Close
Faqja 12 prej 136 FillimFillim ... 210111213142262112 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 221 deri 240 prej 2714
 1. #221
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  u ngirte ti mi grifshe ee ahaha
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 2. #222
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  haa un ngrita mi u ngrita po ketu spaska njeri pff uf
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 3. #223
  Resistant!!!! Maska e Klevi
  Anėtarėsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  Durres
  Mosha
  33
  Postime
  234
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ka njerz po ishim blloku ne plazh :P
  It's nice to be important, but it's more important to be nice...!

 4. #224
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Klevi Lexo Postimin
  Ka njerz po ishim blloku ne plazh :P
  ahah ate jete s ejan blloku ne palzh ehste mrie shume po thashe mos i kishte zene nai grip derri edhe ec e te gjeje kurren tani
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 5. #225
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  O a jeni qysh jeni ???

 6. #226
  i/e larguar Maska e Gordon Freeman
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  .
  Postime
  2,933
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  O a jeni qysh jeni ???
  super t!?

 7. #227
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Mire bre Kronik po jom lodh jom dek se kom lujt fusball

 8. #228
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,732
  Faleminderit
  243
  118 falenderime nė 95 postime
  Xhamia mir mir ,ti aje mir hahahahahaa
  a po lejojkan chit chat ketu a?

 9. #229
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Midja Lexo Postimin
  Xhamia mir mir ,ti aje mir hahahahahaa
  a po lejojkan chit chat ketu a?
  si met njofshem hahahaha

  ku je be mide moti je hup

  qa po ban a qa po vyn

 10. #230
  i/e larguar Maska e Gordon Freeman
  Anėtarėsuar
  03-05-2009
  Vendndodhja
  .
  Postime
  2,933
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  Mire bre Kronik po jom lodh jom dek se kom lujt fusball
  phee,t'pėrshėndes me Xenin hihihih

 11. #231
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Kronikė Lexo Postimin
  phee,t'pėrshėndes me Xenin hihihih
  Une me meden dhe shyhrete behlulin

 12. #232
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  Une me meden dhe shyhrete behlulin
  xhamia te urrejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 13. #233
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ou plasi dhe urrejtja ketu me duket
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 14. #234
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ou plasi dhe urrejtja ketu me duket
  shyqyr qe i kemi mir punt ne te dy se per te tjert ska problem lol
  D'Oh!

 15. #235
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  shyqyr qe i kemi mir punt ne te dy se per te tjert ska problem lol
  lol ahahah po pr apo ne mire e kemi muhabetin ca do kete qemos ekemi mire ahahah
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 16. #236
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  lol ahahah po pr apo ne mire e kemi muhabetin ca do kete qemos ekemi mire ahahah

  Si ja kalove sot Drakula ?
  D'Oh!

 17. #237
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Si ja kalove sot Drakula ?
  ahahahahahah adrakula ahahaaha mire mo si ja kalova si te jehs ne shtepi si do ja kaloj ti si ja kalove?
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 18. #238
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahahahahahah adrakula ahahaaha mire mo si ja kalova si te jehs ne shtepi si do ja kaloj ti si ja kalove?

  Ku rri me shpi, maje malit qe rri gjith diten brenda ? lol


  Korēa cop-cop qenka per aktivitete
  D'Oh!

 19. #239
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Ku rri me shpi, maje malit qe rri gjith diten brenda ? lol


  Korēa cop-cop qenka per aktivitete
  ska faj korc ajo i kam uen qe sdu te dal jam be si e burgos ahaha
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 20. #240
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ska faj korc ajo i kam uen qe sdu te dal jam be si e burgos ahaha

  Normal qe nuk do te dalesh ti pordhi i madh, do makinen ne der te shpis, ulju si gjith njerezit malit ne kemb lol
  D'Oh!

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •