Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 16 prej 16
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime

  Si te fshij account-in nga FSH

  Dua te largohem nga FSH por njekohesisht ta fshije edhe account-in qe kam ketu. Mund te me ndihmoni??

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar riduana pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 3. #2
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  ouuuuu sa qenka nxehur riduana.....cne?
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tutankamon pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 5. #3
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  135 falenderime nė 105 postime
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  Dua te largohem nga FSH por njekohesisht ta fshije edhe account-in qe kam ketu. Mund te me ndihmoni??
  Pse mi,kush te ka hidherua,na thuaj!
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar e panjohura pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 7. #4
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  64 falenderime nė 55 postime
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  Dua te largohem nga FSH por njekohesisht ta fshije edhe account-in qe kam ketu. Mund te me ndihmoni??
  Arsye e fort qe do te largohesh riduan?
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar EDUARDI pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 9. #5
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  ho mi prgj se na bone t gjithve marak......
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar tutankamon pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 11. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime
  Askush thjesht nje vendim i imi dua te "zhdukem" nga bota virtuale

 12. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar riduana pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 13. #7
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  135 falenderime nė 105 postime
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  Askush thjesht nje vendim i imi dua te "zhdukem" nga bota virtuale
  Ani mi,behu reale,eshte shum e leht kjo pune
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 14. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar e panjohura pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 15. #8
  -
  Anėtarėsuar
  14-02-2011
  Postime
  2,457
  Faleminderit
  4
  34 falenderime nė 25 postime

 16. #9
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  64 falenderime nė 55 postime
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  Askush thjesht nje vendim i imi dua te "zhdukem" nga bota virtuale
  Mos bej gabim te largohesh se te gjithe te kemi xhan
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 17. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime
  Yes si i bje kjo pune duhet me shajt ndonje moderator une qe te ma heqin llogarin

 18. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar riduana pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 19. #11
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,825
  Faleminderit
  12
  113 falenderime nė 89 postime
  Llogaria nuk hiqet

  thjesht mos u fut ma dhe maron puna
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 20. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga EDUARDI Lexo Postimin
  Mos bej gabim te largohesh se te gjithe te kemi xhan
  E di eduard edhe une kam shume njerez te cilet i kam shume perzemer ketu ne forum por duke pare sa e zene do jem ne kohet ne vazdhim me shkollen e gjithcka tjeter kam filluar te fshij cdo gje nga interneti ndoshta nuk ju duket e arsyeshme por nuk dua ta kem mendjen per asnje cast ne gjera te tjera pervec atyre te rendesishmeve per kete arsye kam zjedhur kete rrug qe e dhe po te hy ne net mos kem ca te bej.

 21. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar riduana pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

 22. #13
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  135 falenderime nė 105 postime
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  Yes si i bje kjo pune duhet me shajt ndonje moderator une qe te ma heqin llogarin
  Jo,vetem do perjashtohesh,por asgje nuk do te largohet nga ,,llogarija''juaj,perveq asej,,fyerjeje'' qe do fshihej
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 23. #14
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  40
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  Yes si i bje kjo pune duhet me shajt ndonje moderator une qe te ma heqin llogarin
  eeee mos guxo te shash se jam un moderatori ketu.....
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 24. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-03-2009
  Vendndodhja
  Shijak
  Postime
  850
  Faleminderit
  13
  5 falenderime nė 5 postime
  leje se e vendosa do i shaj te gjith ahah shaka gjithsesi menyra tjetr bjeri nji paswordi qe se man men edh eja ku iku puna

 25. #16
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Citim Postuar mė parė nga riduana Lexo Postimin
  Yes si i bje kjo pune duhet me shajt ndonje moderator une qe te ma heqin llogarin
  Ose tė kėrkosh pėrjashtim permanent, pasi llogaria nuk fshihet.
  relata refero

 26. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Uriel pėr postimin:

  bsdev (03-03-2017)

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •