Close
Faqja 11 prej 136 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 2714
 1. #201
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  tani qe erdha une paskan ik keta??? kur te vine kam per tj au ca ballin
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 2. #202
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahah po pas deres jam shiko njeher provo hape cohu mos ri aty ne karrige dhe shiko qe aty jam pas deres ahaah lol

  xhamia ta cava ballin po shkruaj shqip mire more vesh
  mire jam mire ic ca do bej ja po rri ketu me ju erdha e hap ame vrap pc ca te bej
  hahhahhaha ja po te shof edhe pa u qu prej karrikes hahahah

  hahahhaahahhahahah po shqip po shkruaj un

 3. #203
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  tani qe erdha une paskan ik keta??? kur te vine kam per tj au ca ballin

  ēa kujto ti se do vin njerezit ktu me kto fjalet tuja mikpritese lol
  D'Oh!

 4. #204
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ahah eh ca t ebej kaq mikpritese jam une
  ahah e dini ca jam duke bere tani??? po bej listen e atyre anime qe me kerkove dhe te ta dergoj e te shiksoh eshte icik si shume e gjate ahaha
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 5. #205
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahah eh ca t ebej kaq mikpritese jam une
  ahah e dini ca jam duke bere tani??? po bej listen e atyre anime qe me kerkove dhe te ta dergoj e te shiksoh eshte icik si shume e gjate ahaha
  Ah ok pra se nuk po te shqetesoj ma shum
  Ah mos harro reputacionin kur ta postosh, jo per gja por po ta kujtoj
  D'Oh!

 6. #206
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  Ah ok pra se nuk po te shqetesoj ma shum
  Ah mos harro reputacionin kur ta postosh, jo per gja por po ta kujtoj
  ahaha jo re ska gje se spo me shqeteson gje ahaha reputacionin aha e genjeve ndonje qe te te shtonte ? lol
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 7. #207
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahaha jo re ska gje se spo me shqeteson gje ahaha reputacionin aha e genjeve ndonje qe te te shtonte ? lol
  jo nuk mujta me ja fut kuj .. jan ba te fort psikologjikisht kto koht e fundit lol
  Ps: te kam ba i pershendetje te veēante
  D'Oh!

 8. #208
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  jo nuk mujta me ja fut kuj .. jan ba te fort psikologjikisht kto koht e fundit lol
  Ps: te kam ba i pershendetje te veēante
  ei po ste bej dot mo te te ritet reputacioni se duhet te te vleresoje nje tjeter qe te te vleresoj une se e provova ahah
  ei e dergov dhe listen e dasmes
  ahaah kulcedra sexy ahahaaha ajde ajde ku e gjete
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 9. #209
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ei po ste bej dot mo te te ritet reputacioni se duhet te te vleresoje nje tjeter qe te te vleresoj une se e provova ahah
  me mori n'qaf forumi me kto rregulla lol  a je gati me postu listen ? eh qe lista te jet ma e shkurt nuk eshte nevoja me fut dhe emrat e personazheve lol
  D'Oh!

 10. #210
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  me mori n'qaf forumi me kto rregulla lol  a je gati me postu listen ? eh qe lista te jet ma e shkurt nuk eshte nevoja me fut dhe emrat e personazheve lol
  ahah po e postova re dhe eshte e gjate si liste dasme ahahah
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 11. #211
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  ..........................

 12. #212
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  ..........................
  cfare ke more ???
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 13. #213
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  cfare ke more ???


  .......

 14. #214
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahah po e postova re dhe eshte e gjate si liste dasme ahahah
  u lodha tu e lexu lol

  eh po ti nuk na the cilat ishin ata qe preferoshe ma shum
  D'Oh!

 15. #215
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Homer Lexo Postimin
  u lodha tu e lexu lol

  eh po ti nuk na the cilat ishin ata qe preferoshe ma shum
  ahah ok se po shkoj dhe po i nenvizoj me te zeze ato qe preferoj une
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 16. #216
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ahahaah mos ki merak se sta bej flood andej temen jo ahahaah
  ok po dal tani se spo me lene me ne pc fillun me bertit ju uroj naten e mire dhe gjummmmm te embel dhe mundohu te te beje ndonje reputacion qe te te vendos une nje rep tjeter natennnnnnnnnnnnn flasim neser perseri
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

 17. #217
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,464
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Naten e mir e gjum te embel .....ishalla e shef " " ne enderr

 18. #218
  Į Я † ι $ † Maska e Homer
  Anėtarėsuar
  18-12-2008
  Vendndodhja
  Nιρρση
  Postime
  2,293
  Faleminderit
  17
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Uarda-1 Lexo Postimin
  ahahaah mos ki merak se sta bej flood andej temen jo ahahaah
  ok po dal tani se spo me lene me ne pc fillun me bertit ju uroj naten e mire dhe gjummmmm te embel dhe mundohu te te beje ndonje reputacion qe te te vendos une nje rep tjeter natennnnnnnnnnnnn flasim neser perseri
  Ok hajt se flasim neser, shifsh endra me kulēedra lol
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  D'Oh!

 19. #219
  maraklije Maska e bombona
  Anėtarėsuar
  09-02-2009
  Vendndodhja
  ne shkoder,ne shtepin time
  Postime
  4,725
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga xhamia Lexo Postimin
  xhamia mos ki merak se nuk te le me te vetmuar ahahaha
  meso nga e djeshmja,jeto te sotmen,shpreso per te ardhmen...

 20. #220
  i/e regjistruar Maska e Uarda-1
  Anėtarėsuar
  09-06-2008
  Postime
  896
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mirmengjesi te gjitheveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  Zoti ėshtė pranė gjithė atyre qė kėrkojnė, pranė gjithė atyre qė e kėrkojnė nė tė vėrtetė.

Faqja 11 prej 136 FillimFillim ... 9101112132161111 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •