Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4

Tema: Paniku ?

  1. #1

    Question Paniku ?

    Si mund te sherohet apo menaxhohet paniku i tepruar ose thene banalisht vesvesi.

    Kam nje kushuri te pare, qe per cdo gje e ze paniku dhe nxitohet sikur po i shembet bota siper. Nuk e ze paniku per gjera kot fare, por per shqetesime qe na rrethojne psh semundje, debate, gjera jetesore familjare apo shoqerore. Gjera qe ne i kalojme normalisht sipas rastit dhe jo per gjene me te vogel pothuajse del me pizhama nga nxitimi

    Ka rreshqitur thua apo eshte dicka tjeter se po na ben merak
    Revolution 1848

  2. #2
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    ne pamje te pare duket sikur e ka marr tatapjeten, po mire do benit ta conit te ndonje ekspert lumadhin.
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  3. #3
    Citim Postuar mė parė nga Endless Lexo Postimin
    ne pamje te pare duket sikur e ka marr tatapjeten, po mire do benit ta conit te ndonje ekspert lumadhin.
    Cilet jane te mire per kete pune o Endless se ky sma mer mendja qe do pranoje jo. Po nuk duket i shkare per gjera normale, bile do thoja qe eshte shume i dhene pas problemeve familjare apo punes, por e tepron me keto gjera sa te ze frika ti thuash se psh ( e ka zene kolla nenen ) e le punen dhe cdo gje ashtu pa menduar dhe oburra se u dogj vendi
    Revolution 1848

  4. #4
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anėtarėsuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    nuk di ca te te sugjeroj mo shoku, po me gjithe qef te kisha ndihmu. keshtu si thu ti kam dhe une njeriun tim ne fis, po ajo te pakten deri diku eshte e justifikuar se eshte femer.. me cpo me thua nuk me duket te kete ndonje problem serioz, keta persona thjesht jane me te ndjeshem se ne te tjeret. ne te njejten kohe dhe me te dashur. ndoshta s'eshte dhe ndonje gje per tu shqetesuar.
    Without deviation from the norm, progress is not possible

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •