Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 72
  1. #41
    LOVE'S IN DA AIR!! Maska e lushnjare_embel
    Anëtarësuar
    30-04-2003
    Vendndodhja
    se kam iden
    Postime
    197
    une kur kam qene e vogel kam pas frik nji gura qe e kishte fytyren e djegur
    kisha frik dhe shiun
    Only you can make me feel
    And only you can take me there
    And only you can me feel
    And only you can take me there
    Ooh I can't wait to get next to you
    Aww I just can't leave you alone
    Boy you stay inside my mind
    Ain't no denyin' that
    And only you could do them things
    That got me comin' back
    You gotta be the realest thing
    That I have ever felt
    And I'll do what I gotta do
    To keep you to myself cause

  2. #42
    ThE_MaStEr Maska e eastbaby
    Anëtarësuar
    12-11-2003
    Vendndodhja
    ,,,,, ne univers ,,,,,
    Postime
    211
    Une kam pas shume frike mo me vdiste mamaja sepse s'mund ta imagjinoja nje bote pa ate
    Dashuria eshte fillimi i jetes dhe i cdo marrezie ,,, shijoje ate

  3. #43
    i/e regjistruar Maska e MICH
    Anëtarësuar
    10-08-2003
    Vendndodhja
    T.H.E M.I.C.H.I.G.A.N S.T.A.T.E
    Postime
    146
    un kisha frike nga nje gjel deti qe sma lite vendin tuj me ndjek deri sa e myten per vit te ri dy jave jetoi edhe ato dy jave me la ta kujtoj tere jeten.
    *"The Whole Problem With The World Is That Fools And Fanatics Are Always So Certain Of Themselves, But Wiser People So Full Of Doubts."*
    * LifE RunS FasT If u Don'T StoP SometimeS & LooK AraunD YoU'LL MisS IT!*"What is moral is what you feel good after, and what is immoral is what you feel bad after."Life is a mystery to be lived, not a problem to be solved.Love is like a fire, it can either warm your heart or burn your house down.It is foolish to deal with a fool.After dark all cats are leopards.

  4. #44
    mes jetes e vdekjes Maska e kristal
    Anëtarësuar
    10-06-2003
    Vendndodhja
    uk
    Postime
    176
    Ehh une kam patur frike nga gjarperi dhe komshiu.....por gjarperi zbutej e behej familjar ne vite kurse komshiun vetem ta futesh ne kafaz.


    shume e holle kjo.


    kristali
    Edhe pak gjak aortal.

  5. #45
    Super Girl Maska e dionea
    Anëtarësuar
    21-11-2003
    Vendndodhja
    In my place
    Postime
    251
    Une kur kam qene e vogel kam pas ndenjur shpesh vetem fare ne shtepi dhe nuk kam pasur frike,kurse tani kam frike.
    Si shpjegohet?
    I can love
    But I need his heart
    I am strong even on my own
    But from him I never want to part
    He's been there since the very start
    My angel Gabriel

  6. #46
    ~*SoMeOne's LiL SuGar*~ Maska e sweet_babe
    Anëtarësuar
    09-08-2004
    Vendndodhja
    ~*Ne endrrat e Mia dhe te Tuat...*~
    Postime
    503
    Une Vlonjate edhe kam pas nje tmerr nga uji i detit. Me dukej sikur do me merrte dallga me vete. Deri nga mosha 10 vjec mezi ma mbushen mendjen qe uji is ur friend e me mesuan te notoja se turp thoshnin vlonjate e sdi note. Eh pike e zeze. Kjo eshte te mesosh dicka me tmerr deri sa me doli frika pastaj
    ~* After the baby talk the Gu Gu Ga Ga, you ask me can you be my Bi Ej Bi Y*~

  7. #47
    ~SmiLe~ Maska e BaBy_BiRbA
    Anëtarësuar
    30-04-2002
    Vendndodhja
    Melbourne, Land Down Under
    Postime
    582
    Gogolin imagjinar qe kishte 'shpikur' mami im, LoL.
    Duke qene se kam patur gjithmone probleme me oreksin, ime me me kercenonte se do vinte gogoli dhe do me merrte nese nuk do haja buke LoL...
    Ndryshuar për herë të fundit nga BaBy_BiRbA : 13-08-2004 më 19:10
    Shmile Pweet Face..Me Wubz U :D

  8. #48
    i/e regjistruar
    Anëtarësuar
    16-10-2003
    Vendndodhja
    Boston, MA
    Postime
    13
    Une kam pasur dhe vazhdoj te kem nje frike te cuditshme nga kafshet dhe shpendet e ballcamosur, sidomos fazanet.
    "Greatness can't be rushed"

  9. #49
    PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
    Anëtarësuar
    07-06-2002
    Vendndodhja
    Chelsea
    Postime
    1,688
    Nga erresira kampasur teper frike qe kur kam qene jo me shume se 5 vjec.
    Isha shtrrir dhe ishte ora 2-3 e nates, dhe me doli gjumi. Kur kthej koken nga dera e guzhines qe dilje per ne koridor, mu be sikur ishte nje plake me floke te bardhe dhe sikur po i trokiste xhamit te deres se guzhines. Sot e kesaj dite une mendoj qe ajo gje me ka ndodhur dhe nuk ishte enderr, s`kishte mundesi se si te ishte enderr sepse une nga frika u rrezova nga krevati nga frika dhe nga shokimi, por qe te qaja me ze nuk qaja sepse mendoja se do vinte te me kapte dhe qe te shkoja tek dhoma prinderve nuk shkoja dote se duhet te kaloja nga ajo dere, keshtuqe e vetmja gje qe bera mbulova kok e kembe me cercaf. Deri sa vajta nga mosha 10 vjecare, kur flija vetem dhe ne erresire e mbuloja koken gjithmon dhe lija vetem nje brim te vogel vetem sa per te marr ajer.
    Jam JETUS jo TREGUS!.

  10. #50
    e kithtë Maska e Rebele
    Anëtarësuar
    22-07-2004
    Vendndodhja
    kulpër
    Postime
    1,088
    kam pasur frike nga gjera supernatyrale si p.sh. fantazmat kur isha e vogel

  11. #51
    ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
    Anëtarësuar
    10-01-2004
    Vendndodhja
    InsaNe In The MembranE
    Postime
    895
    Heheeeeeeee 4-gjysheeee gjasme sikur shaje ti ... keq nga oreksi .. e shef qe "gogoli" ose noi gjo tjeter te ka bo mir.. shi si te ka shku beli ... barku marshalla kape me do se mos e merr msysh LoooooooooL hunen mi !
    Un kom pas fryk ka BurRi Bademes... ka qen njoni jevg... me fytyr te llapacitme ene rrite aty ke shkallet e pallatit tim... ene sa her qe bojsha naze un me buken ose me gjumin .. ma bote babi i thash Burrit te Bademes... ( bademja gruja vet e imagjinoni vet ju sikur ti thishte bademes :P LoooooooooL ) Po tani skom mo frik ... se ai ka njel aq ene un jom zjat j kom kalu ene e kom perzon ka shkalla :P se lej mo aty se i kishte maru qeraja :P LoooL ika shnet e par !

  12. #52
    Dynamic Maska e good devil
    Anëtarësuar
    23-12-2002
    Vendndodhja
    jgyuery
    Postime
    260
    kur kam qene i vogel kam pate frike nga nata, dhe kjo frike akoma sme ka hikur.

    po fillon te erret... o bo boo
    Forumi është tepër i ngarkuar në këtë moment. Ju lutemi na vizitoni më vonë.

  13. #53
    Heartless Maska e White_Angel
    Anëtarësuar
    11-01-2004
    Vendndodhja
    Kristal......
    Postime
    1,293
    Citim Postuar më parë nga Shpirta
    Une nga Freja!!!!!!!
    Kujt i kujtohet ose e ka kapur filmin "Shtepia ne ishull"
    Dhe tjetra.....PULAT- se mos me hidheshin ne fytyre dhe me cukisnin syte..


    hahhaaah c'na kujtove Frene tek shtepija ne ishull. Ajo po qe ishte per ti mbushur ........ . Nejse sot kom frike ka buburrecat kur kam pas qene ne greqi ngaqe eshte vend i nxehte aty ka me shumice por e keqja aty ishte se ato fluturonin ke pa ti me fluturu buburreci ne pisku i vapes i mbaja dritaret dyert myll a boja shpine se me qene sauna . Kurse tani ne mich eshte ftohte s'ka shume buburreca ama po pashe siper tavolines hipi .
    O Zot per vete sdua gjë jo...por për prindërit nje dhëndër të bukur!

  14. #54
    ~SmiLe~ Maska e BaBy_BiRbA
    Anëtarësuar
    30-04-2002
    Vendndodhja
    Melbourne, Land Down Under
    Postime
    582
    Citim Postuar më parë nga _mamuni_logel
    Heheeeeeeee 4-gjysheeee gjasme sikur shaje ti ... keq nga oreksi .. e shef qe "gogoli" ose noi gjo tjeter te ka bo mir.. shi si te ka shku beli ... barku marshalla kape me do se mos e merr msysh LoooooooooL hunen mi !
    Un kom pas fryk ka BurRi Bademes... ka qen njoni jevg... me fytyr te llapacitme ene rrite aty ke shkallet e pallatit tim... ene sa her qe bojsha naze un me buken ose me gjumin .. ma bote babi i thash Burrit te Bademes... ( bademja gruja vet e imagjinoni vet ju sikur ti thishte bademes :P LoooooooooL ) Po tani skom mo frik ... se ai ka njel aq ene un jom zjat j kom kalu ene e kom perzon ka shkalla :P se lej mo aty se i kishte maru qeraja :P LoooL ika shnet e par !
    Ti kur nuk trembesh nga surrati jot qe shef ne pasqyre, as ke per ty tremb ndonjehere nga ndonje gje apo person tjeter
    Shmile Pweet Face..Me Wubz U :D

  15. #55
    !Welcome! Maska e StormAngel
    Anëtarësuar
    05-02-2003
    Vendndodhja
    Zurich, Switzerland
    Postime
    6,846
    Kam frike nga qente e medhenj.
    grrrrrrr
    We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

  16. #56
    ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
    Anëtarësuar
    10-01-2004
    Vendndodhja
    InsaNe In The MembranE
    Postime
    895
    HAhaahahhahahaha BaBy^BirBA ta haj veshin ...Po sme ke pa ti mu po ta shifje kush o llaci ja se mase me mushet menia me e von i foto ktu ne forum ene te trembemi te gjith bashkarisht jo vetem un :P LoooooL

  17. #57
    *Forever* Maska e malli
    Anëtarësuar
    24-09-2002
    Vendndodhja
    Antwerpen
    Postime
    668

    Red face

    Kur kam qene e vogel kam pasur frike kur fikeshin dritat, (erresiren).Edhe kur isha e vogel dhe tani kam frike shum dhe nga lartesite
    ciao
    **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

  18. #58
    ABSOLUT JUSTICE Maska e Piranha
    Anëtarësuar
    11-07-2004
    Vendndodhja
    Ikur drejt forumeve te lira
    Postime
    478
    me thon te drejten mu me kane pas frike....hahahahha....
    j/k.....ka qene nje tip BELULI e quanin dhe sa here qe e shifja ne rruge ikja me vrap se te qellonte me gure......

  19. #59
    Love's Lover Maska e ice_storm
    Anëtarësuar
    24-12-2003
    Vendndodhja
    fajv 1 for
    Postime
    1,043
    un kam pas frik gjarperinjt dhe nje bu*çe (e kam llafin per qenin e gjyshit qe jetonte ne fshat)
    domini sumus
    sumus servi
    ubicumque
    nusquamque

  20. #60
    i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
    Anëtarësuar
    25-01-2004
    Vendndodhja
    Larg vendlindjes i pa shpi..
    Postime
    4,220
    Kur kam qen i vogel upps.. shum more. prej Njerze jam frigu shum deri 10 vjet me me thanen dikush mbrenda hyn prej rruges Un jam frigu shum dhe kam ik. Kam qen shum Tuc kur kam qen en Shkoll edhe jam tut prej Krejtve po si ja nisa me u rrit. pak deri 15 vjet mire kam shku po si erdhi Lufta. n`Kosov. Ateher Jam Friguuuuuu edhe shurra prej frikes ne rroba e bojshmi..

    Kjo ishte e tera

    Bye.
    Më gënjeu pasuria, jeta vrap më iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka në dhe të huaj do të vdes..

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •