Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 27 prej 27
  1. #21
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878
    Citim Postuar mė parė nga MaDaBeR Lexo Postimin
    Ndersa me e ēuditshmja, qe i pershtatet fiks kesaj temes ishte nje lajm qe e lexova sot ne FB. Hahahahahaha. O sa kam qesh.

    Enjoy...

    Telefon ne vend te vibratorit

    Nje 28 vjecare nga Salvador, i’u desh te merrte ndihmen e shpejte, per te hequr celularin, qe nuk mund te dilte dot nga vagina.
    Vajza prej kohesh single, kishte menduar mire te perdorte celularin, me funksionin vibrues, ne nje moment relaksi.
    Nuk ishte hera e pare qe perdorte telefonin si nje lloj lodre duke perdorur funksionin vibrues.

    Perdorte telefonin fiks te shtepise per te kryer thirrje ne numrin e saj te celularit, por “kurre nuk pergjigjej”.

    Per fat te keq, situata i ka shpetuar nga duart, dhe pas perpjekjeve te shumta, nuk arriti asnje menyre per te nxjerre jashte objektin e pazakonte, me pas ka vendosur te konsultohet me nje mjek, i cili, menjehere pasi ka bere disa telefonata, ka arritur ta shpetoje.

    Megjithate, nga ana e mjekeve nuk ka patur ndonje habi te vecante, duket se, qe prej disa vitesh jane mesuar te heqin objekte akoma me te cuditshme nga cdo lloj gryke. Per ceshtje privatesie nuk eshte zbuluar emri i vajzes.

    /teknologji/


    Po t'ja kishte vendosur nje litar telefonit, sdo i kishte ndodhe ky aksident te gjores.
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e Marya
    Anėtarėsuar
    10-05-2009
    Postime
    4,665

    Talking

    Citim Postuar mė parė nga hot_prinz Lexo Postimin
    Po t'ja kishte vendosur nje litar telefonit, sdo i kishte ndodhe ky aksident te gjores.
    Kishte harruar ta vinte ne ngarkim

  3. #23
    i/e regjistruar Maska e letaa
    Anėtarėsuar
    25-04-2010
    Vendndodhja
    ketu afer, atje larg
    Postime
    1,268
    ahh edhe un e marr celularin kur skam cte bej duhet te presii , i dergoj sms dikujt ose kot shikooj.. ...................... dje mu prish saa keqq
    Dita e harxhuar mė kot ėshtė ajo e kaluar pa qeshur.

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e hot_prinz
    Anėtarėsuar
    29-05-2007
    Vendndodhja
    Frankfurt
    Postime
    9,878
    Citim Postuar mė parė nga Marya Lexo Postimin
    Kishte harruar ta vinte ne ngarkim


    Si mendon mi?
    Edhe me teper ta kishte ngarkuar?
    tempus fugit, amor manet in aeternum corde

  5. #25
    bubbly
    Anėtarėsuar
    05-05-2003
    Vendndodhja
    USA
    Postime
    13,657
    Citim Postuar mė parė nga Kryeplaku Lexo Postimin
    Shikoj vajzat ne vende publike dhe autobuz, sapo ndjejne prezencen e dikujt tjetri kapin me vrap celularin.... Nuk e di pse pikerisht celularin. Dikush ne ashensor mund te shikoj oren apo te lexoj ndonje tabele nese ndjehet keq nga prezenca e te tjereve, por mania e shume vajzave eshte celulari....

    Nejse, mbase une nuk jam psikanalist i mire.... do ishte interesante te ket ca ide rreth kesaj manise me celularet.... Une e kam njecik veshtire te besoj se keto goca rine gjithe diten duke shkruajtur mesazhe, kam mendimin se celulari perdoret me shume ngase nuk ndjehen mire nga prezenca apo shikimi i dikujt....
    Ca me kap tjeter ? Ka gje tjeter te kapesh? E zeme ashensori ska ndonje parrulle (lol) aty brenda.. Ca me be? Te shofin butonat e numrave? Ca katnare permenden- polet, showing off cellin? Bah. Thjesht cellin e Kane best friend. Me teknologjine sot, se marr vesht ca Lesh filozofie kerkoni te beni! Ka obzervuar ky fenomen te ralle, e mezi priti ta shkruaj ketu. Leri njerezit te bejne whatever they feel, pa analizuar budalliqe. lol
    Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

  6. #26
    Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
    Anėtarėsuar
    07-01-2010
    Vendndodhja
    Rome
    Postime
    1,079
    Po kur hyne ne lokal dhe kane vape, perse e heqin pallton?
    Perchč er coro che famo tutti quanti insieme
    dice LAZIO sei grande te volemo bene!

  7. #27
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anėtarėsuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Per respekt si Goni i filmit.
    Where does a thought go when it's forgotten?

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •