Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 52
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1

  Edhe njeqint te behesh Beso Bashllari!

  Me vjen keq qe nuk e hapa me pare forumin dhe te shikoja ditlindjen e mikut tim te dashur Z.Beso!
  Te uroj nga zemra edhe njeqint vite te tjera te lumtura Beso!Kalofsh sa me bukur sot me familjen tende dhe mes miqsh!Humori qe te karakterizon qofte prezent sonte!Perqafime nga teta!:

 2. #2
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  43
  Postime
  1,946
  Kam Kenaqesin Pas Zonjes Pranvera Tju Uroj Dhe Un Gezuar Ditelindjen Dhe Qofshi I Lumtur Ne Cdo Sekonde Te Jetes Tuaj Personale Familjare Dhe Me Te Gjithe Te Dashurit E Zemres Tuaj..

  Gezuar Me Respekt Eduart Hoxha....
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e toni54
  Anėtarėsuar
  25-02-2010
  Postime
  3,777
  ketyre dy urimeve me lart i bashkangjiteme edhe une me urimin me te mire e nje jete te lumtur me familjen....

 4. #4
  B@NeS@XhIe Maska e B@Ne
  Anėtarėsuar
  04-01-2010
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  4,339
  Gezuar , gjithe te mirat dhe 100

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e alem_de
  Anėtarėsuar
  02-10-2009
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  6,745
  Urime te perzemerta per ditlindjen Besoja,miku im.U befsh 100 vjec.

  Da steh' ich nun, ich armer Tor,
  Und bin so klug als wie zuvor!

 6. #6
  ti, une dhe melodia Maska e orhideja
  Anėtarėsuar
  02-10-2010
  Postime
  4,817
  Gezuar Beso...........edhe shume tjera te lumtura!

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e Ēaushi
  Anėtarėsuar
  03-05-2006
  Vendndodhja
  Nė Atdhe!
  Postime
  3,283

  Arrow Urime Miku im...

  Besooooo.......

  Te uroj nga zemra, gezuar miku im ....
  Paq gjithe ato qe zemra ti deshiron...
  ME FAT EDHE 100 TE TJERA...  Ps/ Heren e fundit e pime kafen se bashku ne qender te Tiranes...radhen e ka Prishtina...!?...si thu Ti Beso...!?
  Dhuro shumė...e prit pak!

 8. #8
  e Shqipes Maska e Foleja_
  Anėtarėsuar
  04-08-2004
  Postime
  1,694
  Urime ditelindjen Beso. Festofsh i lumtur edhe 100 te tjera

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Brari
  Anėtarėsuar
  23-04-2002
  Postime
  18,827
  Beso, urimet me te mira per Ju e familjen tuaj!

  Te pacim gjithmone keshtu si je!

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
  Anėtarėsuar
  12-01-2008
  Vendndodhja
  Rahovec,Kosovė
  Postime
  13,501
  I dashur dhe i respektuar miku im Beso BASHLLARI,shumė urime pėr ditėlindje,sė pari shėndet, pastaj pak mė shumė para nga djersa qė vėrtet keni derdhur shumė, shumė, pėr afirmimin dhe ngritjen e jetės kulturore e artistike...sa mė shumė frymėzime letrare e humoristike...e mbi tė gjitha, jetė tė qetė bashkė me mė tė dashurit, pleqėri tė mbarė...
  Jetėgjatėsi mik i nderuar!

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776
  Gezuar ditelindjen Beso. Pritsh edhe shume ditelindje i lumtur!
  AUTOCHTHONOUS

 12. #12
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,782
  *** ***
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e mondishall
  Anėtarėsuar
  28-11-2006
  Vendndodhja
  Ne Selanik te Greqise
  Mosha
  63
  Postime
  2,690
  Filloi kur t'i deshirosh edhe 100 vitet e urimit tim, i dashur Beso! Ne cdo cast te tyre vec shendet rinor dhe endrra e deshira te realizuara do jetosh. Pena mos t'u ndalte ne krijimtarine tende tipike lirike, emocionuese e frymezuese.
  -Pasja e shpirtit ėshtė privilegj pėr trupin. (E SH)

 14. #14
  i/e regjistruar Maska e puroshkodran
  Anėtarėsuar
  07-02-2008
  Postime
  3,635
  edhe 100 beso

 15. #15
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,326
  Urime per ditelindjen beso.. U befsh edhe 100 vjec!!!

 16. #16
  yep Maska e Izadora
  Anėtarėsuar
  11-09-2008
  Vendndodhja
  ne zemren e atij qe ka "zemer"
  Postime
  8,793
  U befsh sa te duash vete Beso !

  Shendet , mbaresi dhe lumturi te uroje ne familje dhe kudo :-))
  Jeto sot se neser nuk i dihet

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e Nete
  Anėtarėsuar
  13-04-2009
  Postime
  8,689
  Urime edhe 100 i nderuar Beso,shume suksese e lumturi prane me te dashurve tu,uroj te jeshe gjithnje ashtu i qeshur e me humor

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,214
  Per shume vjet gezuar mik .......

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Marya
  Anėtarėsuar
  10-05-2009
  Postime
  4,669
  gezuar zoti beso

 20. #20
  fossa dei leoni Maska e prenceedi
  Anėtarėsuar
  07-11-2008
  Postime
  2,120
  Edhe 100 Beso!

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •