nejt Grahni more punes e punoni

 19. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-05-2014
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  une dua te regjistrohem por nuk di as si te regjistrohen dhe te sho reklamat. a mund te me ndihmoj kush?

 20. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-02-2012
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Si te besh para online.

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Veq shqiptari kqyr me ba pare tu nejt Grahni more punes e punoni
  Nuk behen para tu nejt. Kjo eshte nder punet me te veshtira dhe jo te gjithe ia dalin. Eshte nder punet me te kerkuara dhe me fitimprurese ne bote. Te thuash kete tregon mungese informacioni.

  Citim Postuar mė parė nga ai djal Lexo Postimin
  une dua te regjistrohem por nuk di as si te regjistrohen dhe te sho reklamat. a mund te me ndihmoj kush?
  Lexo me kujdes http://aleksandergjoka.blogspot.com dhe http://sitebeshparaneinternet.blogspot.com

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •