Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 194 prej 194
  1. #181
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    02-04-2010
    Vendndodhja
    unided states of europe
    Postime
    682
    [QUOTE=Ksanthi;3237213]
    Citim Postuar më parë nga HEN-RI Lexo Postimin

    Dhe ne gjume te del Papar ..ndreu .
    Mos je gje analist emrash ne profesion ?
    Anal..ist?
    Nga e kuptove ti?
    Sa te zgjuara qe jeni juve filo-greket!
    Ndryshuar për herë të fundit nga HEN-RI : 21-10-2011 më 05:04 Arsyeja: kot per qef

  2. #182
    Τρελάρα Maska e Ksanthi
    Anëtarësuar
    22-12-2007
    Vendndodhja
    Στ'αστέρια
    Postime
    2,763
    [QUOTE=HEN-RI;3237214]
    Citim Postuar më parë nga Ksanthi Lexo Postimin

    Anal..ist? Jam vetem per ceshtje femrash!
    Nga e kuptove ti?
    Sa te zgjuara qe jeni juve filo-greket!
    Zakonisht qente qe lehin nuk te hane .

  3. #183
    Perjashtuar
    Anëtarësuar
    02-04-2010
    Vendndodhja
    unided states of europe
    Postime
    682
    [QUOTE=Ksanthi;3237233]
    Citim Postuar më parë nga HEN-RI Lexo Postimin

    Zakonisht qente qe lehin nuk te hane .
    Jam dakord me ato qe shkruani......sepse e ke fjalen per qent greke

  4. #184
    -
    Anëtarësuar
    21-01-2009
    Vendndodhja
    -
    Postime
    2,081
    Citim Postuar më parë nga s0ni Lexo Postimin
    Ca t'bej s0ni kur statistika prap sme del tek perqindja jote Station.
    Atehere une do pyesja; ksanthi, helen, prenceedi, maratanomoka, cool shqype, hen-ri qe kan jetuar apo jetojne ne Greqi nese jan llumi shqiptar? Pastaj do beja llogarite. E pra kshu eshte kjo puna e statistikes. Hipoteza qe solle duhet te konfirmohet. E keshtu une po marr nje pjese te popullsise dhe nxjerr perqindjen. Mendoj qe te gjithe njerezit mesiper jane si shumica e shqiptarve qe shohin punen dhe hallin e tyre.

    Sinqerisht shume mendime ekstreme kam lexuar ne kete teme.

    Tani nese domosdo do ta nxjerresh ate 90%-cen shko tek burgjet e Greqise dhe nxirr llogarine qe 90% te burgosur shqiptar jane llumi i shoqerise shqiptare.
    Shiko se unë kam patur respekt për ty.... po te kjo tema e ke qelbur fare. Po sinqerisht.
    Ti mund të kesh mendimin tënd por ti del komplet jashtë teme.
    Këtu moj vajzë e mbarë nuk diskutohet për krimin apo për kriminelët në veçanti. Këtu diskutohet për shqiptarët që janë kriminela në përgjithësi. Tani faktet janë fakte. Që shqiptarët janë kriminelë janë.

    Ja ty psh nuk të vjen turp që je shqiptare???? Ti qofsh.
    Nuk të pëlqejnë faktet? Ke njohur ndonjëherë ndonjë shqiptar që nuk ka vjedhur një grek të ndershëm? Që nuk ka vrarë ndonjë grek të pambrojtur në kufi? Ke njohur ndonjë shqiptar që nuk ka shkuar me motrën apo me nënën e vet?
    Unë nuk kam njohur për vete. Mos më thuaj që ti ke njohur një shqiptar që nuk është hajdut, vrasës dhe manjak seksual se nuk ka mundësi. E thonë faktet.
    Por edhe sikur të kesh njohur, me siguri nuk e ke pyetur mirë se do ketë qenë grek i Shqipërisë.

    Po ndonjë grek që ka vjedhur, që ka vrarë apo makar të ketë thënë ndonjë fjalë raciste ke njohur?
    Unë për vete jo. Por edhe sikur ta kesh parë një grek të tillë nuk e ke njohur mirë se me siguri ka qenë shqiptar që hiqej si grek.

    Faktet janë fakte moj shoqe, Ndaç pranoi ndaç plaç nga inati që nuk je greke.
    Na marrsh të keqen.
    -

  5. #185
    _____
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Kavir,

    Meqense mendimin tend e vleresoj u ula te lexoj gjithe gezim sot ne kete dite te bukur me diell. Wow, cfare me bere!!! Cdo rrjeshte qe lexoja me fusje friken dhe me shume, kur erdha tek fundi i shkrimit po dridhesha. Papritur ktheva koken mbrapa dhe c'pashe? HIJEN time!!!!! Tmerr. Ikaaa te fshihem diku ku s'shoh drite me sy qe hija ime mos me ndjek. Ishalla t'kemi mot me stuhi, bresher dhe shi qe te jem e qete.

  6. #186
    I love god
    Anëtarësuar
    23-02-2007
    Postime
    8,043
    Citim Postuar më parë nga s0ni Lexo Postimin
    Kavir,

    Meqense mendimin tend e vleresoj u ula te lexoj gjithe gezim sot ne kete dite te bukur me diell. Wow, cfare me bere!!! Cdo rrjeshte qe lexoja me fusje friken dhe me shume, kur erdha tek fundi i shkrimit po dridhesha. Papritur ktheva koken mbrapa dhe c'pashe? HIJEN time!!!!! Tmerr. Ikaaa te fshihem diku ku s'shoh drite me sy qe hija ime mos me ndjek. Ishalla t'kemi mot me stuhi, bresher dhe shi qe te jem e qete.
    qe thua ti moj vajze ne kohen time dhe te Kavirit ishin burgjet plot.

    ps.ne si emigrante mundohemi ta parfaqsojme Shqiperine ashtu sic duhet.

    mos ja ver re se eshte plak

  7. #187
    _____
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Dragueee si ka mundesi qe s'ke frike nga hija jote si Shqiptar qe je??!

    Jam e sigurte qe ai me kuptoi fare mire por per lexuesit e tjere shkrimi im duhet te perfundonte me nje haha ne fund.


    Ps. Kavir beji icik me te thjeshta batutat se eshte replika e dyte qe marr
    Ndryshuar për herë të fundit nga s0ni : 26-10-2011 më 13:51

  8. #188
    -
    Anëtarësuar
    21-01-2009
    Vendndodhja
    -
    Postime
    2,081
    Drague, lëri llafet po hajde rrëfehu këtu sa qytetarë gjermanë ke vrarë? Sa thesë me ullinj ke vjedhur?
    Meqë ra llafi po të kalosh kufirin ilegalisht në Gjermani me siguri që kanë të drejtë të të vrasin apo jo, ë Drague?

    Soni, keq më vjen po ti akoma nuk e kupton rrugën e shpëtimit. Ka vetëm një rrugë, të bësh deklaratën e mëposhtme:
    Dëshmoj që ka vetëm një Zot dhe grekët janë të Dërguarit e tij.

    Meqë ra fjala te grekët. Një shkrimtar grek që donte t'i bënte njerëz normalë i ziu bashkëkombasit e vet duke folur për grekët thoshte:

    Të kesh lindur oriental dhe i varfër është si të kesh lindur në burg ose si të kesh nisur jetën duke kryer një krim. Duhet më parë të shlyesh krimin.

    Me pak fjalë e kishte llafin për "katharsisin" e mentalitetit i nderuari shkrimtar.
    Po zëre se nuk e tha, se nuk e dëgjoi njeri.
    -

  9. #189
    _____
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Kavir, fillimisht te falenderoj per preokupimin tend per gjendjen time. Dicka duhet t'bej se ne gjendjen e tanishme s'jam mire joooo.

    Atehere po filloj:
    "Dëshmoj që ka vetëm një Zot dhe grekët janë të Dërguarit e tij".

    Por, shume pune me duhet se s'kam c'ti bej kesaj thenie qe me ben mua vete Zot:
    -"Jam Shqiptar, Zot e bujar, mbi kete dhe qe e kam si fe, e permbi fe, e kam vatan, e kam atdhe".

    Cila eshte me mire; te jesh Derguesi i Zotit apo Zoti vete?

    Ps. Nese s'me sheh me dihet qe kam gjetur shpetim!!

  10. #190
    e Shqipes Maska e Foleja_
    Anëtarësuar
    04-08-2004
    Postime
    1,694
    Citim Postuar më parë nga s0ni Lexo Postimin
    Kavir, fillimisht te falenderoj per preokupimin tend per gjendjen time. Dicka duhet t'bej se ne gjendjen e tanishme s'jam mire joooo.

    Atehere po filloj:
    "Dëshmoj që ka vetëm një Zot dhe grekët janë të Dërguarit e tij".

    Por, shume pune me duhet se s'kam c'ti bej kesaj thenie qe me ben mua vete Zot:
    -"Jam Shqiptar, Zot e bujar, mbi kete dhe qe e kam si fe, e permbi fe, e kam vatan, e kam atdhe".

    Cila eshte me mire; te jesh Derguesi i Zotit apo Zoti vete?


    Ps. Nese s'me sheh me dihet qe kam gjetur shpetim!!

    Tri fjali qe me ben te i buzeqesh dites sot qe nga mengjesi . Perkulem para kesaj deklarate sOni ,para kesaj te vertete dhe vetem te vertete !

  11. #191
    -
    Anëtarësuar
    21-01-2009
    Vendndodhja
    -
    Postime
    2,081
    Citim Postuar më parë nga s0ni Lexo Postimin
    Kavir, fillimisht te falenderoj per preokupimin tend per gjendjen time. Dicka duhet t'bej se ne gjendjen e tanishme s'jam mire joooo.

    Atehere po filloj:
    "Dëshmoj që ka vetëm një Zot dhe grekët janë të Dërguarit e tij".

    Por, shume pune me duhet se s'kam c'ti bej kesaj thenie qe me ben mua vete Zot:
    -"Jam Shqiptar, Zot e bujar, mbi kete dhe qe e kam si fe, e permbi fe, e kam vatan, e kam atdhe".

    Cila eshte me mire; te jesh Derguesi i Zotit apo Zoti vete?

    Ps. Nese s'me sheh me dihet qe kam gjetur shpetim!!
    Po ti qenke pjellë e Dreqit. E dija unë.
    Po nuk ke faj ti. Nuk kam këtej rrotull Shën Iliaqin e forumit, ai është njësh kur vjen puna për kryqëzata "helenizmi" dhe martirizime alla-shenjtorësh.
    Shembullin e tij duhet të ndjekim të gjithë.
    -

  12. #192
    _____
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Citim Postuar më parë nga Foleja_ Lexo Postimin
    Tri fjali qe me ben te i buzeqesh dites sot qe nga mengjesi . Perkulem para kesaj deklarate sOni ,para kesaj te vertete dhe vetem te vertete !
    Jane fjale qe te ushqejne shpirtin

  13. #193
    _____
    Anëtarësuar
    29-04-2002
    Postime
    3,623
    Citim Postuar më parë nga Kavir Lexo Postimin
    Po ti qenke pjellë e Dreqit. E dija unë.
    Po nuk ke faj ti. Nuk kam këtej rrotull Shën Iliaqin e forumit, ai është njësh kur vjen puna për kryqëzata "helenizmi" dhe martirizime alla-shenjtorësh.
    Shembullin e tij duhet të ndjekim të gjithë.
    E pranoj me plot krenari!!! Kot s'thashe une qe gjeta shpetim.

    Shen Ilaqi i forumit s'di nga tja mbaje, i iku pensioni. Si ndermjetes na bej icik analizen e kesaj ndodhie te fundit. Si eshte gjendja andej?

  14. #194
    Lux Libera Nos Maska e Shkelqesia_E_Tij
    Anëtarësuar
    23-09-2002
    Vendndodhja
    Where ladies pray the God
    Postime
    1,028
    Titulli i temes: Greqi, kapen 5 shqiptarë, të bandës së grabitësve me kallash !

    Pergjigje: Ne te s´emes shkofshin !!!!

    Blossoms of heaven, Ashes of hell...

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •