Close
Faqja 52 prej 136 FillimFillim ... 242505152535462102 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1,021 deri 1,040 prej 2714
 1. #1021
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime
  Epo mire paskam bere qe kam ardh.
  Stationi per kafe a caj?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 2. #1022
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,681
  Faleminderit
  15
  23 falenderime nė 21 postime
  Ēaj tė lutem...

 3. #1023
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime
  Urdheroni,qenka ftoht ketu a ka dru per oxhakun?
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 4. #1024
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Po caji Im ku eshte?
  Xhenet, me ke harru fare

 5. #1025
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime
  OOO thirsty ty nuk te haroj fare ,ti je njeri nder antaret qe me ben te kyqem ne forum edhe kur nuk mundem.
  ēaji u ftoh tani por nje pije ben?
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 6. #1026
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime
  Per thirsty,dhe kush don.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 7. #1027
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  aaa a ka qaja ketu edhe muhabet po te gjitha qenkan.....

 8. #1028
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,917
  Faleminderit
  348
  202 falenderime nė 112 postime
  Po ka toni ulu dhe sherbeju.
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 9. #1029
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  Po ka toni ulu dhe sherbeju.
  une nje vend qatje ne ball te ogjakut qenka po shkoj po ulem hej edhe kollitna hahahahah bima qajin ktu .....

 10. #1030
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  135 falenderime nė 105 postime
  Pak mish qengji...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 11. #1031
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,799
  Faleminderit
  10
  60 falenderime nė 56 postime
  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
  Pak mish qengji...
  a edhe mish auuuu tash do na zere mengjesi aty duke bere muhabet ani qysh shkon tash hahhahaha

 12. #1032
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  135 falenderime nė 105 postime
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 13. #1033
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Xhenet.M.S. Lexo Postimin
  OOO thirsty ty nuk te haroj fare ,ti je njeri nder antaret qe me ben te kyqem ne forum edhe kur nuk mundem.
  ēaji u ftoh tani por nje pije ben?
  Xhenet, faleminderit


  edhe per cajin, e piva te ftohte
  ahaha, u ula me caj ne dore ne kolltuk, hapa celularin per nje sekonde, dhe isha tek kjo faqja, buzeqesha
  me vone pashe 3 filma (ngela duke ndryshuar stacionet lol

 14. #1034
  life is a flower Maska e maryp
  Anėtarėsuar
  02-05-2006
  Vendndodhja
  ne univers
  Postime
  3,935
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  mirmengjezi sofra... nje kamomil desha une, te qetsohem cik
  NESSUNA VITA PUO' DIRSI COMPLETA SENZA UN PIZZICO DI FOLLIA (COELHO)

 15. #1035
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  mirmengjezi sofra... nje kamomil desha une, te qetsohem cik
  edhe une

  na bej dy

 16. #1036
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  135 falenderime nė 105 postime
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  mirmengjezi sofra... nje kamomil desha une, te qetsohem cik
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 17. #1037
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
  faleminderit.

 18. #1038
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Ni kafe sade per ju te dy mbi mua.


  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 19. #1039
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga maryp Lexo Postimin
  mirmengjezi sofra... nje kamomil desha une, te qetsohem cik
  Kush te ka merzitur qe ne mengjes mi ??  Edhe une kafe dua Alem
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 20. #1040
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Kush te ka merzitur qe ne mengjes mi ??  Edhe une kafe dua Alem
  une

  e shava

  problem officer?

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •