Close
Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 84
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Krenari kur sheh se nje virtuoz si GENT BUSHPEPA eshte SHQIPERIA e Eurovizionit 2018 !


 2. #42
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Pafundėsisht SUKSESE !!!

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 26-03-2018 mė 15:20

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Me pelqeu vertet Videoklipi I realizuar! Ne harmoni & sinkron te plote riformatimi I kenges me paraqitjen vizuale !

  BRAVO te gjithe realizuesve te Videos !


 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Ne shtepine e tij ....


 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  I PARI deri ne perfundim te sondazhit ? ........ Pse jo ! ...... Mjafton vetem mbeshtetje !

  http://wiwibloggs.com/2018/03/30/pol...n-2018/220350/

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Endėrr ??? .......Njė ditė Realitet !!!  Nga Bullgaria !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 05-04-2018 mė 10:23

 8. #48
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !  Drejtuesit e programit "De Eurovisa" nė gjuhėn suedeze, nė televizionin publik YLE tė Finlandės, moderatorja Eva Frantz dhe eksperti i muzikės Johan Lindroos, diskutojnė nė panel me artistėt Jakob Norrgård dhe Sofia Finnilä.

  Cfarė thanė ata pėr pėrfaqėsimin shqiptar tė kėtij viti, pra kėngėn "Mall". Po pėr Eugentin?

  Ju mund t'a ndiqni materialin, i cili ka pėrkthim nė shqip nėpėrmjet Closed Captionin CC.


  Nga Eurovision Albania

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Eshte bukur te shikosh mbeshtetjen qe merr kenga, nga kudo!


 10. #50
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 11-04-2018 mė 09:52

 11. #51
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Eugent Bushpepa shkėlqen nė prezantimin e kėngės “Mall” nė Amsterdam

  Njė nga zėrat mė tė mirė tė rrokut shqiptar, Gent Bushpepa ka nisur rrugėtimin drejt Eurosongut qė do tė mbahet nė Lisbonė nė datat 8 -12 maj.

  “Mall”, kėnga pėrfaqėsuese e Bushpepės, tashmė po promovohet nė disa prej qyteteve mė nė zė tė Evropės dhe nga pritshmėritė e para, vlerėsimet janė maksimale.

  Pak orė mė parė, kėngėt pėrfaqėsuese tė Eurosong janė prezantuar para publikut nė Amsterdam.

  Sapo Genti ka dalė nė skenė dhe derisa ka pėrfunduar kėngėn “Mall”, publiku nuk e ka ndalur pėr asnjė moment entuziazmin.

  Flamuj tė ngritur, duartrokitje dhe lėvizje qė ndiqnin ritmin – gjithēka duket se ka kaluar pėrmes njė magjie qė ėshtė pėrcjellė me zėrin e Gentit.

  Disa prej kėtyre momenteve i ka publikuar nė Instagram Eurovision Albania, duke ndarė edhe njė pjesė tė mirė tė komenteve e reagimeve tė fansave:

  “Zėri mė i bukur qė kam dėgjuar ndonjėherė”, “Zė i mrekullueshėm”, “Absolutisht 12 pikė pėr Shqipėrinė”, “Meriton pa asnjė dyshime finalen e madhe” dhe shumė vlerėsime tė tjera pėr Gentin, zėrin e tij unik dhe performancėn, vijojnė tė shkruhen edhe nė faqen zyrtare tė Eurosong.

  http://www.gazetadita.al/eugent-bush...-ne-amsterdam/


 12. #52
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Atje ku I takon ..... Mes artdashesish neper bote !


 13. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (10-05-2018)

 14. #53
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  ..... Dhe mes Artdashesish nder SHQIPTARI !


 15. #54
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Nga Momentet e Jashtezakonshme ne jete kur Emri Yt misheron Emrin e Kombit tend ! BRAVO GENT !  Bravo & Faleminderit dhe krijuesit te kesaj videoje !

 16. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  bili99 (10-05-2018)

 17. #55
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Jo vetem TOP 10 ...... por ne te vertete TOP 5 !


 18. #56
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Promovimi ne Spanje  MAGJI !

 19. #57
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


 20. #58
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


 21. #59
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


 22. #60
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


Faqja 3 prej 5 FillimFillim 12345 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •