Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2011
  Postime
  50

  Cool Pershendetje nga Italia

  Quhem Dorian. Studioj ne Firenze, Itali. Me pelqen teknologjia dhe marketing.

  Lindur ne Shkoder, djepin e kultures shqiptare

 2. #2

 3. #3
  Perjashtuar Maska e Deni_Boy
  Anėtarėsuar
  19-10-2005
  Vendndodhja
  Milano
  Postime
  2,323
  mire se erdhe midis nesh!

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2011
  Postime
  50
  Citim Postuar mė parė nga broken_smile Lexo Postimin
  Jo kte nickname e krijova krejt kot pasi spo me vinte ndermend ndonje tjeter. Kenga e bukur gjithsesi
  Citim Postuar mė parė nga Deni_Boy Lexo Postimin
  mire se erdhe midis nesh!
  Faleminderit.

 5. #5
  i/e regjistruar Maska e stern
  Anėtarėsuar
  09-10-2008
  Postime
  5,034
  Citim Postuar mė parė nga yeahyeahs Lexo Postimin
  Quhem Dorian. Studioj ne Firenze, Itali. Me pelqen teknologjia dhe marketing.

  Lindur ne Shkoder, djepin e kultures shqiptare

  KALOFSH SA ME KENDESHEM MIDIS NESH DORIAN
  MIRE SE ERDHE
  "Man sieht nur mit dem Herzen gut. Das Wesentliche ist für das Auge unsichtbar."


 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  17-12-2010
  Vendndodhja
  ne boten e ēudirave
  Postime
  3,776
  Mireseerdhe Dorian! Kalofsh mire me ne!
  AUTOCHTHONOUS

 7. #7
  HoneY-BunnY √
  Anėtarėsuar
  10-10-2009
  Vendndodhja
  Mbi re...
  Postime
  2,710
  Mire se erdhe YeahYeahs
  Kalofsh sa me mire
  U come 2 love not by finding the perfect person,
  but by seeing an imperfect person perfectly.

 8. #8
  Besimtar Katolik Maska e altint71
  Anėtarėsuar
  27-09-2008
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  52
  Postime
  933

  Mirserdhe

  Mirserdhe Dorian se bashku me kulturen tende shkodrane e ocidentale,te urojme qe Firencia ta forcoj ma shum.
  Ja kalofsh mire ne ket forum!

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e Diella1
  Anėtarėsuar
  07-03-2011
  Postime
  1,162
  Mire se erdhe ne forum Dorian!

 10. #10
  MoDa KaLoN,sTiLi QeNdRoN! Maska e fashion_girl
  Anėtarėsuar
  06-07-2010
  Postime
  2,409
  mire se erdhe !ja kalofsh mire ketu!!!
  te pershendes!

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-06-2011
  Postime
  50
  Faleminderit shume per mireseardhjen, djem e vajza

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e iliros
  Anėtarėsuar
  25-10-2010
  Postime
  65
  Mire se erdhe nė forum Dorian

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e puroshkodran
  Anėtarėsuar
  07-02-2008
  Postime
  3,635
  mirese erdhe dorian

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •