Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 2 prej 2
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-08-2011
  Vendndodhja
  Ne token e Allahut!
  Postime
  1,468
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 2 postime

  Ankese per jokorektesine e Uriel-it!!!

  Dua te ankohem per jokorektesine e moderatorit uriel, i cili ne nenforumin e tolerances nderfetare temen "Kush e shkroi Biblen" e fshiu, kurse temen "Kurani nuk eshte i ..." ende nuk e fshine.

  Kerkojm nga ai: Ose ti fshije te dyja, ose ti leje te dyja, mirepo keshtu standarde te dyfishta nuk duhet te tolerohen!!!!

 2. #2
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Zakonisht kur hapet njė temė e re, duhet tė trajtojė diēka dhe jo tė prezantohet veē me njė video nga youtube. Sidoqoftė dikush tjetėr nga stafi e ka levizur temėn drejt koshit te forumit, pasi nuk jam i vetmi qė kam acces tek forumi i Tolerancės fetare. Ndaj, nėse e shikon si tė arsyeshme mund tė tė japė shpjegime tė mėtejshme pėr pyetjet qė ngre.
  relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •