Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e Agim Metbala
    Anëtarësuar
    12-01-2008
    Vendndodhja
    Rahovec,Kosovë
    Postime
    13,529

    Gëzuar ditëlindjen Xheladin HAMZA



    I nderuar Xheladin HAMZA, përzemërsisht Ju uroj ditëlindjen, duke Ju dëshiruar së pari shëndet, mirëqenie, harmoni në jetën familiare e shoqërore, frymëzime edhe më të thella...e dhashtë Zoti që bashkarisht ta gëzojmë e promovojmë edhe librin e ri në vitin tjetër të ditëlindjes së Juaj...të "mobilizohemi" e bashkë t'i bijmë rreth e qark Shqipërisë bashkë me mikesha e miq nga Shqipëria...e në festimin e ditëlindjes në vijim, t'i postojmë fotot e t'i përshkruajmë përjetimet...
    Rrnofsh si Pashtriku plak e u shtofsh edhe me shumë nipa e mbesa...Ju bëftë shtëpia "kuvend" nipërish e mbesash...

  2. #2
    Buena Suerte Maska e MI CORAZON
    Anëtarësuar
    21-07-2002
    Postime
    7,485
    Happy Birthday z. Xheladin!

    Ne mos gabohem , ky eshte ai zoteria i vargjeve te bukura?

    Megjithate...pershendetje!
    Where does a thought go when it's forgotten?

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e Lordlover
    Anëtarësuar
    18-06-2010
    Vendndodhja
    Münster Germany
    Postime
    168
    I nderuar poet Xheladin Hamza! Kam nderin dhe kënaqësin që permes Forumit Shqiptar të përcjellë Urimet më të mira për ty me rastin e Ditlindjes. Duke u rritur vitet, uroj të shtohet edhe krijimtaria juaj. Edhe 100 vite te tjera të lumtura dhe të gëzuara. Gjitha të mirat per ty dhe familjen tënde.

    Pershendetje dhe falemderime edhe pë ju z. Agim që duke hapur ketë temë urimi na mundësove të përcjellim urimet tona për poetin e nderuar.

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •