Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime

  Thumbs down Webmasteri i forumit ku eshte ?

  Kontaktimi me te ndermjet emailit eshte i pamundur. Kam provuar dhe disa here te tjera para disa viteve dhe prap e njejta gje ( Asnje pergjigje ) Pse keshtu ?

 2. #2
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,363
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 10 postime
  Provo Te Kontaktosh Me Albo-n Me Mesazhe Private! Besoj se do te pergjigjet!

 3. #3
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Rrofsh Deno, po mire ky webmasteri normalisht duhet per naj gjo knej ka forumi apo hajt ? Jo se kam provu i kom cu edhe Albos nja dy her mesazh po nuk ma ka var hic

 4. #4
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Anėtarėsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  32
  Postime
  4,462
  Faleminderit
  2
  16 falenderime nė 16 postime
  Citim Postuar mė parė nga EuroStar1 Lexo Postimin
  Rrofsh Deno, po mire ky webmasteri normalisht duhet per naj gjo knej ka forumi apo hajt ? Jo se kam provu i kom cu edhe Albos nja dy her mesazh po nuk ma ka var hic
  Nė fund tė forumit djathtas, ke mundėsinė pėr tė kontaktuar webmasterin dhe administratorin e forumit njėkohėsisht.

  Mjafton tė shtypėsh tek Na Kontaktoni

  Shkruaj emrin, adresėn elektronike. Zgjidh arsyen se pėrse po e kontaktoni, shkruani mesazhin dhe shtyp butonin Dėrgo
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  Sa e thjeshte paska qen re . Sa injorant qe jam, hic nuk mar vesh nga keto pune.

  Ate fjalen Na kontaktoni e ka sa per publicitet

 6. #6
  Hierark i lartė Maska e Uriel
  Anėtarėsuar
  07-02-2010
  Vendndodhja
  Torre della Fame
  Postime
  1,219
  Faleminderit
  3
  40 falenderime nė 33 postime
  Arsyeja se pėrse ke vendosur tė kontaktosh me administratorin ėshtė thelbėsore. Jo ēdo mesazhi i kthehet pėrgjigje: kjo gjykohet nga rėndėsia, serioziteti dhe vlera qė mbart. Ndaj duhet tė kuptosh pse ndodh injorimi nė disa raste.
  relata refero

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •