Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-01-2011
  Postime
  104

  Kurs kitare, di njeri ku ka?

  Me ndihmoni pak, pasi dua te filloj kurs kitare akustike, por nuk di asnje vend ku mund ta bej kete kurs
  Helpppp!
  Mariushka

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Bes-s
  Anėtarėsuar
  04-02-2010
  Postime
  193
  Citim Postuar mė parė nga Mariushka Lexo Postimin
  Me ndihmoni pak, pasi dua te filloj kurs kitare akustike, por nuk di asnje vend ku mund ta bej kete kurs
  Helpppp!
  Une them te mos harxhosh leke por me mire kyqu ne youtube dhe me nje perkushtim mund te arish suksese.
  Shkruaj aty guitar lessons dhe ke shume video impresive.

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •