Close
Faqja 102 prej 136 FillimFillim ... 25292100101102103104112 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 2,021 deri 2,040 prej 2714
 1. #2021
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Kushedi
  e bejn nga kenaqesia
  hengre mengjes ti zemra
  futi duret se po filloj HOTI vetem therimet le ne tavoline
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 2. #2022
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Anite miremengjezi
  mu paskan qorru gishtat per ty.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 3. #2023
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Etna, kush e permendi gjysmen? : ll
  Nderroje perspektiven.
  Ok,u pa puna po te mbaj ne preher ,sa peshon ?
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 4. #2024
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga stern Lexo Postimin
  Kushedi
  e bejn nga kenaqesia
  hengre mengjes ti zemra
  futi duret se po filloj HOTI vetem therimet le ne tavoline
  Stern le te nxitojne sa jam i zene me Etnen, se pastaj ua marr prej goje.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 5. #2025
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  129
  117 falenderime nė 86 postime
  stern vetem per te ngrene nuk heq une. Sidomos kohet e fundit...

  Tani jo qe ha shume po sle gje pa provu...

  Miremengjesi hot..mu kompjuteri mu paska qorre pa te pa.....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga anita340 : 09-02-2012 mė 04:11
  AUTOCHTHONOUS

 6. #2026
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Ok,u pa puna po te mbaj ne preher ,sa peshon ?

  Etna, 90 kg pa e permendur peshen qe mund te shtohet vazhdimisht.
  Je e sigurte?
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 7. #2027
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Etna, 90 kg pa e permendur peshen qe mund te shtohet vazhdimisht. : ll
  Je e sigurte?
  Me mire po ulem me Aniten
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 8. #2028
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Me mire po ulem me Aniten

  Etna, ani shko te Anita por do te rrezohesh, mos thuaj ste paralajmerova.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 9. #2029
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-04-2006
  Vendndodhja
  Tirone
  Postime
  8,460
  Faleminderit
  295
  123 falenderime nė 103 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Ok,u pa puna po te mbaj ne preher ,sa peshon ?
  me hotin me tradheton ende?
  ec me lalin ne llozh ti ke gjithe divanin ne dispozicion
  Unė jam njeri i thjeshtė.
  Kėnaqem me pak.
  Mė mjafton mė e mira.

 10. #2030
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,911
  Faleminderit
  171
  379 falenderime nė 327 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  me hotin me tradheton ende?
  ec me lalin ne llozh ti ke gjithe divanin ne dispozicion
  Doc, nuk mashtrohet Etna me divane te medha.


  Ika njehere se nje kolege po xhelozon e me tha, sdo te doja tjeter ne jete vetem se ta ndrroj per nje jave punen me ty. Une i thashe, kjo nuk funksionon se puna ime e nje jave ka me shume vlere se tri jave pune qe ben ti.
  Since i cant love you the way i want, i will love you the way i can.

 11. #2031
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,798
  Faleminderit
  129
  117 falenderime nė 86 postime
  Citim Postuar mė parė nga Etna Etna Lexo Postimin
  Me mire po ulem me Aniten
  Dhe na ze mjaft te dyjave. Ec te une hicu hotit....
  AUTOCHTHONOUS

 12. #2032
  i/e regjistruar Maska e Etna Etna
  Anėtarėsuar
  22-06-2011
  Postime
  2,283
  Faleminderit
  42
  24 falenderime nė 18 postime
  Citim Postuar mė parė nga 2043 Lexo Postimin
  me hotin me tradheton ende?
  ec me lalin ne llozh ti ke gjithe divanin ne dispozicion
  Po te tradhetoj me Aniten


  Citim Postuar mė parė nga anita340 Lexo Postimin
  Dhe na ze mjaft te dyjave. Ec te une hicu hotit....
  I like it when you smile, but I love it when I'm the reason. :)

 13. #2033
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  ku mbeti Tipiku Deni dhe Endless
  akoma si ka dale pija atyre
  kan 3 dite qe sjane bere te gjalle
  po na bejn merak
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 14. #2034
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,363
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime
  Deni osht verdalle sa knej e anej... me llastove keq me ate alkolin ngela vetem tu pi....

 15. #2035
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Une ktu jam edhe Endless sa erdhi

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 16. #2036
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  haaa, jo une me tipikun ketu jemi per vete, po me thene te drejten s'na e mbane me me hy ne sofer pas ores 5 mbasdite :P
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 17. #2037
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime nė 17 postime
  Kjo per sternin dhe tipikun :

  http://youtu.be/SQsd7y5YbZw

  mbas degjimit per here te trete, keni per te pare qe skeni per te degjuar kenge tjeter per sot
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 18. #2038
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  fytyre te cmendur ka
  por aman muziken ja degjoj me kenaqesi
  Danke Endless

  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 19. #2039
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,989
  Faleminderit
  1
  8 falenderime nė 7 postime
  Ho the f**** k is fc noli mor burre?

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 20. #2040
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime


  Hmmmmmm sa shume shije nuk do dal sot nga sofra une fareeeeeeee.....


  ja dhe nje kenge te bukur

  http://www.youtube.com/watch?v=VYvGD...ayer_embedded#!

  Gezuar Sofra
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •