Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 84
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  ..... Ne pritje te nje suksesi te ri ! Nje potencial I jashtezakonshem ....

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 23-05-2017 mė 10:50

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  gjela (03-06-2017)

 3. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Sa keq qe nuk ka nje video klip kjo kenge ! Nje bashkepunim aq i bukur !


 4. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Versioni audio :  (Playback)

 5. #24
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Shume me teper mbi Gent Bushpepen .....

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 02-06-2017 mė 10:28

 6. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Pjesa e dyte


 7. #26
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Pjesa e trete


 8. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-06-2017
  Postime
  1
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Shume bukur

 9. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  A do te duhet te presim nje VOICE te ri , per te degjuar Gentin serisht ?


 10. #29
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Genti duhet te shkruaj historine e tij ne Festival ...... Ēmimet nuk jane gjithcka ! Jane vetem per Muzikantin .......Kenga ....... per Artistin, Kombin, shqiptarine, identitetin e ketij vendi !

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 11-11-2017 mė 09:51

 11. #30
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


 12. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  ..... Ne pritje te nje suksesi te ri ! Nje potencial I jashtezakonshem ....  ME FAT SHQIPERI !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 27-12-2017 mė 12:21

 13. #32
  i/e regjistruar Maska e Shkenca
  Anėtarėsuar
  29-09-2012
  Mosha
  37
  Postime
  1,425
  Faleminderit
  102
  133 falenderime nė 103 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Nuk e kisha ndegjuar me pare kete Talentin Bushpepa, ky qenka i njohur, prapa qenkam une
  ೋღ♥ღೋ ══════════C6H12O6═════════ೋღ♥ღೋ

 14. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  S'ka me bukur se kur sheh karrieren artistike te Gentit shpalosur e vleresuar ne gazeta e portale, te njohura dhe prestigjoze, te huaja.

  Eshte nje nga ato momentet me te ēmuara per nje Artist por dhe nje Komb, te krenarise & vleresimit te talentit, punes & Kenges Shqipe !

  Bravo GENT !

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 02-02-2018 mė 08:57

 15. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  EUROFESTIVAL ITALIA
  24 Dhjetor 2017

  https://www.eurofestivalitalia.net/2.../#.WnRmnExFyNM


  Shkruar bukur e me detaje, sikunder nuk pame ne asnje gazete shqiptare ......!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 02-02-2018 mė 08:40

 16. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  HITTING THE RIGHT NOTES Who is Albania’s Eurovision Song Contest 2018 entry? Eugent Bushpepa set to perform "Mall"

  https://www.thesun.co.uk/tvandshowbi...gent-bushpepa/


  http://konica.al/2018/01/sun-kush-es...qiperine-mall/

 17. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !


 18. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Suksese !


 19. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Ja kur prezentohet versioni final i kėngės shqiptare nė Eurovision

  Kėngėtari Eugent Bushpepa, kėtė vit do tė pėrfaqėsojė Shqipėrinė nė festivalin evropian tė kėngės “Eurovision Song Contest”.

  Bushpepa fitoj “Festivalin e Kėngės” nė RTSH me kėngėn “Mall” nė dhjetor tė vitit tė kaluar, ndėrsa kėtė tė shtunė mė 17 shkurt, do tė publikohet version final i kėngės pėrfaqesuese, transmeton Magazina.al

  Kėnga “Mall” e cila kėtė vit do tė kėndohet nė gjuhėn shqipe, do tė prezentohet pėr herė tė parė nė Mal tė Zi tė shtunėn nė ora 20:00, kur edhe ky shtet do tė zgjedh kėngėn e tyre pėr Eurovision.

  Bushpepa ėshtė ftuar nga televizioni malazez RTCG nė garėn kombėtare tė Malit tė Zi pėr Eurovision, ku edhe pėr herė tė parė do tė kėndoj versionin e ri tė kėngės “Mall”.

  Kujtojmė qė Eurovisioni kėtė vit mbahet nė Lisbon tė Portugalisė mė 8,10 dhe12 maj./Magazina.al/


  https://www.magazina.al/ja-kur-preze...ovision-video/

 20. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !  PRANE FINISHIT

  Poezia: ORGES TOĒE & ZHAKU - Kompozimi: KLEDI BAHITI


  Yjet ne kte nate sonte po ndricojne me gjate
  Ndizen si me nje magji nje deshire,
  nje energji
  Ti vrapo
  I vetem sonte rend dhe pse rruga ty te tremb
  Per nje ndienje qe te rremben
  Sepse koha pas nuk kthen.
  Ti vrapo
  Dhe kur zjarri i kohes bosh
  Te ka djegur s'ecen dot
  Gjej pak force te ngrihesh prape
  Te vazhdosh te ecesh

  Ref:
  Jo mos u ndal
  Jo mos rri pas
  Mos vono qe qe te shkosh lart
  Merre veten nen kontroll
  Thuaji diellit do te shoh
  Do te dehesh do te humbesh
  do te zgjohesh kur te mundesh
  Sonte luaj si te jete,
  e fundit nate ne kete qytet

  Nuk ka gje ne bote qe ti nuk e ben dot sot
  Qe nuk digjet nen pasion
  Me nje flake qe te verbon
  Mos ndalo!
  Lodhjen mos e ndiej
  Prane finishit atje tej,
  tempuj drite do te gjesh
  Duhet ēastin ta rrembesh
  Ti vrapo
  Dhe kur zjarri i kohes bosh
  Te ka djegur, s'ecen dot
  Gjej pak force te ngrihesh prape
  Te vazhdosh te ecesh

  Ref:
  Jo mos u ndal
  Jo mos rri pas
  Mos vono qe qe te shkosh lart
  Merre veten nen kontroll
  Thuaji diellit do te shoh
  Do te dehesh do te humbesh
  do te zgjohesh kur te mundesh
  Sonte luaj si te jete,
  e fundit nate ne kete qytet

  Jo mos u ndal
  Merre veten nen Kontroll
  Thuaji diellit do te shoh
  Do te dehesh do te humbesh
  Do te zgjohesh kur te mundesh

  Jo mos u ndal, mos vono gjate
  Merre veten nen kontroll
  Thuaji diellit do te shoh
  Do te dehesh do te humbesh
  Do te zgjohesh kur te mundesh
  Sonte luaj si te jete,
  e fundit nate ne kete qytet

  Jo mos u ndal
  Merre veten nen kontroll
  Thuaji diellit do te shoh
  Do te dehesh do te humbesh
  Do te zgjohesh kur te mundesh
  Sonte luaj si te jete,
  e fundit nate ne kete qytet

  https://www.teksteshqip.com/gent-bus...ic-1929685.php

 21. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,979
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Eugent Bushpepa - Talent !

  Nje klip I ri .....me ideatore Ajolen ...... Uroj po aq I bukur si "Meteor" i Miriamit !

  http://www.tiranapost.al/ajola-xoxa-...a-po-kurdiset/
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 23-03-2018 mė 11:27

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •