Close
Faqja 4 prej 136 FillimFillim ... 234561454104 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 2714
 1. #61
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  23
  Postime
  3,745
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  OOOOOOOKK, me fal uarda, veq te lutem mos ma qaj ballin, se me nuk them ashtu, oki ???
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 2. #62
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  Jo kush tha qe spo me rrihet ......po po tutna prej avatarit te ksaj hahaahaahah
  u me marsh te keqen e avatarit tim ti shume i bukur eshte ashtu sic jam dhe vete LOL
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 3. #63
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  36
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  ahhh kam ndegju se jeni te veshtira eshte e vertet a jo ???

  Ku ka gjojna te veshtia sot mor plak

  Mjafton pak besim dhe pak force ne vetvete dhe arrihet gjithcka

  Kshu ka then njona nga maliqi qe e pershendes
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 4. #64
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  23
  Postime
  3,745
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  Jo kush tha qe spo me rrihet ......po po tutna prej avatarit te ksaj hahaahaahah

  Po ti the vete ne temen qka po mendoni, a s'eshte e vertet kjo ???
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  ehh qekjo me te zeza em pelqej hahaha ......po dufka me dal naj her hahhaa
  se paske shume qef qe te lodhesh ti e??? aman ato te lehtat ashtu sic i fiton lehte po ashtu te ikin nga dora lehte
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 6. #66
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  u me marsh te keqen e avatarit tim ti shume i bukur eshte ashtu sic jam dhe vete LOL
  po de per qe eshte i bukur po tutna un .....se po i marr mesysh hahhahaha
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  Ku ka gjojna te veshtia sot mor plak

  Mjafton pak besim dhe pak force ne vetvete dhe arrihet gjithcka

  Kshu ka then njona nga maliqi qe e pershendes
  O plako kan vdek ata burrat sot po duhet me ja bo qefin grus hhaha

 7. #67
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  Ku ka gjojna te veshtia sot mor plak

  Mjafton pak besim dhe pak force ne vetvete dhe arrihet gjithcka

  Kshu ka then njona nga maliqi qe e pershendes
  uaaaa cju qep keq maliqit ky ahaha
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 8. #68
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ty zogu qe do ta caj ballin do ta caj se ta kam be bene po kur do vije aj dite lol
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 9. #69
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga zogu dukagjinas Lexo Postimin
  Po ti the vete ne temen qka po mendoni, a s'eshte e vertet kjo ???
  Uhh bre djal shum po hallakat ti hahaha
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  se paske shume qef qe te lodhesh ti e??? aman ato te lehtat ashtu sic i fiton lehte po ashtu te ikin nga dora lehte
  jo asi qe duhet mundi ato jan per seriozisht e kshtu ka koh 1 her ....do qesi tasht per tasht

 10. #70
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  36
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  po de per qe eshte i bukur po tutna un .....se po i marr mesysh hahhahaha


  O plako kan vdek ata burrat sot po duhet me ja bo qefin grus hhaha

  Xhamia nqs e ke per vete skam ca them po une te pakten jam gjall akoma skam vdek shyqyr zotit :d
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 11. #71
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  23
  Postime
  3,745
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  Uarda, por kur do te vije ajo dit se, ndoshta do te shihemi ne fer o ne parajse e atehere do te ma qash ballin ti mua !!!
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 12. #72
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi Lexo Postimin
  Xhamia nqs e ke per vete skam ca them po une te pakten jam gjall akoma skam vdek shyqyr zotit :d
  Jo mer un ende ka koh mu martu po flas prej qka kam pa edhe ni se

 13. #73
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mali me malin spiqet njeriu me njeriun piqet

  keshtu qe ki kujdes krahet ose me sakte ballin
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 14. #74
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  Jo mer un ende ka koh mu martu po flas prej qka kam pa edhe ni se
  ehe po kaloi 25 u plake te kaloi koha te dolen thinjet te rane dhembet
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 15. #75
  Hap krahet e fluturoj...! Maska e zogu dukagjinas
  Anėtarėsuar
  15-06-2009
  Vendndodhja
  Nen embelsinee lotit Tend... !!
  Mosha
  23
  Postime
  3,745
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  O njerez shqiptar, ju pershendes dhe iu uroj nje mbremje te kendshme sepse une do iki me per sonte, nihemi me te mira neser !!!
  Askush nuk ta bėn atė qė ta bėn vetvetja !!

 16. #76
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ah klm dhe ti zogu nje mbremje te kendshme dhe ti gjithashtu
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 17. #77
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ehe po kaloi 25 u plake te kaloi koha te dolen thinjet te rane dhembet
  ka koh ende per 25

  me plasi pc qe spo me ben mir

 18. #78
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  ka koh ende per 25

  me plasi pc qe spo me ben mir
  me keq se pc ime dhe ti
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 19. #79
  ReaLmadriD
  Anėtarėsuar
  15-02-2009
  Vendndodhja
  Madrid
  Postime
  627
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pershendetje gjithveeeee
  “La filosofķa del Real Madrid es tener a los mejores del mundo”

 20. #80
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  me keq se pc ime dhe ti


  kur po thu me dal nKorc masi paska vajza tmira (veq mos te nin bombona haahhaahhahahaa

Faqja 4 prej 136 FillimFillim ... 234561454104 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •