Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 39
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611

  Foto nga ndeshja Shqiperi vs France *-*
 2. #2
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611
  Ballistet
 3. #3
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 4. #4
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 5. #5
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 6. #6
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 7. #7
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 8. #8
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611

 9. #9
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Akleti foto te bukura,se shpejti do ti plotsoj me disa foto me ndeshjen qe do mbahet ne France
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

 10. #10
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611
  Shum ide e bukur Xhenet me pelqen
 11. #11
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 12. #12
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 13. #13
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 14. #14
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 15. #15
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 16. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-08-2011
  Postime
  145
  Vertet foto te bukura
  Pergezime

 17. #17
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 18. #18
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 19. #19
  i/e regjistruar Maska e alketi83
  Anėtarėsuar
  28-06-2010
  Postime
  3,611 20. #20
  Shqiptare dhe krenare. Maska e Xhenet.M.S.
  Anėtarėsuar
  23-08-2009
  Vendndodhja
  Ne mesin e te dashurve te mi...
  Postime
  10,781
  Akleti sote mora bileten,dhe shpresoj qe do fitojm kesaj here
  - - Shumė shpesh ndodh rasti, kur dhembjen nuk mund ta ndash me askė!
  Agim Metbala"

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •