Close
Faqja 136 prej 136 FillimFillim ... 3686126134135136
Duke shfaqur rezultatin 2,701 deri 2,714 prej 2714
 1. #2701
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
  Per Lexusin:
  Te faleminderit. Kur te vish ka tu Kosova kete vit lajmrov. Mos me kurse ne pijet jo alkolike

 2. #2702
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Te faleminderit. Kur te vish ka tu Kosova kete vit lajmrov. Mos me kurse ne pijet jo alkolike
  Flm.Vellau jem.Kete vere nuk e kam nder men me ardhe andej.Flm per ftesen.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 3. #2703
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Citim Postuar mė parė nga alem_de Lexo Postimin
  Flm.Vellau jem.Kete vere nuk e kam nder men me ardhe andej.Flm per ftesen.

  Ani se vi une anej pra

 4. #2704
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Mire se te vishe ta them pa hile.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 5. #2705
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime
  Te faleminderit, e di qe pa hile me thua.


  Por nuk do te vij pa ta sjell edhe Busy girlin haha

 6. #2706
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  miremengjesi cuna e goca
  si jeni sot?

 7. #2707
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Mire flm,po ftohet po ben.Nje diell me dhembe qe te kafshon.Andej nga durresi a ben ngrohte?
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 8. #2708
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  ktje u vrenje pak me thene te drejten dhe ka fillu te fryje po ftofet jo

 9. #2709
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Eh lumja ti qe jetoke ne xhenet.
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 10. #2710
  Unike ne stilin tim Maska e ermela sweet
  Anėtarėsuar
  29-03-2012
  Postime
  664
  Faleminderit
  3
  37 falenderime nė 31 postime
  po po pse ti s'je mire ne gjermani?

 11. #2711
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  Kush ma ben nje caj?

 12. #2712
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,766
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 7 postime
  Du me ju tregu nje histori.

  Telefonata ...

  Njė natė mora njė telefonatė nga njė mik i mirė .
  U ndieva shumė mirė nga telefonata e tij. Gjėja e parė qė mė pyeti ishte :
  - Si je ?
  Nuk e di pse iu pėrgjigja :
  - Ndihem i vetmuar !
  Dėshiron tė flasim ? - mė tha .
  Iu pėrgjigja - Po !
  Dhe ai menjėherė mė tha : Dėshiron tė vi nė shtėpinė tėnde dhe tė flasim ?
  Unė iu pėrgjigja - Po !
  Ula telefonin dhe pėr 15 minuta shoku im ishte para derės duke i rėnė ziles .
  I fola pėr orė tė tėra pėr gjithēka , pėr punėn time , familjen , tė fejuarėn , pėr dyshimet e mia , dhe ai mė dėgjonte gjithmonė me kujdes .
  Pa kujtuar ishte zbardhur , ndihesha i shlodhur mendėrisht ,u ndieva mirė nga shoqėria e tij , mbi tė gjitha nga dėgjimi i tij ,mė bėri tė kuptoj gabimet e mia . Ndihesha shumė mė mirė , dhe kur ai e vuri re qė ndihesha mirė mė tha : - Mirė ! Tani qė ndihesh mė mirė , unė po iki nė punė .
  U ēudita dhe i thashė : - Pėrse nuk mė lajmėrove qė do ikje nė punė ?
  Shiko sa ėshtė ora dhe ti nuk ke flejtur fare , tė humba gjithė kohėn kėtė natė !
  Ai qeshi dhe mė tha : - S'ka problem , pėr kėtė janė miqtė !
  U ndieva i lumtur dhe krenar qė kisha njė mik tė tillė .
  E pėrcolla deri te dera e jashtme e shtėpisė dhe ndėrsa ai po shkonte drejt makinės i bėrtita nga larg : - Tani ēdo gjė ėshtė nė rregull , po pėrse mė telefonove aq vonė mbrėmė ?
  Ai u kthye drejt meje dhe mė tha me zė ulėt qė dėshironte tė mė jepte njė lajm , dhe unė i thashė : - Ēfarė ka ndodhur ?
  Mu pėrgjigj : - Shkova tek doktori , dhe ai mė tha qė jam shumė sėmurė ..
  Unė ngela pa fjalė , por ai buzėqeshi dhe mė tha : Do tė flasim pėrsėri , tė uroj njė ditė tė bukur !
  Ktheu kurrizin dhe iku .Mu desh pak kohė qė tė vija nė vete dhe pyesja veten : Pėrse kur mė pyeti si isha , unė harrova ta pyes pėr veten e tij dhe fola vetėm pėr vete ?
  Ku e gjeti forcėn tė mė buzėqeshte ,tė mė jepte kurajė ,tė mė thoshte gjithēka , nė atė situatė qė gjendej ? Kjo ėshtė e pabesueshme !
  Qė nga ai moment jeta ime ndryshoi .
  Tani jam mė pak dramatik pėr problemet e mia ,dhe luftoj shumė pėr gjėrat e bukura nė jetė .Tani iu kushtoj shumė kohė njerėzve qė dua dhe problemeve tė tyre ...
  I uroj ata tė kenė njė ditė tė bukur dhe iu kujtoj se : Ai qė nuk rron pėr tė ndihmuar tė tjerėt , nuk ia vlen tė jetojė...

  Jeta ėshtė si njė shkallė , nėse ti shikon lart do tė jesh gjithmonė i fundit nė rresht ,por nėse ti shikon poshtė do tė shohėsh qė janė tė shumtė njerėzit qė do tė dėshironin tė ishin nė vendin tėnd !!
  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 13. #2713
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  03-10-2010
  Postime
  6,762
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  alem, prape se prape ate cajin sma bere

 14. #2714
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,360
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Sandy

  Po na vjen Sandy, a jeni gati? A sjeni? I keni marre masat? Jeni ne rrezik jete a sjeni?

  Une per vete jam ne Zone A por nuk mendoj se do bej ndonje buj te malle kjo stuhi, Irena sberi gje, te pakten ketu ku jetoj une.

  I keni braktisur shtepite?
  http://www.nytimes.com/interactive/2012/10/28/nyregion/hurricane-sandy.html
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Plaku me kostum : 29-10-2012 mė 05:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •