Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 11
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-07-2011
  Postime
  2

  Smile Kuptimi i emrit

  A mund te me tregoj dikush prej jush por te cilet e dine sigurt kuptimin e emrit Noar....

 2. #2
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,804
  Noar kuptimi eshte ky:
  Prindi kur lindi femija ka qene
  nen efektin e droges,shiringave.
  Keshtu qe kur vajti
  te zyra e regjistrimit
  te emrit te femijes,
  ja futi kot percart per emrin e femijes
  Noar.Emra te tille
  krijohen,ose nga ato
  qe u kane rreshkitur mermeri+2 derrasa,
  ose nga drogaxhinj qe u punon
  truri fishekzjarr lol.
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 3. #3
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,278
  Nje pergjigje te tille e merr nga nje "super" moderator.. cpret nga te tjeret?

  mhmm.... tash mu kujtua: Si eshte vendi behet dhe kuvendi...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga strange : 18-07-2011 mė 13:25
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 4. #4
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  40
  Postime
  4,224
  I LOVE GOD

  j&g

 5. #5
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,485
  Citim Postuar mė parė nga strange Lexo Postimin
  Nje pergjigje te tille e merr nga nje "super" moderator.. cpret nga te tjeret?
  Ē'faj ka supermoderatori, kur pyetja vjen nga "rigoni"?!
  Where does a thought go when it's forgotten?

 6. #6
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,323
  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON Lexo Postimin
  Ē'faj ka supermoderatori, kur pyetja vjen nga "rigoni"?!
  AhahahahAhahahahaha

 7. #7
  100 % shqiptar Maska e Milkway
  Anėtarėsuar
  08-01-2007
  Vendndodhja
  In the land of eagles
  Postime
  7,375
  Citim Postuar mė parė nga strange Lexo Postimin
  Nje pergjigje te tille e merr nga nje "super" moderator.. cpret nga te tjeret?

  mhmm.... tash mu kujtua: Si eshte vendi behet dhe kuvendi...
  Po cka ka faj moderatori mer katunar ?

  Une nuk mund ti kuptoj keta prinderit e ri , se ku mund ti "gjejne" keta emra te pakuptim ??

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-07-2011
  Postime
  2
  askush nuk e kerkoi komentin tend o katundar...

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e flag
  Anėtarėsuar
  24-04-2005
  Postime
  348
  Citim Postuar mė parė nga rigon valon Lexo Postimin
  A mund te me tregoj dikush prej jush por te cilet e dine sigurt kuptimin e emrit Noar....
  Mos rastesisht kėtė emer e keni degjuar por jo edhe lexuar dhe me kete eshte ngaterruar me Noah?

  Perndryshe kjo eshte hera e parė qe e degjojė dhe nuk e kam idejen.

  Me respekt,
  Flag
  Never argue with an idiot,they drag you down to their level and then they beat you with experience

 10. #10
  Ekuiliber shpirteror Maska e ARKIA
  Anėtarėsuar
  29-07-2006
  Mosha
  57
  Postime
  1,068
  Citim Postuar mė parė nga rigon valon Lexo Postimin
  A mund te me tregoj dikush prej jush por te cilet e dine sigurt kuptimin e emrit Noar....

  Noar eshte nje emer qe do gjysem liter Raki ta spjegosh. Megjithate per inf tuaj me dy gota mund te them kuptimin ne cifuterisht(hebraisht ) Noar do te thote(ka kuptimin)-Djalosh.
  Nuk ka nevoj te me thuash flm, per informacionin se nuk dua te pi me sot.
  Gezuar!
  Uji: H2O
  Rakia: H2 OOOOO HO HOOOO

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  20-02-2011
  Vendndodhja
  Malaga (Espańa)
  Postime
  206
  Citim Postuar mė parė nga rigon valon Lexo Postimin
  A mund te me tregoj dikush prej jush por te cilet e dine sigurt kuptimin e emrit Noar....

  Lale... Lej ca thon kto se ky qeka emer sheksi...
  Pa kuptim ?? Edhe noshta..
  Kushedi ka harru me i vu T kan dash me e vu notar e e kan bo noar..
  Gjithsesi emrat pa kuptim kan shume sukses ne gjueti..
  M“nigjo mu ..

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •