Close
Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 65
  1. #21
    Citim Postuar më parë nga Linda5 Lexo Postimin
    Se vej ne diskutim

    Po ti je VIP vet

    Vetem kujdes amon,se mos te njiten,dhe jo ti njitesh

    Po ky,a thua do e djegi ?
    Ore le të më ngjiten,veç të jenë me lek ,sa ti rjep pak : P.

    Do ta djegi thua ?? Do ti vëjë flakën fare,do mbahet mënd gjatë .

    : D
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  2. #22
    i/e regjistruar Maska e Linda5
    Anëtarësuar
    03-10-2007
    Postime
    7,276
    Citim Postuar më parë nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Ore le të më ngjiten,veç të jenë me lek ,sa ti rjep pak : P.

    Do ta djegi thua ?? Do ti vëjë flakën fare,do mbahet mënd gjatë .

    : D
    Amon vetem ti mos mu digj,se te kena te vetem ,pa asnji kopio

    Po per ti rrjep, edhe skalpin e kokes rripi

    Te pershnes per sot

    Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

  3. #23
    Bashkë me AvB do vijnë edhe Sunnery James & Ryan Marciano.
    Qemoli do digjet fare

    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e paulvandyk
    Anëtarësuar
    21-09-2011
    Vendndodhja
    Kosovë
    Postime
    19
    Citim Postuar më parë nga Linda5 Lexo Postimin

    Te dua ne rresht te pare,vetem kujdes,se mos te vjen ndonji si puna e Çilit aty afer,dhe me humbet ,e ste shikoj dot
    vallah edhe une isha hutue me mu afru naj femer qe i ka mollat si çiljeta!
    Electronic Dance Music is a Universal Religion

  5. #25
    Citim Postuar më parë nga paulvandyk Lexo Postimin
    vallah edhe une isha hutue me mu afru naj femer qe i ka mollat si çiljeta!
    Pse,ça je ti ?

    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  6. #26
    Fresh NEWS !!! (sot e mora vesh unë )

    Të gjithë ata që disponojnë një nr Eagle (ose mund ta blejnë një të tillë të ri) ,nqs shkojnë te dyqani qëndror i Eagle Mobile, në Bllok tek Flagship,ngjitur me lokalin Vogue dhe kryejnë atje një rimbushje prej 1000 Lekë (të reja) në nr e tyre Eagle përfitojnë një biletë për te koncerti i Armin van Buuren FALAS !
    Praktikisht...mer një biletë qyl. Rimbushja kryhet,lekët i ke në telefon te nr yt Eagle,dhe biletën qyl e mer. Opsion shumë herë më i mirë sesa ai i blerjes së biletës direkt,pra 2000 Lekë (të reja).


    Nxitoni burra dhe gra : p.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  7. #27
    Dark Angel Maska e smokkie
    Anëtarësuar
    08-01-2004
    Vendndodhja
    verdalle
    Postime
    1,137
    Erdhi dhe iku Armin Van Buuren dhe mediat skiptare nuk thane asnje gje! Te pakten deri tani nuk kam pare asnje lajm ne median e shkruar !!!
    Kush ishte besoj se eshte kenaqur!
    Cdo gje eshte relative...

  8. #28
    Citim Postuar më parë nga BlooD_VenoM Lexo Postimin
    Fresh NEWS !!! (sot e mora vesh unë )

    Të gjithë ata që disponojnë një nr Eagle (ose mund ta blejnë një të tillë të ri) ,nqs shkojnë te dyqani qëndror i Eagle Mobile, në Bllok tek Flagship,ngjitur me lokalin Vogue dhe kryejnë atje një rimbushje prej 1000 Lekë (të reja) në nr e tyre Eagle përfitojnë një biletë për te koncerti i Armin van Buuren FALAS !
    Praktikisht...mer një biletë qyl. Rimbushja kryhet,lekët i ke në telefon te nr yt Eagle,dhe biletën qyl e mer. Opsion shumë herë më i mirë sesa ai i blerjes së biletës direkt,pra 2000 Lekë (të reja).


    Nxitoni burra dhe gra .

    Iiiiiiiiiii sa inat qe e lexove sot kete koment Nejse, i rrofte 20mije lekshi se e kishte dyndur vendin me sa mora vesh

    La vita non si spiega, si VIVE!

  9. #29
    i/e regjistruar Maska e Endri_
    Anëtarësuar
    16-02-2011
    Vendndodhja
    Tr
    Postime
    1,165
    Citim Postuar më parë nga smokkie Lexo Postimin
    Erdhi dhe iku Armin Van Buuren dhe mediat skiptare nuk thane asnje gje! Te pakten deri tani nuk kam pare asnje lajm ne median e shkruar !!!
    Kush ishte besoj se eshte kenaqur!
    Po ku kane lidhje mediat shqiptare me trance mer shoku lol
    Ktyne i osh bo menja politike politike politike mjes drek darke.
    Lagja shishe rruga tapa ruju qenve se t'vin mrapa.

  10. #30
    i/e regjistruar Maska e Endless
    Anëtarësuar
    17-08-2007
    Vendndodhja
    Shqiperi
    Postime
    5,119
    s'para kam pase ndonje simpati te vecante me pare per kete dj, po dje e dogji fare, sa edhe vet spo i behesh te ikte ne fund. perfundimisht i madh ne llojin e vet. u tund qemoli vendit u tund.
    Without deviation from the norm, progress is not possible

  11. #31
    i/e regjistruar Maska e mardo
    Anëtarësuar
    06-04-2011
    Postime
    325
    armini dihej qe do ishte top
    gjith cudia ishte ajo fonia e cpifur qe na e kishin sjell nga greqia !!!!!!

  12. #32
    i/e regjistruar Maska e paulvandyk
    Anëtarësuar
    21-09-2011
    Vendndodhja
    Kosovë
    Postime
    19
    armini eshte nje dj shum i mir por shqiptaret jane pak mbrapa sa i perket shijeve muzikore.

    derisa ne tere boten eshte ne trend muzika elektronike te ne akoma degjohet muzika tallava, and other shit like that!
    Electronic Dance Music is a Universal Religion

  13. #33
    i/e regjistruar Maska e paulvandyk
    Anëtarësuar
    21-09-2011
    Vendndodhja
    Kosovë
    Postime
    19
    Electronic Dance Music is a Universal Religion

  14. #34
    Qe AvB do ta shkundete kjo pritej,nuk eshte risi. I vuri flaken stadiumit dje. Une nuk e di se kur ne Shqiptaret do reshtim se treguari se sa injorante,ordinere,dhe debila jemi. Eshte turp i zotit te shikoje shishe qe fluturonin nga fundi i turmes drejt mesit,ose fillimit. Kanatjere qe hidheshin,byzylyqe nga ato fosoforeshentet,e lloj lloj sendesh te tjera.Une qe isha pothuajse ne fund te turmes(te pjesa e asaj cadres ngritur ne mes ku ishin ca mixera) dukeshin sikur binin objekte qiellore. Eshte skandal ,turp i zotit. Ca shoke qe kishin qene ne rresht te dyte thane qe disa kanace me birre rane afer podiumit,turp.
    Tani persa i perket koncertit dhe DJ.

    Ad Disha- Warm Up shume i mire,muzika me ritem jo te lodhshem dhe te degjueshem per veshin,nuk merziteshe. Sidomos fundi i Ad Disha,4-5 kenget e fundit qe vuri para se te vinin Sj-Rm ishin nam.

    Sunnery James & Ryan Marciano- Komplet te krisur . Te jashtezakonshem,dhe per mendimin tim,me aq sa pash,ne kete interval ,pra te Sj-Rm turma u lodh me shume ,dhe harxhoi shume energji,prandaj shume ishin si te lodhur per Main Event. Kur vune Lethal Industry me duhet ta pranoj qe ishte nje ndjesi tjeter .

    Armin van Buuren - I madh ! Komentet jane te teperta. Ishte si ikone,sikur zbriti Perendia ne toke kur hyri ai ne skene. Ritem i jashtezakonshem,e kisha fixim ta degjoja njhere Universal Religion ashtu sic e degjova mbreme.

    Popullimi i stadiumit- Nuk kishte shume njerez,packa se u shiten shume bileta. Shume njerez nga jashte Tiranes,nuk e kane marur mundimin fare te nisen nga qytetet e tjera per ne Tirane sepe kane menduar se shiu do prishte koncertin. Faktikisht ,shiu ne oren 7 pushoi,dhe ky quhet fat .

    Fonia dhe Ndricimi- Per mendimin tim zeri ishte mire,mund te ishte edhe me mire...ndersa ndricimi, ishte spektakolar. Ishte tamam ne lartesine e DJ (duke pasur parasysh qe koncerti mbahej ne Shqiperi). Sikur te kishte pasur edhe Lazer,do kishte qene tmerr : D.

    Me vone do hedh nja dy video dhe disa fotografi qe bera.
    Kush do nje pjese te mire te atyre kengeve qe vuri Armin mbreme jane ketu poshte (Universal Religion,Chapter V)


    CD1

    01. Ashley Wallbridge – Vision (Intro Edit)
    02. BT & Adam K – Tomahawk
    03. Gofman & Tsukerman – Darko
    04. Shogun – Space Odyssey
    05. Hannah – Falling Away (Armin van Buuren Remix)
    06. Andy Moor feat. Sue McLaren – Fight The Fire (Stoneface & Terminal Remix)
    07. Protoculture – Liquid Logic
    08. Dennis Sheperd & Cold Blue feat. Ana Criado – Fallen Angel (Dennis Sheperd Club Mix)

    09. Markus Schulz presents Dakota – Terrace 5 a.m.
    10. Gaia – Stellar
    11. Susana – Home (Daniel Kandi Retrofit Remix)
    12. Mike Koglin vs Genix – Helion
    13. Jorn van Deynhoven – Spotlight
    14. Ferry Corsten feat. Armin van Buuren – Brute

    CD2

    01. Andrew Bayer – Counting The Points
    02. Kid Alien – The Atmosphere (Klauss Goulart’s & Mark Sixma Deep Universe Remix)
    03. Space RockerZ & Tania Zygar – Puzzle Piece (Daniel Heatcliff’s Farewell Remix)
    04. Alexander Popov – Elegia
    05. Emma Hewitt – Colours (Armin van Buuren Remix)

    06. Gareth Emery & Ashley Wallbridge – Mansion
    07. DNS Project – Exclusive (Bigroom Edit)
    08. John O’Callaghan & Giuseppe Ottaviani – Ride The Wave (Giuseppe Ottaviani Remix)
    09. James Dymond – Gundam
    10. Daniel Kandi – Saggitarius
    11. Alex M.O.R.P.H. feat. Sylvia Tosun – An Angels Love (Vocal Mix)
    12. Paul Oakenfold – Full Moon Party
    13. Re: Locate vs Robert Nickson – Resource
    14. Orjan Nilsen – Viking


    Faleminderit Havana,faleminderit Eagle.
    Ndryshuar për herë të fundit nga BlooD_VenoM : 15-10-2011 më 13:38
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  15. #35






    Nuk janë ndonjëfarë cilësie pasi u shkrepën me iPhone 4.
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  16. #36
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  17. #37
    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  18. #38
    Citim Postuar më parë nga smokkie Lexo Postimin
    Erdhi dhe iku Armin Van Buuren dhe mediat skiptare nuk thane asnje gje! Te pakten deri tani nuk kam pare asnje lajm ne median e shkruar !!!
    Kush ishte besoj se eshte kenaqur! : )
    Te drejte ke ,po nuk e kuptoj pse shkon te mediat lol,ti shiko keta europianet tane te forumit,keta qe marin vesh nga keto gjerat trendy,shiko sa eshte pjesmarrja ne teme.






    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  19. #39
    Hyrja në skenë e AvB.



    Kapeni çik atë tipin që thotë;

    Arminin mëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëëër.
    Arminin mër t'**** robt.

    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

  20. #40
    Marur nga faqja DeMotivational në Shqip.

    Admin ka lexuar një status sot ku thoshte;

    "Expensive watches do not create time, but reflect how expensive it is to their owner."

Faqja 2 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •