Close
Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789
Duke shfaqur rezultatin 161 deri 169 prej 169
 1. #161
  Style & Substance Maska e qeveriablu
  Anėtarėsuar
  16-05-2011
  Postime
  1,830
  Faleminderit
  0
  11 falenderime nė 11 postime
  Citim Postuar mė parė nga IslamInfo Lexo Postimin
  bani misionari i jehovajve...
  E ti, misionar i kujt je? AL Quaida kerkon non-stop njerez si ti.Paraqitu te Imami yt i besueshem dhe do te katapulton ne ato rrethe mizerje.Forco vetem pak retoriken dhe do te pranojne atje.Mandej do te ishte edhe e sinqert nga ana yte,te besh nje hap te till !
  Mos blej asnje prodhim qe fillon me barkodin 860 (prodhime serbe),dhe ato 520 (prodhime greke) !

 2. #162
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-09-2011
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po ti qeveria blu misionar i kujt je ??i djallit apo .... ti nuk je me i hajrit se te tjeret

 3. #163
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Anėtarėsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  40
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga dLeoni Lexo Postimin
  Po ti qeveria blu misionar i kujt je ??i djallit apo .... ti nuk je me i hajrit se te tjeret
  Edhe pse qeveria nuk o i hajrit apo e po perpiqet tu mbushe mendjen ca me tru te perdhunuar nga arabet ?
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

 4. #164
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-09-2011
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kape njerin e mplas per tjetrit i thone kesaj.

 5. #165
  [L]{I}[N]{U}[X] Maska e Ardi_Pg_ID
  Anėtarėsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  New York City Haven on Earth
  Mosha
  40
  Postime
  2,760
  Faleminderit
  8
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga dLeoni Lexo Postimin
  Kape njerin e mplas per tjetrit i thone kesaj.
  E njejta gje shkon e me ju islamiket e thekur ... me ran po llaf thoni ndonje gje sipas mendjes tuaj ndonjehere ju apo vetem ca thone hoxhallaret edhe ca thote kurani dini me thene?
  Forgiving Islamic Terrorists is Gods Duty, Our Duty Is To arrange the Meeting
  N. H. Schwarzkopf

 6. #166
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-09-2011
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Ardi_Pg_ID Lexo Postimin
  E njejta gje shkon e me ju islamiket e thekur ... me ran po llaf thoni ndonje gje sipas mendjes tuaj ndonjehere ju apo vetem ca thone hoxhallaret edhe ca thote kurani dini me thene?
  Sa per info ,nuk jam islamik ,jam musliman... dhe mundesisht ate qe e mendon me tru, ta shprehish me mire ne shkrim se ste mer vesh kush cfar ke thene

 7. #167
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-09-2011
  Postime
  36
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga bani Lexo Postimin
  dhe eshte vetem postimi i 22-te i ketij anetari ,
  no comennt .......
  dhe cfat te pengon ti ky nr 22 ?? a me fal ti ke problem me 19 ok te kuptoj ti vazhdo shkruaj sa gjere e aq gjate ,por te jeshe i sigurte se askush nuk te ve veshin ti .

 8. #168
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  09-08-2011
  Vendndodhja
  Ne token e Allahut!
  Postime
  1,468
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga qeveriablu Lexo Postimin
  E ti, misionar i kujt je? AL Quaida kerkon non-stop njerez si ti.Paraqitu te Imami yt i besueshem dhe do te katapulton ne ato rrethe mizerje.Forco vetem pak retoriken dhe do te pranojne atje.Mandej do te ishte edhe e sinqert nga ana yte,te besh nje hap te till !
  qeveriablu? Ti a advokat i banit je a?

  Mos mor burr respektoje pak veten!

 9. #169
  i nenshtruar Maska e bani
  Anėtarėsuar
  28-03-2003
  Postime
  2,764
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga IslamInfo Lexo Postimin
  qeveriablu? Ti a advokat i banit je a?

  Mos mor burr respektoje pak veten!
  ju cfare keni me qent mor vlla , se nuk po e marr vesh ,
  le t'a shikojne te gjithe , edhe qeveria blu edhe cdo qeveri tjeter , qe ju sa te merrni qeverine , puna e pare do vrisni qente ,
  urdhero hadithin SAHIH, qe eshte obligim per t'u zbatuar nder muhamedane;

  I Dėrguari i Allahut urdhėroi qė qentė duhet tė vriten.
  Vėllimi 4, Libri 54, Numer 539:

  Transmeton Ebu Talha:

  Profeti tha: "Engjėjt nuk hyjnė nė njė shtėpi qe ka qen apo njė foto nė tė."


  -------------------------------------------------- ------------------------------

  Vėllimi 4, Libri 54, Numer 540:

  Transmetuar nga Umer bin 'Abdullah ':

  I Dėrguari i Allahut urdhėroi qė qentė duhet tė vriten.

  vertetojeni hadithin ketu;
  http://www.shariahprogram.ca/Hadith/...i/054.sbt.html
  Nuk ka perėndi tjetėr pėrveē ZOTIT

Faqja 9 prej 9 FillimFillim ... 789

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •