Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 3 prej 3

Tema: iMac

 1. #1
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime

  iMac

  Hej nje pyetje. Kam ble nje imac. Puna eshte qe dua te instaloj nje program e me pyet per pass. Del emri im si admin dhe pass? Ai qe ma set it up ne dyqan nuk e di cfare pass i ka fut idioti . Se une vetem user name and pass krijova per apple. Kudo perdora 1 pass. Edhe puna eshte se kete passin qe i fus une, nuk ma merr ( jam 100% sigurte qe ky eshte passi per apple id ). Me ngriti nervat. Help pls. Si ta gjej passin e admin apo ku behet reset apo.. ndihme?
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 2. #2
  Perjashtuar Maska e landi45
  Anėtarėsuar
  10-04-2008
  Postime
  1,776
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  telefono apell dhe me recetetn dhe te dhenat e tua e resest pasin

 3. #3
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  oh, e gjetaaa. E gjeta. I am genius.
  Dhe sa figured out copy/paste ne magic trackpad too, pa lexu librin fare. Thx Landi per gadishmerine.lol
  Tema mund te mbyllet. Btw I love mac. Ku kisha qene me pare. Nuk shkoj me white now. Do rri black.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •