Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 36 prej 36
 1. #21
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 30 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
  Nuk eshte pabesia ktu,eshte fakti se non stop e dua pran vetes,kjo eshte
  Per ke e ke fjalen "ktu" avgustine : per jorganaqin apo te dashurin ?- Mos ne lere "ktu" ne ankth te madh !

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Postime
  2,393
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
  Tek ne mbizoteron besimi,une i besoj atij sepse e njoh,por eshte nje ndjenje tjeter qe dua ta kem afer ne cdo moment,nuk ndua as te punoj,as te dal me shoqeri as asgje te bej,vetem te rrij me mua deri sa te ma shpif,pastaj do e lej te lire te bej cka te doj...
  ti je thjesht e dashuruar pas tij. menyra me e mire e te shprehurit te dashurise eshte t'a lesh njeriun me te cilin je dashuruar te lire te bej c'ka te doj. dhe nese ai ndien njelloj si ti, do doje te rrije vetem me ty dhe nuk do t'ia shpifni fare njeri tjetrit...
  imagine there's no countries...
  nje fjale, nje kuptim...
  :))))

 3. #23
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  I lexova te tera keshillat e postuara. Disa jane te ashpra, disa tallese e te tjerat sa per te kaluar kohen. Mos u tallni me njerezit, se nje dite mund t'ju bjere edhe ju.
  Une mendoj, qe familja me ngrohtesine dhe keshillat e saj luan rol te rendesishem ne kalimin e ketyre momenteve te veshtira.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 4. #24
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,736
  Faleminderit
  68
  191 falenderime nė 177 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
  Semundja ime me e madhe eshte i dashuri im... Nuk e kuptoj pse ne cdo moment,ne cdo sekond,perballe syve te mi me shfaqet ai.. Behem nervoze me gjithqka kur nuk e kam afer..Behem gjeloze pa arsye,du me ja thy telefonin qe me ndejt vec me mu,du me shku dikun larg ku nuk mundet me fol me kerkon pos me mu,thjesht du mu kon dikun vec me to,pa kontakt me kerkon tjeter. Du me largu kete zakon.Cka mkshilloni me vepru??
  I ka jeta keto,nuk i shpeton dot.
  Shko ne klub dhe futja nje dopjo wiski.
  dhe mendja do shkoje zikzak as do te
  shkoje ndermend ta kujtosh,lol.
  Sja vlen te mendosh aq shume
  per nje mashkull dhe ta idealizosh,
  pasi nuk
  ekziston mashkull qe ta meritoje.....
  ~~just telling the truth~~
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 5. #25
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  larg femnave te tilla se ta nxijn jeten. ke per te ra ne nai hunlesh ti zhelozja madhe qe ta shikjosh masanej
  no glove no love

 6. #26
  New York Maska e mario_kingu
  Anėtarėsuar
  09-12-2004
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  2,237
  Faleminderit
  3
  22 falenderime nė 22 postime
  well ksaj qe po qe i thon fiksim i semur me lal
  ti moj vajz thu qe pa ate sri dot nervozohesh po pa njofur ate si ja beje ???????
  ec me lal se tere ketu kemi dashuru apo kemi pelqyer por te tere duam space/hapsire


  un mendoj qe duhet te shikosh ndonje doktor te skizofrenies nese e ke me te vertet se ndyrshe do mbetesh pa ate fare edhe pastaj imagjino cdo besh ????
  Partizoni

 7. #27
  Unica Fede Unica Passione Maska e Boy
  Anėtarėsuar
  07-01-2010
  Vendndodhja
  Rome
  Postime
  1,094
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Ke nje mungese te theksuar posesiviteti!
  Perchč er coro che famo tutti quanti insieme
  dice LAZIO sei grande te volemo bene!

 8. #28
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  13-12-2009
  Postime
  5,257
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Shiko beji nje pyetje vetes tende
  NESE E SHIKOJ ME TJETER CDO BEJ?
  nese pergjigjen qe do japesh eshte do e vras me vrap ne doktori

 9. #29
  Larguar Maska e Noellag
  Anėtarėsuar
  23-09-2009
  Vendndodhja
  Ne zemrat tuaja
  Postime
  2,593
  Faleminderit
  0
  32 falenderime nė 26 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
  Semundja ime me e madhe eshte i dashuri im... Nuk e kuptoj pse ne cdo moment,ne cdo sekond,perballe syve te mi me shfaqet ai.. Behem nervoze me gjithqka kur nuk e kam afer..Behem gjeloze pa arsye,du me ja thy telefonin qe me ndejt vec me mu,du me shku dikun larg ku nuk mundet me fol me kerkon pos me mu,thjesht du mu kon dikun vec me to,pa kontakt me kerkon tjeter. Du me largu kete zakon.Cka mkshilloni me vepru??
  Sigurisht semundje. Vuan nga semundja e dashurise. Me mire te vuash nga dashuria se te vuash nga trishtimi.
  Keshilla ime eshte te them perjetoje kete deri sa te normalizohet. Ndenjat e cmendura ne fillim jane te shfrenuara, pastaj me kalimin e kohes zbuten dhe zgjedhin rrugen arsyetimit. Kjo nuk do te thote qe dashuron me pak ,por thjesht dashuron me qete.

  Edhe dashuria ka nje semundje, xhelozia. Kur e dashuron nje njeri ndjen xhelozi, vetem se te mos jete xhelozi e tepruar.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Noellag : 05-11-2011 mė 08:14
  Larguar

  Duhet te perjetosh shume qe te behesh njeri

 10. #30
  faraone Maska e tutankamon
  Anėtarėsuar
  11-03-2009
  Vendndodhja
  perball komshiut
  Mosha
  39
  Postime
  3,018
  Faleminderit
  3
  8 falenderime nė 8 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
  Semundja ime me e madhe eshte i dashuri im... Nuk e kuptoj pse ne cdo moment,ne cdo sekond,perballe syve te mi me shfaqet ai.. Behem nervoze me gjithqka kur nuk e kam afer..Behem gjeloze pa arsye,du me ja thy telefonin qe me ndejt vec me mu,du me shku dikun larg ku nuk mundet me fol me kerkon pos me mu,thjesht du mu kon dikun vec me to,pa kontakt me kerkon tjeter. Du me largu kete zakon.Cka mkshilloni me vepru??
  me i ra shkurt...ti ta nxike jeten goce ..ppp
  Cdo Gje Ne Jete Paguhet , Eshte Thjeshte Ceshtje Kohe . . .

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,052
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 12 postime
  Citim Postuar mė parė nga Sea Melody Lexo Postimin
  Semundja ime me e madhe eshte i dashuri im... Nuk e kuptoj pse ne cdo moment,ne cdo sekond,perballe syve te mi me shfaqet ai.. Behem nervoze me gjithqka kur nuk e kam afer..Behem gjeloze pa arsye,du me ja thy telefonin qe me ndejt vec me mu,du me shku dikun larg ku nuk mundet me fol me kerkon pos me mu,thjesht du mu kon dikun vec me to,pa kontakt me kerkon tjeter. Du me largu kete zakon.Cka mkshilloni me vepru??

  Sea Melody

  Mos harro se nė ditėt tona mundėsitė pėr tė tradhtuar janė shumėfishuar, prandaj ėshtė e pamundur ta mbash partnerin tė lidhur me pranga. Strategjia e vetme e vlefshme pėr tė shmangur tradhtitė dhe xhelozinė ėshtė tė mos lejosh qė tjetri tė lodhet me ty. Pra shmang rutinėn dhe pėrdor fantazinė nė marrėdhėnien tende me te dashurin.
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 12. #32
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  11-11-2002
  Postime
  6,667
  Faleminderit
  0
  20 falenderime nė 19 postime
  hallall ta boft Zoti... Kaps boje majmunin

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e mardo
  Anėtarėsuar
  06-04-2011
  Postime
  380
  Faleminderit
  11
  2 falenderime nė 2 postime
  keep walking .......

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime
  Nuk e kuptoj ce do partnerin 24 ore pas vetes?!
  Mahhhhh, vetem neper telenovela duket ''romantike'' dicka e tille.
  Feelings change - memories don't.

 15. #35
  jom mo i bukri katunit Maska e TikTak
  Anėtarėsuar
  26-04-2005
  Postime
  1,640
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 14 postime
  1 or ose 2 mjafto me qen me partnerin. po kshu njit pas tajares vallaj se du. kom pas njonen i her qe me merte ne tel cdo dit. naiher ene 2 her mdite. masanej ankohej pse nuk e mersha un. po te len rradh ti mi kaqole me te mur hahahahaha
  no glove no love

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e Sofi _
  Anėtarėsuar
  09-04-2011
  Postime
  503
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Citim Postuar mė parė nga TikTak Lexo Postimin
  ... kom pas njonen i her qe me merte ne tel cdo dit. naiher ene 2 her mdite. masanej ankohej pse nuk e mersha un. po te len rradh ti mi kaqole me te mur hahahahaha
  ahahaha

  per hapsen e temes: mos u fiksoni kaq keq se s'merret dot fryme ashtu lol.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •