Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 31
 1. #1

  Santa po vjen(per femijet e forumit dhe jo vetem))

  Argetoni femijet dhe vehten me rrugen qe po kalon Santa neper bote ........
  http://www.noradsanta.org/en/track3d.html
  instaloni Google Earth dhe klikoni djathtas poshte (Trak Santa in Google earth)
  Femije te dashur santa po vjen.

 2. #2
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Ku santa lol
  Tek une se mbajti vrapin hic, asnje dhurat nuk po shoh
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,879
  Si nuk qellova babadimer.
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 4. #4
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Si nuk qellova babadimer.
  Cili babagjysh ai me rudolph-in mit der roten nase ?

  No kondra dhe civila per dhurata hahhaha
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,879
  Izaaaa,
  mos paragjyko, se po mi lendon ndjenjat.
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 6. #6
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,776
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Ku santa lol
  Tek une se mbajti vrapin hic, asnje dhurat nuk po shoh : D

  Jam tu e vesh kostumin e babgjishit qitash, e jam tu u nal ka ti ni cop her
  Shif ktu oj ti, edhe babgjishit i pelqe kur i bajn dhurata
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 7. #7
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,776
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Izaaaa,
  mos paragjyko, se po mi lendon ndjenjat.

  Ik ti mos u lendo!


  Iza, m'paragjyko mu sa t'dush...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 8. #8
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Citim Postuar mė parė nga skender76 Lexo Postimin
  Jam tu e vesh kostumin e babgjishit qitash, e jam tu u nal ka ti ni cop her
  Shif ktu oj ti, edhe babgjishit i pelqe kur i bajn dhurata ;-)
  Sipas zakonit nja dy biskota dhe nje gote qumshti , jam duke ti len tek tavolina LOL
  Mos hy nga oxhaku se kam vu dru me flak
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 9. #9
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,559
  Mos boni chit chat se jua fshiva postimet
  Elegance is an attitude.

 10. #10
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Skendero anxhit mos i sill dhurata , se nuk ka qene Brave gjithe vitit :-D

  Böse mädchen
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 11. #11
  back to origin Maska e ☆Angie☆
  Anėtarėsuar
  02-11-2007
  Vendndodhja
  Skyline
  Postime
  2,559
  Aq braves Mädchen kam qėnė, sa mu lodhėn durėt dje tu gris paketimet Shyqyr mora ato qė doja, e jo budalliqe kot e mkot. I kisha tė gjitha nė Wunschzettel e ashu mi solli Christkindi

  Andej nga ju erdhi?
  Elegance is an attitude.

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,879
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Sipas zakonit nja dy biskota dhe nje gote qumshti , jam duke ti len tek tavolina LOL
  Mos hy nga oxhaku se kam vu dru me flak


  Izaaaa,
  ma jep mua ate goten e Skenderit njehere,
  tja fus nje doze helmi ne te.
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 13. #13
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Anxhi :

  Mu me kane mbyt ne parfum dhe cream-ra :-D , do hap nje dyqan kinkalerinash :-D
  Keshtu eshte kur nuk ben wunschzettel, e le: lass mich überraschen

  Deshire kisha nje makine , klein aber fein , pretendova celsat lol
  Megjithse si kam humb shpresat , kemi vitin e ri perpara hahahhahaha
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 14. #14
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
  Izaaaa,
  ma jep mua ate goten e Skenderit njehere,
  tja fus nje doze helmi ne te.

  Hot qumshti eshte kundra helmit .
  Pastaj ai per te miren ton po mundohet .  Be gati listen
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 15. #15
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,624
  Kėtej nga unė kishte kaluar por nuk kishte hyr dot tek oxhaku se ishte i ngushtė.

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e hot_prinz
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  9,879
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Hot qumshti eshte kundra helmit .
  Pastaj ai per te miren ton po mundohet .

  Be gati listen : D


  Izaaaa,

  sme tregove me heret, ufff.. me duhet ta bej gati pushken.
  Edhe vetem nese jam qorruar, se t'mire per mua spo shoh.

  S'bej lista une, ate te rendesishmen e mbaj ne zemer.
  tempus fugit, amor manet in aeternum corde

 17. #17
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  Citim Postuar mė parė nga Station Lexo Postimin
  Kėtej nga unė kishte kaluar por nuk kishte hyr dot tek oxhaku se ishte i ngushtė.
  Ta them pak me ndryshe , Babagjyshi ishte shendoshur pak si shume .
  Pra se ka fajin oxhaku
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 18. #18
  Lab 100% Maska e Station
  Anėtarėsuar
  26-02-2010
  Vendndodhja
  Shqipėri
  Postime
  6,624
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Ta them pak me ndryshe , Babagjyshi ishte shendoshur pak si shume .
  Pra se ka fajin oxhaku
  Ka mundėsi edhe ashtu tė jetė se unė nuk e pashė, nė cel. mė tha qė nuk hynte dot se nuk e nxinte oxhaku ngaqė ishte i ngushtė.

 19. #19
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,776
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Sipas zakonit nja dy biskota dhe nje gote qumshti , jam duke ti len tek tavolina LOL
  Mos hy nga oxhaku se kam vu dru me flak :-D
  Mos e len qumshin te tavolina, se e du t'fresket..


  Citim Postuar mė parė nga ☆Angie☆ Lexo Postimin
  Mos boni chit chat se jua fshiva postimet :-D
  Kot s'kan than: Njeriu njihet kur ka pushtet...
  paqen, e sjell vetem drejtsia

 20. #20
  not exist Maska e skender76
  Anėtarėsuar
  10-06-2003
  Vendndodhja
  Sa me larg Shqiperise...
  Postime
  4,776
  Citim Postuar mė parė nga Izadora Lexo Postimin
  Skendero anxhit mos i sill dhurata , se nuk ka qene Brave gjithe vitit :-D

  Böse mädchen
  Anxhit asni gja, vetem ty gjana shum..
  paqen, e sjell vetem drejtsia

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •